У Менській ОТГ будують мультифункціональний майданчик

2019-10-10 13:23:06
1950 0
На території Менської школи ім. Т.Г. Шевченка розпочалися роботи з облаштування спортивного мультифункціонального майданчика. На ньому можна буде займатися чотирма види спорту –це волейбол, баскетбол, теніс і футбол.





Також з наступного тижня має розпочатися облаштування нового футбольного поля в Менській гімназії.

Як повідомив міський голова Мени Геннадій Примаков, роботи виконуються ТОВ "ПІВНІЧ ЕНЕРГОБУД".

«Вартість робіт 1468, 36 тис. грн, з яких 665,1 тис. грн - кошти держави, 803,26 тис. грн - кошти громади», - зазначив він.

У планах на наступний рік, каже голова громади, облаштувати такими полями смт Макошино та с. Стольне Менської ОТГ.

Нагадаємо, перший мультифункціональний майданчик будують зараз і в Семенівській ОТГ.



Чернігівське РВ АМУ

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Ввечері 27 червня росіяни масовано атакували Чернігів безпілотниками: ... 2026-06-27 22:24:39 Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини 2026-06-26 14:11:02 Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма 2026-06-26 13:46:54 До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен... 2026-06-26 13:31:05 Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал... 2026-06-26 13:11:55 Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики 2026-06-26 12:55:33 Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ... 2026-06-26 12:38:37 Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів 2026-06-26 12:22:37 У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції 2026-06-26 12:09:11 Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44