На Чернігівщині затримано на хабарі начмеда військового госпіталю

2015-08-30 21:22:57
3586 1


Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали на хабарі начальника медичної служби Чернігівського військового госпіталю та лікаря Центральної військово-лікарської комісії.
Зловмисники вимагали від військовослужбовця 2 тисячі доларів США за вирішення питання щодо звільнення його з військової служби «за станом здоров’я». Співробітники чернігівського управління СБУ затримали хабарників «на гарячому» під час передачі частини грошей.


У рамках кримінального провадження за ч.3 ст.368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України обом військовослужбовцям повідомлено про підозру у вчиненні зазначеного правопорушення. Триває досудове розслідування.

Прес-центр СБ України

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн... 2026-06-25 14:53:49 На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем 2026-06-25 14:40:12 Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу 2026-06-25 14:09:40 У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про... 2026-06-25 13:49:14 Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш... 2026-06-25 13:06:32 Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині 2026-06-25 12:22:31 Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал... 2026-06-25 12:00:29 На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл 2026-06-25 11:26:08 Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя 2026-06-25 11:05:10 На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками 2026-06-25 10:41:05