У Чернігові зіштовхнулися Renault та Audi: двох водіїв шпиталізували

2019-11-08 17:37:34
2451 0
Сьогодні о на 14:30 на перехресті вулиць Гагаріна та Пашина у Чернігові сталася ДТП. Зіткнулися дві машини: Renault Meganе та Audi.

Водіїв, яким 36 та 25 років, з численними забоями різних ступенів, шпиталізували до Чернігівської міської лікарні №2. Про це UA: Чернігів сказала речниця управління патрульної поліції області Анна Чернявська.

Пасажирів в автівках не було.



Зі слів Чернявської, попередньо відомо, що правила дорожнього руху порушив водій Audi. Він їхав зі сторони мікрорайону Масанів.

На місці події нині працюють слідчі.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн... 2026-06-25 14:53:49 На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем 2026-06-25 14:40:12 Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу 2026-06-25 14:09:40 У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про... 2026-06-25 13:49:14 Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш... 2026-06-25 13:06:32 Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині 2026-06-25 12:22:31 Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал... 2026-06-25 12:00:29 На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл 2026-06-25 11:26:08 Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя 2026-06-25 11:05:10 На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками 2026-06-25 10:41:05