Нафаня

В Чернігові збудують швидкісну автодорогу

Блог jag77
2019-08-05 03:56:26
Просмотров: 374
Нравится   Рейтинг поста: + 5
         Швидкісна автодорога, чому швидкісна, запитаєте Ви? Тому, що можна доїхати з вул. Доценко до Голлівуда за 5 хвилин, а якщо докласти зусиль, то і за 2. Непотрібно втрачати час на світлофори, затори- швидко та зручно. Напевно тому, Чернігівська міська рада, дбаючи про своїх мешканців, вирішила провести ремонт внтутрішньо-будинкових проїздів в житловій забудові за адресою, вул. Рокосовського, 42,44,46, збільшивши їх у два рази. Розробила кошторис, зробила креслення, виділила кошти. Та комусь доведеться жити поряд з автодорогою на відстані витягнутої руки. І не важливо, що доведеться знищити майже всі дерева навколо будинку, і не важливо, що є Державні будівельні норми, якими передбачена відстань від краю проїздів і пішоходних шляхів до стіни будинку 5-8 метрів. Ці норми обов'язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.
         Якщо взяти креслення, то тут якась плутанина, не вказана відстань від фасаду будинка до дороги. На кресленні 42 будинка вказана, бо він знаходиться далі від дороги, а на кресленні 46 - загубилася відстань. Але з балкону будинку 46, першого під'їзду, першого поверху, якщо дуже постаратися, то до проїзжаючої машинки таки дотягнешся. Так збудований будинок, будинок з химерами, чи кресленник з химерами?
             Для мешканців будинку завжди була проблема- щильний рух автотранспорту поряд з дитячими майданчиками, поряд з дитячим садочком. 
        Не зрозуміло, по кресленням, як людині, вийшовши з під'їзду, потрапити на пішоходну зону, якщо вона вийшла з квартири і потрапила на автобан з двостороннім рухом, а з протилежного боку, за дорогою, знаходиться пішоходна зона. І що робити? Чекати поки всі автівки проїдуть, а потім йти? Чи будуть встановлені світлофори на кожному під'їзді?
             І ще одна проблемка, але це вже для верхніх поверхів. Перенесення опори освітлення, на іншу сторону, тобто поряд з балконами. Прощавай клумби, "палісадніки", на їх місце закопають стовби. Тобто ліхтар буде висіти поряд з чиїмось балконом? А якщо обірветься дріт під напругою, таке вже не раз траплялося,то він впаде на чийсь балкон?
            То як людям жити з такими дорогами, чим дихати, ліхтарі на балконах, стовби в палісадніках?
            
комментарии (0)

Оставить комментарий

Имя
Комментарий