Обласний центр екстреної медичної допомоги отримав понад півмільйона за роботу з хворими на COVID-19

2020-05-23 15:15:49
2936 1
583 тисячі гривень НСЗУ виплатила обласному центру екстреної медичної допомоги за роботу з хворими на коронавірус. Гроші виплатили за квітень, тоді в області лікувалося 48 пацієнтів з коронавірусною інфекцією. Фінансування отримали мобільні бригади та лікарі, які працювали в стаціонарі. Про це йдеться у звіті Національної службі здоров’я України.



Нагадаємо, в кінці квітня начальник обласного управління охорони здоров’я Петро Гармаш на брифінгу в облдержадміністрації сказав, що медики, які контактуватимуть із хворими на коронавірус, отримають до 300 відсотків доплати до заробітної плати.

Також, за його словами, розмір доплати залежить від кількості часу, який медпрацівники провели з хворими.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (1)
Anonim2020-05-23 19:14:47 відповісти

Хорошо. Мы рады за медиков :)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Земля, родина і крафтова моцарела: як живе фермерське господарство «Ве... 2026-06-23 14:13:14 На Прилуччині живе медсестра, залюблена у рідне село, людей і медицину 2026-06-23 13:41:04 Броня, міцніша за залізо, та любов, що повертає з того світу: історія ... 2026-06-23 12:56:57 Якщо РФ знайде 70 тисяч солдатів, то може спробувати повторно зайти в ... 2026-06-23 12:34:38 Науковий керівник сина та помічника ректора НУЧК пов'язує їхнє затрима... 2026-06-23 12:01:32 Колишня голова Сосницького районного суду серед кандидатів на посаду у... 2026-06-23 11:31:59 В Ічні адвокату під офіс підклали пакет сміття з гранатою 2026-06-23 11:17:22 На Чернігівщині зафіксували спробу дистанційного мінування ворожим без... 2026-06-23 11:08:59 Начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура... 2026-06-23 10:54:51 «Раніше стільки хижаків не було»: села на Чернігівщині потерпають від ... 2026-06-23 10:43:11