Сайт

Вселенське рівняння. Частина 8

Блог efim
2021-05-14 08:06:14
Просмотров: 374
Нравится   Рейтинг поста: + 3

 

Частина 8.

Ельєн. Нарада

До розкішно вмебльованої просторої зали неспішно зайшов високий молодий чоловік. Він був одягнений у темно-синій діловий костюм чудового покрою, білу сорочку і чорні гостроконечні черевики. Зап’ястя лівої руки прикрашав масивний платиновий годинник, густо прикрашений сяючими діамантами. Світле, майже біле волосся пасмами спадало на плечі.

Правильні, навіть понад міру, риси обличчя тільки підкреслювали аристократичний образ юного господаря життя. Зовсім стороння людина при зустрічі з ним не мала б навіть гадки, що цей чепурун не є лордом чи представником дуже відомої і надмірно багатої родини. Усім своїм виглядом, витонченою манерою поведінки, плавними жестами молодик демонстрував явну вищість над  іншими членами суспільства.

І лише очі, дуже темні, майже чорні, дисгармонували із загальним виглядом. Світла шкіра, русяве волосся, білосніжна сорочка мимоволі створювали відчутний контраст з цими чорними проваллями. Вигляд вишуканий, захоплюючий, хоч і трішечки зловіщий.

Коли красень зайшов до кабінету, всі присутні негайно підвелися зі своїх місць і чемно вклонилися. Чоловік не зрушив з місця, тільки уважно оглянув приміщення і сидячих за столом людей. Постоявши деякий час, він пройшов уздовж столу до вікна, там очікувало на свого господаря крісло голови ради.

Граційно пропливши повз чиновників, що застигли у поклоні, молодик сів на чолі столу. Опустивши лікті і зціпивши пальці в замок, новоявлений керівник продовжував розглядати присутніх своїми блискучими обсидіановими очима. Витримавши тривалу паузу, предводитель зробив ледь помітний жест, і присутні всілися на місця.

-        Іменем Світлійшого Владики ми вітаємо вас, високі кавалери, - монотонним голосом вимовив гість.

-        Наше шанування високому кавалеру П’яти Вінців, - хором відповіли присутні, привстали і схилилися в поклоні вдруге.

Ельєн сидів мовчки. Не сміли вимовити жодного звуку й решта чоловіків. Це були його безпосередні підлеглі – група, яка складалася із перевірених і загартованих у боях кавалерів Світлійшого. Ельєн пропрацював з ними пліч-о-пліч багато століть, за кожного міг заручитися як за будь-кого з клану Моленів і навіть як за себе самого.

Перед ти як розпочати надзвичайну нараду, кавалер уважно вдивлявся у  знайомі обличчя. Зізнатися, він вже став забувати, як виглядають його вірні солдати без цих мерзотних мавпячих тіл, які їх справжні обличчя. Раніше скарги на болісний дискомфорт, постійно виказані підлеглими, він сприймав як прояв слабодухості і вважав недостойною поведінкою для володаря титулу світлого кавалера. Але нині!... Нині він все відчув на власній шкірі.

Після аудієнції у Світлійшого і отримання нового завдання, Ельєн одразу ж зайнявся справою. Усі ці вітання, радісні промови, вираження величезної поваги були приємні для придворних лакуз, але не для відданого воїна Владики. Він добре запам’ятав горді обличчя представників свого клану. Це був тріумф. Поза сумнівом.

Але якщо чисельні представники роду Моленів могли полегшено перевести подих, то для світлого кавалера усе тільки-но розпочиналося.

Владика був воістину великим у своїй мудрості і прийняв єдине вірне і логічне рішення. Він возвів, у великій своїй милості, Ельєна в ранг кавалера П’яти Вінців, чим викликав шок і відверті заздрощі у середовищі не тільки лютих ворогів, але навіть і вірних друзів світлого. На такий зигзаг долі не очікував ніхто. Підлі злостивці давно захоронили «молодого зухвальця», і його блискучу кар’єру разом з ним. Для них місце Ельєна було у нижчій касті, поза сумнівом.  

