У Менській ОТГ будують мультифункціональний майданчик

2019-10-10 13:23:06
1948 0
На території Менської школи ім. Т.Г. Шевченка розпочалися роботи з облаштування спортивного мультифункціонального майданчика. На ньому можна буде займатися чотирма види спорту –це волейбол, баскетбол, теніс і футбол.





Також з наступного тижня має розпочатися облаштування нового футбольного поля в Менській гімназії.

Як повідомив міський голова Мени Геннадій Примаков, роботи виконуються ТОВ "ПІВНІЧ ЕНЕРГОБУД".

«Вартість робіт 1468, 36 тис. грн, з яких 665,1 тис. грн - кошти держави, 803,26 тис. грн - кошти громади», - зазначив він.

У планах на наступний рік, каже голова громади, облаштувати такими полями смт Макошино та с. Стольне Менської ОТГ.

Нагадаємо, перший мультифункціональний майданчик будують зараз і в Семенівській ОТГ.



Чернігівське РВ АМУ

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист... 2026-06-22 18:04:39 За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси 2026-06-22 17:46:48 На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка 2026-06-22 17:21:05 У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 2026-06-22 17:07:35 У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б... 2026-06-22 14:19:15 Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р... 2026-06-22 13:59:43 На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п... 2026-06-22 13:37:21 Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде? 2026-06-22 13:12:21 У Менському зоопарку — поповнення 2026-06-22 12:55:57 Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни 2026-06-22 12:17:44