У Корюківці встановили додаткові камери відеоспостереження

2019-10-10 15:02:03
2635 0
У рамках виконання Комплексної програми профілактики правопорушень на 2019-2021 роки, в Корюківці встановлено додаткові камери відеоспостереження.



5 нових камер розташовані по вулицях Шевченка, Бульварній, в місцях частого порушення громадянами правопорядку та особливої концентрації дорожньо-транспортних пригод, повідомили в міській раді.

«Загалом за 3 роки в межах міста встановлено 22 камери з функцією автоматичної відеофіксації та нічного бачення. Вжиті заходи мають позитивні результати в питаннях покращення безпеки дорожнього руху, посилення рівня дисципліни учасників дорожнього руху, покращення стану правопорядку та профілактики правопорушень», - йдеться в повідомленні.

Чернігівське РВ АМУ

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист... 2026-06-22 18:04:39 За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси 2026-06-22 17:46:48 На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка 2026-06-22 17:21:05 У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 2026-06-22 17:07:35 У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б... 2026-06-22 14:19:15 Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р... 2026-06-22 13:59:43 На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п... 2026-06-22 13:37:21 Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде? 2026-06-22 13:12:21 У Менському зоопарку — поповнення 2026-06-22 12:55:57 Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни 2026-06-22 12:17:44