У Чернігові зіштовхнулися Renault та Audi: двох водіїв шпиталізували

2019-11-08 17:37:34
2449 0
Сьогодні о на 14:30 на перехресті вулиць Гагаріна та Пашина у Чернігові сталася ДТП. Зіткнулися дві машини: Renault Meganе та Audi.

Водіїв, яким 36 та 25 років, з численними забоями різних ступенів, шпиталізували до Чернігівської міської лікарні №2. Про це UA: Чернігів сказала речниця управління патрульної поліції області Анна Чернявська.

Пасажирів в автівках не було.



Зі слів Чернявської, попередньо відомо, що правила дорожнього руху порушив водій Audi. Він їхав зі сторони мікрорайону Масанів.

На місці події нині працюють слідчі.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Земля, родина і крафтова моцарела: як живе фермерське господарство «Ве... 2026-06-23 14:13:14 На Прилуччині живе медсестра, залюблена у рідне село, людей і медицину 2026-06-23 13:41:04 Броня, міцніша за залізо, та любов, що повертає з того світу: історія ... 2026-06-23 12:56:57 Якщо РФ знайде 70 тисяч солдатів, то може спробувати повторно зайти в ... 2026-06-23 12:34:38 Науковий керівник сина та помічника ректора НУЧК пов'язує їхнє затрима... 2026-06-23 12:01:32 Колишня голова Сосницького районного суду серед кандидатів на посаду у... 2026-06-23 11:31:59 В Ічні адвокату під офіс підклали пакет сміття з гранатою 2026-06-23 11:17:22 На Чернігівщині зафіксували спробу дистанційного мінування ворожим без... 2026-06-23 11:08:59 Начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура... 2026-06-23 10:54:51 «Раніше стільки хижаків не було»: села на Чернігівщині потерпають від ... 2026-06-23 10:43:11