Але Світлійший вчинив інакше, він не лише врятував кар’єру свого відданого слуги, але навіть неймовірно підніс, чим викликав збентеження навіть серед наближених радників. Це було, певна річ, пречудово.

Тільки було присутнє одне але: Владика присвоїв Ельєну високий кавалерський титул  і пообіцяв престижну посаду, але за відповідної умови. І не виконати це завдання світлий не мав права. Він чудово запам’ятав слова Владики: «Увесь рід Моленів буде з нетерпінням очікувати повернення кавалера після вдалого завершення місії». І якби мимохідь акцентував увагу на високих посадах, котрі цілком заслужено займають представники його родини. Світлійший, у своїй великій мудрості, прийняв зважене і розумне рішення. Потрібно віддати йому належне. Ось він, єдиний гідний володар усіх світів, відкритих і тих, котрі ще належало відкрити. Здійснивши такий  хитромудрий крок, Владика пов’язав з цією місією не лише Ельєна, але і весь рід, який раніше був задіяний лише побічно. Увесь, від древніх до щойно засяявших.

Тепер у випадку провалу розраховувати на милість Світлійшого було не розумним. Це буде неминуча погибель усього клану Моленів і тріумф їх запеклих ворогів. Представників родини негайно знімуть з усіх провідних посад, позбавлять звань та регалій, щойно засяявших перестануть приймати до престижних університетів і таке інше. Одним словом – глум і приниження, так що провалити це відповідальне доручення кавалер не міг. Все, для створення чого він витратив стільки сил та клопіткої праці, поставлено на карту. Відступати нікуди. Та він і не збирався.

Не звик загартований у виснажливих боях, вірний солдат своєї раси лишати позиції і, тим більш, пасувати перед  цими  розмовляючими мавпами. Ельєн  пам’ятав цих нікчемних створінь ще жваво плигаючими з гілки на гілку і вбираючими один у одного бліх, і ось нині із-за брудних приматів міг звалитися у прірву могутній клан, вище за який  був лише Світлійший Владика. Кавалер не допустить цього ніколи. Якщо буде потрібно, він сам знищить цей вид навіть без санкції Ради, але доручення Владики виконає.

-        Високі кавалери, без сумніву, повідомлені про результати наради смертних, - розпочав Ельєн свою промову, і присутні кивнули на знак згоди; природно, він знав, що інформація, необхідна для виконання службових обов’язків, повідомлялася миттєво. – Ми не маємо сумніву, що вам сповіщено і про результати нашої аудієнції у Храмі Величі, - підлеглі ще раз привстали і поклонилися, виражаючи тим самим цілковите схвалення прийнятому Світлійшим рішенню.

-        Світлійший Владика, у своїй найвищій мудрості, наказує нам привести місію на Землі до логічного завершення. Прямий обов’язок високих кавалерів – нести світлі ідеали на всі простори дослідженого всесвіту, так що і ця багатостраждальна планета буде приведена нашою групою до стану найвищої гармонії, - Ельєн говорив монотонно і протяжно, як і належало високому кавалеру П’яти Вінців.

 

-       Щоб у цьому чарівному світі зацарював вселенський порядок, примітивні гуманоїди, зрозуміло, повинні бути знищені – продовжував кавалер. – Але нажаль, плазуни цього не розуміють і навіть затято чинять супротив. Ось чому, змушено звернувши увагу на недолугий вердикт зборища смертних і по великому милосердю своєму, Світлійший Владика доручив нам зробити усе необхідне для  позбавлення Землі від нашестя шкідників і все-таки домогтися отримання санкції на зачистку, - кавалер замовк і оглянув присутніх. Усі слухали дуже уважно, напруга не сходила з обличчя кожного.

