Обласний центр екстреної медичної допомоги отримав понад півмільйона за роботу з хворими на COVID-19
2020-05-23 15:15:49
2938
1
583 тисячі гривень НСЗУ виплатила обласному центру екстреної медичної допомоги за роботу з хворими на коронавірус. Гроші виплатили за квітень, тоді в області лікувалося 48 пацієнтів з коронавірусною інфекцією. Фінансування отримали мобільні бригади та лікарі, які працювали в стаціонарі. Про це йдеться у звіті Національної службі здоров’я України.

Нагадаємо, в кінці квітня начальник обласного управління охорони здоров’я Петро Гармаш на брифінгу в облдержадміністрації сказав, що медики, які контактуватимуть із хворими на коронавірус, отримають до 300 відсотків доплати до заробітної плати.
Також, за його словами, розмір доплати залежить від кількості часу, який медпрацівники провели з хворими.
UA: Чернігів
коментарі (1)

Нагадаємо, в кінці квітня начальник обласного управління охорони здоров’я Петро Гармаш на брифінгу в облдержадміністрації сказав, що медики, які контактуватимуть із хворими на коронавірус, отримають до 300 відсотків доплати до заробітної плати.
Також, за його словами, розмір доплати залежить від кількості часу, який медпрацівники провели з хворими.
UA: Чернігів
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн...
2026-06-25 14:53:49
На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем
2026-06-25 14:40:12
Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу
2026-06-25 14:09:40
У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про...
2026-06-25 13:49:14
Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш...
2026-06-25 13:06:32
Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині
2026-06-25 12:22:31
Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал...
2026-06-25 12:00:29
На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл
2026-06-25 11:26:08
Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя
2026-06-25 11:05:10
На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками
2026-06-25 10:41:05




Хорошо. Мы рады за медиков :)