Чернігівська поліцейська на волонтерських засадах тренує дітей з інвалідністю та їх батьків
2020-01-18 20:02:01
4548
2
Фітнес-тренування з елементами табати, кросфіту та кікбоксингу. За такою програмою займаються мами дітей з інвалідністю під керівництвом старшого лейтенанта поліції Альони Заворотної. Разом з мамами вже за полегшеною програмою тренуються і діти.
13-річний Кирило Алексін разом з мамою Вікторією сьогодні тренуються разом. Він повторює вправи за тренером, мама поруч контролює техніку виконання.
«Я трошки старався. Віджиматися, і ось так битися. На скакалці стрибаю».
«Вдома якось не виходить займатися, а тим паче знайти зал, де можна було б займатися з дитиною. Вже більше відчуваєш своє тіло. І йому на користь йде, бо він росте. Займатися треба. Вірно кажуть – «у здоровому тілі-здоровий дух», - каже мама Кирила.
Ідея проводити такі тренування з’явилась у старшого лейтенанта поліції Альони Заворотної. Жінка не дипломований тренер, 3 роки займається кросфітом. Була учасницею всеукраїнських змагань з кросфіту серед поліцейських. У фейсбуці побачила публікацію, де були фото з виступів дітей і вирішила їм допомогати.
«Я у Фейсбуці побачила публікацію директора школи з дня захисту дітей. Діти виступали, танцювали маючи обмежені можливості. Вони розповідають вірші, по-своєму. Мене це зачепило. І я вирішила я буду з ними займатися. Хоч я не дипломований спортсмен, але з великим серцем і на волонтерських засадах».
«Вона розробила особисту власну програму оздоровчо-реабілітаційного фітнесу, який включає в себе не тільки реабілітацію дітей з особливими освітніми потребами, а і їх батьків. По-перше, це соціалізація дітей, те що вони виходять з 4-х стін і з’являється в них спілкування з іншими людьми і відбувається така група взаємодопомоги з батьками. Вони не соромляться попросити допомоги у когось, вони не соромляться свого зовнішнього вигляду, тому що на реабілітаційному фітнесі була створена ситуація успіху. Альона так побудувала свої заняття, що у дітей все виходить і в їх мам», - каже директорка навчально-реабілітаційного центру №2 Регіна Гусак.
Проходять фітнес-тренування двічі на тиждень у спортивній залі «Муніципальної варти».
«Наші діти з обмеженими можливостями, а ми сюди ходимо і діти фізично розвиваються, і плюс спілкуються між собою. І для нас добре. Ми підтримуємо свою форму, займаємося. Не завжди є можливість залишити дитину вдома, а одну залишати не можна. А тому ми приходимо сюди, і їм розвиток, і нам тренування», - розповідає Людмила Гусенкова.
«В них є прогрес. Вони віджимаються, стійко присідають і навіть працюють з боксерською грушею».
UA: Чернігів
коментарі (2)
13-річний Кирило Алексін разом з мамою Вікторією сьогодні тренуються разом. Він повторює вправи за тренером, мама поруч контролює техніку виконання.
«Я трошки старався. Віджиматися, і ось так битися. На скакалці стрибаю».
«Вдома якось не виходить займатися, а тим паче знайти зал, де можна було б займатися з дитиною. Вже більше відчуваєш своє тіло. І йому на користь йде, бо він росте. Займатися треба. Вірно кажуть – «у здоровому тілі-здоровий дух», - каже мама Кирила.
Ідея проводити такі тренування з’явилась у старшого лейтенанта поліції Альони Заворотної. Жінка не дипломований тренер, 3 роки займається кросфітом. Була учасницею всеукраїнських змагань з кросфіту серед поліцейських. У фейсбуці побачила публікацію, де були фото з виступів дітей і вирішила їм допомогати.
«Я у Фейсбуці побачила публікацію директора школи з дня захисту дітей. Діти виступали, танцювали маючи обмежені можливості. Вони розповідають вірші, по-своєму. Мене це зачепило. І я вирішила я буду з ними займатися. Хоч я не дипломований спортсмен, але з великим серцем і на волонтерських засадах».
«Вона розробила особисту власну програму оздоровчо-реабілітаційного фітнесу, який включає в себе не тільки реабілітацію дітей з особливими освітніми потребами, а і їх батьків. По-перше, це соціалізація дітей, те що вони виходять з 4-х стін і з’являється в них спілкування з іншими людьми і відбувається така група взаємодопомоги з батьками. Вони не соромляться попросити допомоги у когось, вони не соромляться свого зовнішнього вигляду, тому що на реабілітаційному фітнесі була створена ситуація успіху. Альона так побудувала свої заняття, що у дітей все виходить і в їх мам», - каже директорка навчально-реабілітаційного центру №2 Регіна Гусак.
Проходять фітнес-тренування двічі на тиждень у спортивній залі «Муніципальної варти».
«Наші діти з обмеженими можливостями, а ми сюди ходимо і діти фізично розвиваються, і плюс спілкуються між собою. І для нас добре. Ми підтримуємо свою форму, займаємося. Не завжди є можливість залишити дитину вдома, а одну залишати не можна. А тому ми приходимо сюди, і їм розвиток, і нам тренування», - розповідає Людмила Гусенкова.
«В них є прогрес. Вони віджимаються, стійко присідають і навіть працюють з боксерською грушею».
UA: Чернігів
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Ввечері 27 червня росіяни масовано атакували Чернігів безпілотниками: ...
2026-06-27 22:24:39
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини
2026-06-26 14:11:02
Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма
2026-06-26 13:46:54
До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен...
2026-06-26 13:31:05
Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал...
2026-06-26 13:11:55
Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики
2026-06-26 12:55:33
Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ...
2026-06-26 12:38:37
Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів
2026-06-26 12:22:37
У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції
2026-06-26 12:09:11
Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ...
2026-06-26 11:18:44




ТРЕНЕР МОЛОДЕЦ !!!
Ни че такая