Неадекватні сусіди
2019-11-29 16:36:00
4713
7
Вибиті вікна, немає води, газу та тепла – в таких умовах живе мешканка одного зі спальних районів міста. Усі можливі комунікації жінці відключили через борги.
Віталій Красовський, головний інженер КП «ЖЕК-13»: «В даній квартирі живуть люди, як ми бачимо, трошки неблагополучні. В них розбиті вікна. В свою чергу по даній квартирі заборгованість складає 16,5 тисяч гривень».
У цій квартирі живе літня жінка з дорослим сином. Чоловіка зараз дома немає. Сусіди кажуть, перебуває на лікуванні. Мешканці з острахом чекають його повернення. Мати та син тримають у страху весь будинок.
Галина Півень, сусідка: «Такое впечатление, что весь район живет как в дурдоме. Не один человек там должен находится, а находится весь район».
У своїй квартирі на першому поверсі вони палять вогнище та лякають сусідів неадекватними витівками.
Галина Півень, сусідка: «Было, что и палят в квартире. Гарь такая идет по вытяжке через ванную. И когда находится товарищ дома, крики и маты. Дети даже боятся мимо проходить. Он бывает очень агрессивный».
Скло у вікнах власної квартири повибивав син господарки, кажуть сусіди. Замість скла власниця квартири заклала вікна фанерою. З помешкання жінка не виходить. Зі знімальною групою спілкується через вікно. Розповідає свою версію, що сталось з її оселею.
«Пришли, сняли у нас раковины. Разбили у нас военным дистанционным телефоном квартиру всю, ракетами и снарядами. 23 ракеты. Били и травили моего сына, чтоб завладеть этим жильем. Никто ничем не помог».
Попри борг, комунальники готові допомогти людям.
Віталій Красовський, головний інженер КП «ЖЕК-13»: «Тиждень тому я приїжджав з бригадою столярів, щоб забити вікна плівкою, а також оргалітом, на що мешканка даної квартири відмовилася і сказала, що ми повинні їх поставити нові вікна і поставити їй грати. На що я їй сказав, що кошторисом не передбачено дані роботи».
У таких умовах жінка живе не перший рік. На контакти з сусідами не йде.
Галина Півень, сусідка: «Люди на своей волне. Не возможно с ними общаться».
Як вплинути на неадекватних сусідів, мешканці багатоповерхівки не знають. Люди живуть в очікуванні лиха – чи-то пожежі, чи-то взагалі руйнації будинку.
Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»
коментарі (7)
Віталій Красовський, головний інженер КП «ЖЕК-13»: «В даній квартирі живуть люди, як ми бачимо, трошки неблагополучні. В них розбиті вікна. В свою чергу по даній квартирі заборгованість складає 16,5 тисяч гривень».
У цій квартирі живе літня жінка з дорослим сином. Чоловіка зараз дома немає. Сусіди кажуть, перебуває на лікуванні. Мешканці з острахом чекають його повернення. Мати та син тримають у страху весь будинок.
Галина Півень, сусідка: «Такое впечатление, что весь район живет как в дурдоме. Не один человек там должен находится, а находится весь район».
У своїй квартирі на першому поверсі вони палять вогнище та лякають сусідів неадекватними витівками.
Галина Півень, сусідка: «Было, что и палят в квартире. Гарь такая идет по вытяжке через ванную. И когда находится товарищ дома, крики и маты. Дети даже боятся мимо проходить. Он бывает очень агрессивный».
Скло у вікнах власної квартири повибивав син господарки, кажуть сусіди. Замість скла власниця квартири заклала вікна фанерою. З помешкання жінка не виходить. Зі знімальною групою спілкується через вікно. Розповідає свою версію, що сталось з її оселею.
«Пришли, сняли у нас раковины. Разбили у нас военным дистанционным телефоном квартиру всю, ракетами и снарядами. 23 ракеты. Били и травили моего сына, чтоб завладеть этим жильем. Никто ничем не помог».
Попри борг, комунальники готові допомогти людям.
Віталій Красовський, головний інженер КП «ЖЕК-13»: «Тиждень тому я приїжджав з бригадою столярів, щоб забити вікна плівкою, а також оргалітом, на що мешканка даної квартири відмовилася і сказала, що ми повинні їх поставити нові вікна і поставити їй грати. На що я їй сказав, що кошторисом не передбачено дані роботи».
У таких умовах жінка живе не перший рік. На контакти з сусідами не йде.
Галина Півень, сусідка: «Люди на своей волне. Не возможно с ними общаться».
Як вплинути на неадекватних сусідів, мешканці багатоповерхівки не знають. Люди живуть в очікуванні лиха – чи-то пожежі, чи-то взагалі руйнації будинку.
Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного
2026-06-26 10:51:20
На Чернігівщині затримали військового у СЗЧ, якого підозрюють у продаж...
2026-06-26 10:31:12
На Чернігівщині попрощалися з п'ятьма захисниками
2026-06-26 10:00:13
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн...
2026-06-25 14:53:49
На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем
2026-06-25 14:40:12
Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу
2026-06-25 14:09:40
У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про...
2026-06-25 13:49:14
Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш...
2026-06-25 13:06:32
Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині
2026-06-25 12:22:31
Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал...
2026-06-25 12:00:29




Квартиру на аукцион, шизиков выселить! Ах да, это же не гуманно и не законно, они же шизики (и ничего что терроризируют весь район)) а вот если человек нормальный то можно.
Нельзя так с больными людьми!Любой заболеть может!
Тебе таких соседей, тогда поймешь, что можно, а что нельзя)
Я так -то с такими людьми работаю.И норально все!!
Выселить на фиг,а квартиру продать и с денег их погасить задолженность и ремонт квартиры! таким людям место в спецзаведениях! Больные должны лечиться и находиться в больнице! и другие люди не должны страдать!
Из -за подобных соседей сверху вынужден был продать квартиру. Две сеструхи после смерти родителей не могли поделить квартиру и каждая пыталась выжить другую путем сдачи своей части бомжам, нарикам, мамашам типа одиночек, к которым приходили любовники. Короче, терпения хватило на год. Но в проданную квартиру поселились другие люди, сыновья купили старушке и я об этом предупреждал. Один из них - полицай, сказал что все уладит. Но разве это нормально.
Живу с ними по соседству и могу точно сказать,что все жильцы дома и ближайших домой борются с ними не один год!!Это все длится 5 лет,мама еще боле менее спокойная,но сын очень агрессивный.Терроризирует весь район,нападает на женщин и стариков так гоняется за детьми (мужчин не трогает).Часто бегает голый с топором и палками.Мою соседку возле Союза днем схватил за горло и душил.Женщине прохожей разбил камнем голову.Рядом 11 школа,дети боятся ходить сами домой.Даже старшеклассники часто говорят,что ходят с опаской по району.Ну вот что это за жизнь??Мы 5 лет стучим во все инстанции в полицию к меру к депутатам.Никто не хочет нас слышать.Спасибо один депутат помог и его закрыли на лечение в Халявин но не надолго, после нового года выпустят.Может кто подскажет как привлечь центральные телеканалы?Может хоть так попытаться обратить внимание на данную проблему.