У Ріпках насмерть збили жінку. Водій зник з місця ДТП

2019-09-11 16:22:53
2725 0
Учора о пів на десяту в Ріпках насмерть збили 35-річну жінку: водій зник з місця ДТП. Про це сказала речниця Нацполіції в області Наталія Реберг.



За її словами, аварія сталася, коли жінка йшла вулицею разом зі своїм співмешканцем. Жінку шпиталізували, вона померла в реанімації Ріпкинської центральної районної лікарні.

За словами Наталії Реберг, нині поліція розшукує автомобіль і водія, що скоїв наїзд на жінку та зник з місця події.

Нині розслідується кримінальне провадження за статтею «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини 2026-06-26 14:11:02 Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма 2026-06-26 13:46:54 До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен... 2026-06-26 13:31:05 Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал... 2026-06-26 13:11:55 Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики 2026-06-26 12:55:33 Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ... 2026-06-26 12:38:37 Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів 2026-06-26 12:22:37 У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції 2026-06-26 12:09:11 Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44 Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного 2026-06-26 10:51:20