Мудр 3Д

«МудрАнгелики» вболівають за чистоту довкілля

2019-04-20 11:01:24
1980 1
АКТУАЛЬНО Щорічно у третю суботу квітня, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля», починаючи з 1998 року, в Україні відзначається День навколишнього середовища (День довкілля). Цього року він припадає на 20 квітня. А практично відразу після нього – 22 квітня, нас чекає Міжнародний день Землі. Це, по суті, день захисту Землі від нашого ж, людського, «згубного» впливу.   Цими днями в багатьох містах та селах проводяться різноманітні заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, адже всі розуміють, що чисте довкілля – це наше майбутнє і майбутнє прийдешніх поколінь.


 
   Не могли залишитися осторонь цих заходів і учні першої в Чернігові приватної школи «МудрАнгелики». Школи, де застосовуються сучасні світові методики навчання та виховання учнів. Педагоги заздалегідь проводили з ними роз’яснювальну роботу, розповідаючи про важливість оздоровлення та охорони навколишнього середовища. Учні з нетерпінням очікували ці дні, дошкуляли питаннями вчителів та власноруч виготовляли паперові пакети для збору сміття.


 
   І ось настав той день, який вони так довго чекали.
   19 квітня, вони разом зі своїми батьками, вчителями, тьюторами, одягнувши спеціальні жилетки з зображенням Ангелочків та озброївшись всім необхідним інвентарем, вийшли прибрати від сміття паркову зону прилеглу до будівлі школи, адже чистота починається з чистоти власної оселі.    Спільна робота дітей з батьками та вчителями, де всі працюють на рівних і не поділяються на керівників та підлеглих, виховує у дітей відчуття своєї значимості. Вони відчувають, що все можна зробити, все можна спробувати, що вони теж роблять свій внесок у спільну справу, щоб з чистим довкіллям зустрічати весну.
 
  

   Зібравшись в групи та поділивши територію парку на сектори вони розійшлись по своїм ділянкам та дружньо взялися до роботи. Сміттєві мішки хутко наповнювались торішнім листям та пожовклою травою, а паркові алеї та схили кургану Чорна могила, який знаходиться на прилеглій до школи території, швидко приймали охайний вигляд.

   
   
   Добре попрацювавши, всі разом вирушили до шкільного актового залу, де на них чекали солодощі, гарячий чай та кава)
 
Володимир Коваль

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.