Рятувальники грають у футбол

2019-08-17 13:54:19
2026 1
Турнір з міні-футболу провели серед рятувальників обласного управління ДСНС. В ньому взяли участь 8 команд: пожежники, аварійно-рятувальний загін спецпризначення та навіть авіаційний підрозділ із Ніжина.



Боротьба була доволі запеклою. Не обходилося без штрафних ударів, ефектних сейвів і прикрих помилок.

Найсильнішою командою в результаті виявилась збірна спеціального авіаційного загону з Ніжина. На другому місці пожежно-рятувальний загін із цього міста. А бронзу вибороли пожежники з Корюківки.

Найкращих футболістів з числа співробітників ДСНС тепер відбиратимуть на всеукраїнські змагання.

В’ячеслав Вернидуб, полковник служби цивільного захисту: «Змагання з міні-футболу проводяться в місті Києві. Тому наша збірна області приймає завжди участь в цих змаганнях. Кожна команда націлена відповідним чином готуватися до проведення змагань».

Переможцям турніру вручили кубок, а також всім призерам пам’ятні таблички та медалі.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн... 2026-06-25 14:53:49 На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем 2026-06-25 14:40:12 Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу 2026-06-25 14:09:40 У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про... 2026-06-25 13:49:14 Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш... 2026-06-25 13:06:32 Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині 2026-06-25 12:22:31 Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал... 2026-06-25 12:00:29 На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл 2026-06-25 11:26:08 Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя 2026-06-25 11:05:10 На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками 2026-06-25 10:41:05