Адвокат дівчини, яку визнали винною у подвійному вбивстві на Мезенцева у Чернігові, подав апеляцію

2020-01-14 16:43:33
2617 9
Скасувати рішення Деснянського районного суду Чернігова та закрити кримінальне провадження. Апеляційну скаргу з такими вимогами подав Олександр Бузаков – захисник 23-річної дівчини, яку визнали винною у вбивстві рідного дядька та його дружини. У жовтні минулого року її засудили до довічного позбавлення волі. Чи відбулося перше засідання в Чернігівському апеляційному суді, знає Олександра Денисенко.Чернігівський апеляційний суд. Тут сьогодні мало відбутися перше засідання у справі 23-річної дівчини, яку засудили до довічного позбавлення волі. На самому початку суддя Світлана Акуленко оголошує про самовідвід – свій та свого колеги Юрія Короїда. Пояснює: у травні 2018 року вона брала участь у розгляді апеляційної скарги про обрання запобіжного заходу обвинуваченій. Юрій Короїд, як слідчий суддя, брав участь у справі під час досудового розслідування.

«У зв’язку з вимогами статті 75 ми не маємо права брати участь у розгляді даної справи під час розгляду її по суті. Тому і я, і суддя Короїд заявляємо собі самовідводи».

Жоден з присутніх не заперечує. Порадившись, судді вирішують.

«Заслухавши думку учасників судового розгляду, колегія суддів вважає, що заяви про самовідвід обґрунтовані і підлягають задоволенню».

Подвійне вбивство на вулиці Мезенцева у Чернігові сталося у квітні 2018 року. Тоді в одній із багатоповерхівок знайшли закривавлені тіла подружжя. За підозрою затримали племінницю вбитого, яка жила разом із ним та його дружиною. Спочатку дівчина своєї провини не визнавала, та на одному з останніх засідань розповіла, що її тітку вбив дядько, вона ж – била дядька ножем, щоб захиститися.

«Він стояв над тіткою із ножем, вона лежала на ліжку. Спробувала його за плече відтягнути, а правою рукою я влізла просто у це місиво, де ніж. Він повертається – і я відчула пекучий біль у лівій руці. Він насувається, нахиляється до мене – і я розумію, що треба тікати».

Прокурор Віталій Бережняк просив для обвинуваченої 12 років за ґратами. Потерпілі – родичі вбитих – довічного позбавлення волі. 21 жовтня минулого року колегія суддів Деснянського районного суду винесла вирок.

«Визнати винуватою у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого пунктами 1 частини 2 статті 115 КК України, і призначити покарання у вигляді довічного позбавлення волі».

Сьогодні захисник обвинуваченої Олександр Бузаков пояснив: подав апеляційну скаргу з вимогою скасувати це рішення та закрити кримінальне провадження. На його думку, це мають зробити через недоведеність провини його підзахисної. Цю справу мають передати іншій колегії суддів, яку оберуть через автоматичний розподіл.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (9)
Александр2020-01-14 18:24:43 ответить

На днях писали о паре целетелях-шарлатанов которые мочканули семейную пару из Киева преднамерено,с целью наживы, и отстегнули им бабе 11годков,мужику 15, а девченке в запутаной ситуации пожизненно,где справедливость? Потерпевшие родственники бывший мент-мусор,палкан в отставке,сейчас зам.Вереши в укрсивербуде,бабла не меряно,вот по ходу и подсуетился,связи то в мусарне остались.

Anonimответить

Потому что у девушки тут в Украине. никого . нет в отличии от убийц-шарлатанов и адвокату шарлатанов удалось "договорился" с судом . Поэтому и такие неадекватные (несоизмеримые) приговоры .

Социопатответить

Мне вот тоже на голову не налазит этот вопрос.

Аответить

Потому что, пара целителей на суде покаялась и призналась в содеяном. Сначала мужчина признался, еще во время следствия и все рассказал, потом на суде созналась и женщина, просили прощения у родственником. Ну и естественно все улики против них. В ситуации с девченкой все улики тоже против неё, но она упорно пошла в отказ и вообще отказывалась давать показания. Кто особо неверующий в вину девочки, читайте материалы дела и все прояснится.. И еще, как можно коментировать решения судов не зная материалов дела и даже не читая приговоров, основываясь только на том, сколько лет дали.

Anonim2020-01-14 19:01:29 ответить

Да девочку жалко . все таки непреднамеренно все так случилось . в состоянии аффекта и похоже что отбивалась от озверевшего тирана .

Читательответить

Правильно ей дали пожизненное И не надо выдумывать оправдания там, где суд уже все доказал Девочку им жалко.... Которая двух человек зарезала

Anonimответить

Есть видеоматериал ? или достаточно "зуд даю это все она" ? ПОТОМУ ЧТО РОДНЯ МЕНТЯРЫ ? . И потом -- почему за групповое уышленное убийство двух молодых людей парня и девушки (перед смертью изнасилованой) на свиноферме дали 15 и 11 лет -- а за сомнительное и явно в состоянии аффекта пожизненное. ????????????? это что справедливость ?

Читательответить

Там убийство с особой жестокостью Читайте материалы дела. Всё очевидно.

Маринаответить

А эту пару супружескую не с особой жестокостью убивали? Да еще из корыстных мотивов, заранее все спланировали, поехали в Киев и обокрали квартиру. Снежана денег не брала и ничего не планировала. А целителям наверно скидочку сделали за то что раскаялись? Так они не сознавались, а просто сказали, что им жаль, что так вышло и даже перед оглашением приговора переводили стрелки друг на друга. Но да, родственники убитой пары не менты и не управляют фирмами приближенными к Атрошенко, поэтому убийцам их детей - дали сроки. И что вообще за мода у судей пошла, когда прокуратура не требует пожизненное его давать? Больше всех надо или что? Особенно Сапон который на взятке спалился с прокурором - великий поборник чести и морали.

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
Повалена електроопора та дві доби без світла 2020-09-22 16:42:15 Війна, сльози і любов Людмили Козуб 2020-09-22 16:22:29 17 мільйонів гривень боргів по зарплаті повернуто мешканцям Чернігівщи... 2020-09-22 16:16:33 На Чернігівщині за добу на коронавірус захворіли 78 людей, одужали 30 2020-09-22 16:05:51 Корюківські студенти розповіли про навчання в столиці 2020-09-22 15:53:04 Як знімальна група «Грошей» викрила підпільний ігровий бізнес у ніжинс... 2020-09-22 15:48:35 «Розумні» відеокамери на вулицях Корюківки розпізнають навіть номерні ... 2020-09-22 15:33:54 У місті завершився літній джазовий сезон 2020-09-22 15:24:21 Духовна спадщина України в акварелях Леоніда Могучова 2020-09-22 15:12:12 «У нас розраховуються не грошима, а валютою «Дякую»: на Рокоссовського... 2020-09-22 14:50:07