 

Так, подумав Ельєн. Це вже не ті браві вояки істини, котрих він знав багато-багато відтинків часу потому. Для більш ефективного виконання доручень Світлійшого на Землі кавалерів заселяли в спеціально підготовлені гуманоїдні оболонки. Знаходячись у людському тілі сіяння зовсім не втрачало почуття самосвідомості, потужність інтелекту та інші, притаманні лише їх расі достоїнства. Але від довготривалого перебування в оболонці світлий мимоволі починав взаємодіяти  з людським мозком та нервовою системою.

Ельєн став помічати вже досить давно, що на холодних обличчях його підлеглих стали з’являтися ознаки емоцій – того, що притаманне нижчим. Радість, смуток, здивування… Їх бездоганні, спочатку зовсім безпристрасні обличчя трішечки поцяткували зморшки, тобто, як це не прикро, відбувався повільний, але невпинний процес олюднення. Добре це було чи погано? Безумовно, погано, хоробрі вояки Світлійшого, породження Великого Творця, не мали права допускати у свою душу емоції та ницю чуттєвість, це було не гідно раси вселенських володарів.

На них чекає тривалий процес всеохоплюючої реабілітації на Солені. За службовою інструкцією його кавалерів давно слід відправити по домівках, на лікування, але обставини що склалися ніяк не дозволяли це зробити, адже завдання було дуже важливим, а ці перевірені бійці – справжні професіонали з багатющим досвідом роботи на цій планеті. Без їхньої допомоги кавалер не міг справитися, а права на поразку він не мав. 

 

-        Ми впевнені, що високі кавалери розуміють всю міру відповідальності за виконання групою височайшого повеління! – мовив Ельєн

        Чи розуміли вони? Безперечно, розуміли! У зайвих поясненнях керівники підрозділів зовсім не мали потреби. Напрацьований роками досвід і набута кваліфікація миттєво намалювали у їх свідомості цілісну картину того, що відбувається. Владика  прийняв рішення знищити цю расу, значить, це буде зроблено за будь-яких обставин. Було лише два варіанти розвитку подій -  гуманоїди будуть зачищені за резолюцією Ради або ж без неї. Іншого не буде.

          Тепер, коли вступна частина була завершена, слід приступати до клопіткої роботи.

-        Ми готові заслухати доповідь про роботу, зроблену підрозділом за нашої відсутності, - кавалер поклав руки перед собою на стіл і запитально поглянув на підлеглих.

Голові було дуже некомфортно з тієї миті, як його духовну сутність замкнули у цьому огидному скафандрі. Ельєна дратувало практично все: ці поривисті рухи, скованість, важкість у кінцівках, гуркотлива хода. Не дивлячись на почесну посаду керівника групи впливу, кавалер ніколи не працював так, як його безпосередні підлеглі, тобто  у щільній оболонці. Світлий перебував на службі у своїй природній формі, в основному -  незримій для очей смертних. Але в дану мить, у цій надзвичайній ситуації для виконання вигаданого ним винахідливого плану тіло гуманоїда було просто необхідне.

«Комфортно – некомфортно, турбує – не турбує… Що за деструктивні думки? – притримав себе світлий. – Такі дрібниці не варті уваги кавалера П’яти Вінців! Я починаю міркувати як примітивний примат. О, ця ненависна планета! З яким задоволенням він власноруч знищив її разом з нікчемними гуманоїдами!»

         Першим підвівся доповідач, відповідальний за роботу із запаморочливими  речовинами:

-        Вживання етанолу, морфіну, псилоцибіну та інших впливаючих на здоровий глузд речовин невпинно зростає. Ввірений мені підрозділ докладає усіх зусиль для нав’язування культури регулярного вживання даних препаратів повсюдно, на всіх континентах, - розпочав свій звіт кавалер Трьох Вінців.

Після того як Ельєну присвоїли високий титул, підлеглі стали ставитися до нього з ще більшою повагою. Їх мова стала суто офіційна, а це турбувало світлого. Такий формальний підхід до роботи був добрим у стінах Храму Величі, а в ситуації, що склалася, була необхідна максимальна згуртованість командної праці.

