О 18:30 на головній сцені фестивалю – столичний джазовий гурт Nikolay Domashov Quintet, який подарує гостям «Зеленої Сцени» багато вишуканого джазу.
Усе це організують п’ятеро віртуозних музикантів та професіоналів у своєму стилі, а саме Максим Кременок (альт-саксофон), Олексій Боголюбов (клавіші), Тарас Кушнірук (гітара), Павло Гайдаєнко (бас) і той, на честь кого й названо гурт, – Микола Домашов, який зіграє не одну класну партію на барабанах.
О 20:00 на повністю "розігріту" «Зелену Сцену» завітає експериментальна команда Drum&Tuba Band, яка представить свою програму у стилі Riot Jazz.

Це оригінальний і неповторний стиль, адже поєднує в собі хіп-хоп та власне джаз. Деякі можуть сказати, що це зараз неформат… Можливо, так воно і є, але з чим ніхто не посперечається, так це з тим, що це насправді якісна музика, від якої кожен отримає неабияку насолоду.
Тому суботня «Зелена Сцена» обіцяє бути напрочуд музикальною й атмосферною, з чим у цього творчого простору, до речі, ніколи й не було проблем.
День третій
Завершальний вечір творчого вікенду вже традиційно буде присвячено літературі, з маленьким украпленням музики від українського мультиінструменталіста.
Першою на літературну сцену фестивалю о 18:00 вийде чарівна Ірина Сажинська – поетеса, перекладач, ілюстратор, а також фінансистка з Запоріжжя. Усі ці таланти поєднує в собі дівчина, в якої вже є дві видані поетичні збірки, велика кількість публікацій в альманахах та періодичних виданнях. Також вона лауреат безлічі поетичних конкурсів.

Пані Ірина приїжджає на «Зелену Сцену» не просто так, а для ексклюзивної презентації своєї нової поетичної збірки «Голубина пошта». На вас очікує живе та невимушене спілкування з автором про творчість, життя тощо.
А ось прозову частину літературного вечора «Зеленої Сцени» представить Володимир Рафеєнко – донецький письменник, що нині мешкає в Києві.

До певного часу Володимир писав лише російською мовою і був відомий як «російський і український письменник», за визначенням «Вікіпедії». У Чернігові ж автор презентуватиме свій перший україномовний роман «Мондеґрін».
«Мондеґрін. Пісні про смерть і любов» – важливий текст для всіх двомовних українців, адже він про те, як людина опановує рідну мову вже у дорослому віці. Чи радше про те, як мова опановує людину. Роман складається із рефлексій і роздумів героя – переселенця з Донецька – щодо буття українцем у сучасних умовах, життя, смерті та війни. Як ви розумієте, це глибоко особистісний роман, частково замішаний на біографічному досвіді автора, де особливе місце відводиться місту як окремій дійовій особі.
Тож можливість зустрітись з такою непересічною особистістю не варто втрачати. Краще завітати на «Зелену Сцену» та отримати літературне задоволення від спілкування з автором.
Що ж до музичного супроводу літературного вечора, то між двома частинами недільної зустрічі на «Зеленій Сцені» гості фестивалю зможуть трошки відволіктись на гру надзвичайного мультиінструменталіста – Postman (Костянтин Почтар, вокаліст київської рок-групи "5 Vymir").

Postman – композитор і автор текстів до своїх творів, тому переживає кожну пісню наче вперше. В основному Костянтин виконує пісні англійською і українською мовами. Хоча його музика здебільшого легка і безтурботна, але в текстах підіймаються складні й важливі теми, над якими варто задуматись.
А протягом всіх трьох днів фестивалю на "Зеленій Сцені" буде діяти виставка живопису Дмитра Куровського "Сокровенності". Окрім цього, як завжди працюватиме "Зелена Лавка", будуть розваги для дітей, а також буккросинг.
Тож не пропустіть найголовнішу подію серпня й усього літа – і проведіть свій час у творчому просторі «Зеленої Сцени»! Адже він об’єднав кращі ідеї, а потужний позитивний зворотний зв’язок показав їхню значимість для чернігівців та гостей міста.
***
Проект «Зелена Сцена – 2019» відбувається за підтримки Українського культурного фонду. Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році на підставі відповідного закону України з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно з чинним законодавством, спрямовується та координується Міністерством культури України. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.
Проект «Зелена Сцена – 2019» реалізується за сприяння та підтримки посольства США в Україні в межах конкурсу малих грантів громадської дипломатії і культури. Ця підтримка дозволить глядачам краще дослідити різноманітність американської культури, познайомить їх як із творами класики американського джазу, так і з прикладами сучасного мистецтва США.