Мудр 3Д

Поліція забезпечує контроль в Комарівці, де був виявлений хворий на коронавірус

2020-03-28 17:39:18
2128 2
Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечує режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.
 
Відповідне рішення було ухвалене сьогодні на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації.

 
Село Комарівка визнане осередком спалаху COVID-19, тому там введено особливий режим пропуску громадян, які залишають територію карантину або в’їжджають у неї.
Sello
 
Особи, які контактували з хворим на коронавірус чоловіком, мають залишатися на самоізоляції. Якщо ви маєте ознаки захворювання COVID-19, негайно повідомляйте про це медиків у телефонному режимі. Інші громадяни мають утриматися від в’їзду-виїзду з території карантину. 
 
Поліція Чернігівщини забезпечує на території Комарівки  карантинні заходи та публічний порядок. Нагадуємо, що відповідно до статті 44-3 КУпАП порушення правил щодо карантину людей тягне за собою штраф до 170 тисяч гривень. 
 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (2)
Anonim2020-03-28 20:48:59 ответить

"порушення правил щодо карантину людей тягне за собою штраф до 170 тисяч гривень" - Смешно. Хоть одного наказали?)

Anonim2020-03-28 21:12:07 ответить

"Поліція забезпечує контроль" - Контроль основывается на проверке паспортов. Не пропускают только зараженных и тех, кто есть в списке контактов с зараженными. Т.е. все неустановленные контакты, или зараженные от установленных контактов, могут и дальше спокойно рассекать в соседние населенные пункты. Ай да молодцы! Имитация бурной деятельности.

Оставить комментарий

Имя
Комментарий