 

-        Серйозних успіхів вдалося досягти у північній півкулі планети. Особливо у так званих слов’ян. Ця під-раса гуманоїдів відчуває невгамовну тягу до вживання етанолу в кількостях, значно перевищуючих поріг деградації, - продовжував доповідач.

Ельєн знав це. Етиловий спирт, або, як за наукою, етанол вчинив для світлих дуже добру послугу.  Примати з великою насолодою вживали це мерзотне пійло, а згодом втрачали ті краплини здорового глузду, які у них ще були присутні. Смертність населення постійно зростала. Кавалер пам’ятав, скільки чудових звітів, унаочнених яскравими зображеннями, були представлені на Раді. Делегація ящурів постійно зазнавала поразки в дебатах, і якби не цей недоумкуватий Старійшина, питання б вирішилося вже давно.

-        Закцентуйте особливу увагу на роботу з молодими істотами, старі нас мало цікавлять. Продовжуйте посилено нав’язувати культуру вживання паралізуючих мозок сумішей. Нам будуть потрібні візуальні звіти для Ради, якомога яскраво зображуючи дике єство цих нижчих. Хай вживають, це повністю відповідає нашим інтересам. Дякую. Ми схвалюємо,  - і головуючий жестом зупинив доповідача.

Наступним виступав керівник груп  з нав’язування давніх культів та релігійних традицій:

-        За час Вашої відсутності ввіреним мені підрозділом було проведено низку вдалих операцій з розпалювання міжкультових конфліктів. Гуманоїди демонструють надзвичайну злостивість і повну втрату самоконтролю. Нами зібрані візуальні матеріали, які воочу демонструють приземленість і нераціональність поведінки раси нижчих.

Так, це те, що потрібно! Якраз те саме.

Ельєн довго розмірковував над тим, як виконати найвище повеління. Рада видала санкцію на чипізацію статевозрілих приматів. Цей факт, безперечно, є важкопереборною перепоною на шляху до досягнення наміченої мети. Світлий чудово розумів, що вживлені чіпи значно знизять свободу дій гуманоїдів, посилять контроль за ними. А це означає, що значно зросте рівень порядку та гармонії. Цього не можна було допустити ні в якому разі. Зрозуміло, що відкрито втрутитись вони не могли, а тому, необхідно було спровокувати  потужню протидію з боку самих розмовляючих мавп.

Все , що послаблювало заборони і нівелювало  етнічні кордони, йшло на користь світлим. Чим нижчий рівень культури гуманоїдів, тим легше їм нав’язувати  потрібні для сіянь навіювання, тому що звільняється звіряча натура людей, а це дуже корисно.

 

-        Ви проробили пречудову роботу. Ми схвалюємо, - і кавалер жестом зупинив командира підрозділу.

Слідом виступив керівник підрозділу з нав’язування неприродних статевих стосунків  між індивідами.

-        Наш підрозділ успішно веде роботу по впровадженню у свідомість гуманоїдів культу збочених статевих відносин. За останній час в цьому напрямку вдалося досягнути значного просування, молоді особи з неприхованою цікавістю сприймають неприродні для своєї статі сексуальні стосунки. Кількість збоченців зростає задовільними темпами. Наші агенти впроваджені у провідні засоби масової інформації гуманоїдів та їх культурницькі центри. Наслідки роботи з молодими індивідами дає надію на успішне вкорінення у мізках мавп найнижчих інстинктів, найбільш яскраво відображаючих їх примітивну природу, - розмірено доносив до керівництва інформацію кавалер Трьох Вінців.

