ФК “Десна” зіграє перший товариський матч після початку карантину

2020-05-23 14:46:29
2357 0
Перший товариський поєдинок після послаблення карантину зіграє ФК “Десна”. Матч відбудеться завтра, 24 травня, в місті Буча, на базі «Оболонь-Бровар». Про це повідомила прес-служба футбольного клубу.



Підопічні Олександра Рябоконя зіграють з "пивоварами".

Матч розпочнеться о 17:00.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
На Прилуччині живе медсестра, залюблена у рідне село, людей і медицину 2026-06-23 13:41:04 Броня, міцніша за залізо, та любов, що повертає з того світу: історія ... 2026-06-23 12:56:57 Якщо РФ знайде 70 тисяч солдатів, то може спробувати повторно зайти в ... 2026-06-23 12:34:38 Науковий керівник сина та помічника ректора НУЧК пов'язує їхнє затрима... 2026-06-23 12:01:32 Колишня голова Сосницького районного суду серед кандидатів на посаду у... 2026-06-23 11:31:59 В Ічні адвокату під офіс підклали пакет сміття з гранатою 2026-06-23 11:17:22 На Чернігівщині зафіксували спробу дистанційного мінування ворожим без... 2026-06-23 11:08:59 Начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура... 2026-06-23 10:54:51 «Раніше стільки хижаків не було»: села на Чернігівщині потерпають від ... 2026-06-23 10:43:11 У Чернігові для 350 будинків та установ на два тижні призупинять гаряч... 2026-06-23 10:25:07