Медична реформа: чернігівці поділились враженнями від змін
2019-10-10 14:49:24
2487
1
Медична реформа діє вже майже два роки. Саме стільки часу пройшло від набуття чинності законопроєктом, що передбачав медичну реформу в Україні. Одні називали її геноцидом. Інші – порятунком галузі. ЧЕline вирішив поцікавитись у чернігівців, чи відчули вони на собі зміни в медичній галузі.
Чернігівці відповідали на запитання: «Як ви оцінюєте перший етап медичної реформи, що відбулася в Україні?»
«Не задоволена. Дуже багато проблем. Потрапляєш тільки через домашнього лікаря до решти спеціалістів. Це дуже тривалий процес виходить».
«На гірше. «Швидка» не приїжджає, коли треба. Таких прикладів повно».
«Може, відчули, але не дуже позитивні. В мене маленька дитина. І якщо вона хворіє, то на виклик лікар не приїжджає, я вважаю, що це дуже великий мінус».
«Лікарі почали більш лояльно ставитися».
«Я там не буваю. В лікарні тій».
«Ми не звертаємося до лікарів. Ми здорові».
«Ну, хорошого поки що нічого. А з поганого – коли викликали «швидку», то до нас відмовилися їхати».
«Загалом мені подобається, що можна до лікаря записатися через інтернет. Спокійно на визначений час прийти».
«Я особисто ні, бо не маю проблем зі здоров’ям. Але люди в селах відгукуються про неї дуже негативно. Стало дуже незручно з цією реформою».
«Зміни відбулися. Сімейний лікар з’явився особистий. Загалом я задоволена цією реформою».
«Нічого такого. Мені здається, як було, так і є. А взагалі краще берегти здоров’я, щоб до них не звертатися».
Сюжет: Cheline TV
коментарі (1)
Чернігівці відповідали на запитання: «Як ви оцінюєте перший етап медичної реформи, що відбулася в Україні?»
«Не задоволена. Дуже багато проблем. Потрапляєш тільки через домашнього лікаря до решти спеціалістів. Це дуже тривалий процес виходить».
«На гірше. «Швидка» не приїжджає, коли треба. Таких прикладів повно».
«Може, відчули, але не дуже позитивні. В мене маленька дитина. І якщо вона хворіє, то на виклик лікар не приїжджає, я вважаю, що це дуже великий мінус».
«Лікарі почали більш лояльно ставитися».
«Я там не буваю. В лікарні тій».
«Ми не звертаємося до лікарів. Ми здорові».
«Ну, хорошого поки що нічого. А з поганого – коли викликали «швидку», то до нас відмовилися їхати».
«Загалом мені подобається, що можна до лікаря записатися через інтернет. Спокійно на визначений час прийти».
«Я особисто ні, бо не маю проблем зі здоров’ям. Але люди в селах відгукуються про неї дуже негативно. Стало дуже незручно з цією реформою».
«Зміни відбулися. Сімейний лікар з’явився особистий. Загалом я задоволена цією реформою».
«Нічого такого. Мені здається, як було, так і є. А взагалі краще берегти здоров’я, щоб до них не звертатися».
Сюжет: Cheline TV
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист...
2026-06-22 18:04:39
За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси
2026-06-22 17:46:48
На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка
2026-06-22 17:21:05
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків
2026-06-22 17:07:35
У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б...
2026-06-22 14:19:15
Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р...
2026-06-22 13:59:43
На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п...
2026-06-22 13:37:21
Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде?
2026-06-22 13:12:21
У Менському зоопарку — поповнення
2026-06-22 12:55:57
Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни
2026-06-22 12:17:44




Исходя из статьи ничего не поменялось кроме того что скорая не приезжает и врачи стали больше зарабатывать. Был недавно у хирурга на перевязке так там никаких записей и талончиков, просто живая очередь и по времени она не ограничена. Какая рехформа? Как говорил порох каких реформ тебе не хватает ))))