-        Ми схвалюємо. Ваш підрозділ своєю невтомною працею наочно демонструє високу відданість ідеалам світлих та мудрим настановам Владики. Посильте роботу у напрямку масових зібрань. Нам необхідні  візуальні звіти для представлення Раді: карнавали, процесії, публічні збочення – хай все це буде пред’явлено наочно. Ваше першорядне завдання, - Ельєн звернувся до всіх присутніх, - високі кавалери, вивирнути на зворот усе звіряче нутро цих смертних. Ви фахівці високого рівня. Ми не будемо вас навчати, -  і світлий жестом вказав помічникові на його крісло.

Заслухавши детальні звіти усіх членів своєї групи, Ельєн прийшов до невтішного висновку, що швидких наслідків досягти не вдасться. Так, вони були майстрами в своїй галузі, так, робота рухалась, але темпи були зовсім не достатні.

Владика вимагав негайного результату. Та що Владика? Найшвидшого повернення світлого кавалера з перемогою очікував увесь клан Моленів. Ця думка постійно обтяжувала холодний розум Ельєна.

А тут ще цей зелений черв’як зі своїми невичерпними  викриттями і одвічними вимогами захистити мавп. Він так заважав справі! Надзвичайно заважав. Якби не просвітницька робота ящурів (інкогніто, зрозуміло,), ненависні примати давно вже б стали прахом, а їх зображення перекочували у розділи підручників – вимерлі раси.

О, цей смертний захисник мавп! І далися йому саме ці гуманоїди! Носиться з ними, як із рідними дітьми. «Не логічно», - подумав кавалер.

-        Ми схвалюємо пророблену вами роботу,  - вимовив світлий, і всі керівники підрозділів припіднялися і вклонилися.

-        Тепер до справи. Нас не задовольняє швидкість проведення заходів. Світлійший квапить нас у зв’язку з надзвичайною небезпекою, котру несуть ці дикуни вказаній планеті і всьому вселенському ладу, - кавалер П’яти Вінців  говорив надзвичайно зосереджено, карбуючи кожне слово. -  Вживляння інформаційних чипів суттєво ускладнить поставлене перед нашою групою завдання. Саме тому нами був розроблений план дій з подолання вказаної перешкоди шляхом провокації масових релігійних бунтів серед приматів.

Усі присутні уважно слухали голову зібрання.

-        З цією метою ми починаємо здійснювати операцію під кодовою назвою «Месія». Керівнику підрозділу релігійних впливів даємо доручення знайти жриця прийнятного культу для подальшого використання у нашій роботі. Після визначення кандидатури негайно розпочати на нього інтенсивні навіювання, сутність яких я викладу пізніше, - Ельєн закінчив промову.

-        Можливо, високі кавалери бажають поставити уточнюючі запитання? Прошу до обговорення, - і світлий запитально поглянув на підлеглих.

Один з командирів припідняв долоню від поверхні столу, що означало прохання запитати.

-        Ми прохаємо високого кавалера П’яти Вінців уточнити, у якому конгломераті приматів він доручає знайти жриця?  - поставив запитання офіцер.

-        У тому ж, в котрому проводився нещодавній експеримент, після успішного завершення якого там повинна була лишитися багаточисельна група наших співробітників, якщо ми не помиляємося, - і Ельєн питально поглянув на офіцера.

-        Точно так, високий кавалере, - відповів керівник підрозділу.

-        Приступайте. Після виконання ми чекаємо на звіт, - і світлий підвівся з крісла.

 

комментарии (0)

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие записи автора
Проти Голубих озер в головах 2021-07-13 08:09:04 Антимосковський НКВС 2021-07-05 07:50:08 Що є дійсно законним, а що ні 2021-06-29 15:09:02 Підступна шкода зеленої діджиталізації 2021-06-18 07:56:22 140000 доларів з гектару 2021-06-01 08:17:28 Захопив літак - сокиру в руки! 2021-05-24 08:36:27 Вселенське рівняння. Кваліфікаційний відбір 2021-05-14 08:09:05 Вселенское уравнение. Часть 8 2021-05-14 08:04:38 Галичина проти фашизму 2021-05-09 14:21:21 Купуймо землю - рятуймо Україну! 2021-05-04 22:55:30