Рятувальники грають у футбол

2019-08-17 13:54:19
2025 1
Турнір з міні-футболу провели серед рятувальників обласного управління ДСНС. В ньому взяли участь 8 команд: пожежники, аварійно-рятувальний загін спецпризначення та навіть авіаційний підрозділ із Ніжина.



Боротьба була доволі запеклою. Не обходилося без штрафних ударів, ефектних сейвів і прикрих помилок.

Найсильнішою командою в результаті виявилась збірна спеціального авіаційного загону з Ніжина. На другому місці пожежно-рятувальний загін із цього міста. А бронзу вибороли пожежники з Корюківки.

Найкращих футболістів з числа співробітників ДСНС тепер відбиратимуть на всеукраїнські змагання.

В’ячеслав Вернидуб, полковник служби цивільного захисту: «Змагання з міні-футболу проводяться в місті Києві. Тому наша збірна області приймає завжди участь в цих змаганнях. Кожна команда націлена відповідним чином готуватися до проведення змагань».

Переможцям турніру вручили кубок, а також всім призерам пам’ятні таблички та медалі.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист... 2026-06-22 18:04:39 За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси 2026-06-22 17:46:48 На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка 2026-06-22 17:21:05 У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 2026-06-22 17:07:35 У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б... 2026-06-22 14:19:15 Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р... 2026-06-22 13:59:43 На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п... 2026-06-22 13:37:21 Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде? 2026-06-22 13:12:21 У Менському зоопарку — поповнення 2026-06-22 12:55:57 Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни 2026-06-22 12:17:44