У Чернігові зіштовхнулися Renault та Audi: двох водіїв шпиталізували

2019-11-08 17:37:34
2452 0
Сьогодні о на 14:30 на перехресті вулиць Гагаріна та Пашина у Чернігові сталася ДТП. Зіткнулися дві машини: Renault Meganе та Audi.

Водіїв, яким 36 та 25 років, з численними забоями різних ступенів, шпиталізували до Чернігівської міської лікарні №2. Про це UA: Чернігів сказала речниця управління патрульної поліції області Анна Чернявська.

Пасажирів в автівках не було.



Зі слів Чернявської, попередньо відомо, що правила дорожнього руху порушив водій Audi. Він їхав зі сторони мікрорайону Масанів.

На місці події нині працюють слідчі.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини 2026-06-26 14:11:02 Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма 2026-06-26 13:46:54 До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен... 2026-06-26 13:31:05 Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал... 2026-06-26 13:11:55 Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики 2026-06-26 12:55:33 Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ... 2026-06-26 12:38:37 Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів 2026-06-26 12:22:37 У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції 2026-06-26 12:09:11 Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44 Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного 2026-06-26 10:51:20