ФК “Десна” зіграє перший товариський матч після початку карантину

2020-05-23 14:46:29
2354 0
Перший товариський поєдинок після послаблення карантину зіграє ФК “Десна”. Матч відбудеться завтра, 24 травня, в місті Буча, на базі «Оболонь-Бровар». Про це повідомила прес-служба футбольного клубу.



Підопічні Олександра Рябоконя зіграють з "пивоварами".

Матч розпочнеться о 17:00.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Колишня бранка росіян розповіла, як її та понад 300 людей утримували у... 2026-06-22 11:47:00 Рятувальники ДСНС не чергуватимуть на пляжі «Золотий берег» та інших м... 2026-06-22 11:26:08 Як коментують можливе підвищення тарифів на воду у Чернігові та чого ч... 2026-06-22 10:57:50 На Чернігівщині водій скоїв наїзд на патрульного поліцейського — зловм... 2026-06-22 10:38:33 У Чернігові попрощались з майором ССО Сергієм Ушаком, який загинув на ... 2026-06-22 10:26:43 Ворожі безпілотники атакували кілька громад Чернігівщини: пошкоджено б... 2026-06-22 09:58:10 У Стрижні у Чернігові потонув 10-річний хлопчик 2026-06-19 20:39:45 Станіслав Перфілов пішов у небо, а любов залишив на землі 2026-06-19 15:08:33 86-річна жителька Сосниччини читає без окулярів 2026-06-19 14:37:36 Начальнику управління освіти Чернігова Василю Білогурі вручили підозру 2026-06-19 14:19:43