Мудр 3Д

Керує громадою дистанційно і закликає не боятися інфікованих голова Іванівської ОТГ, хворий COVID-19

2020-06-05 20:55:29
1095 1
Керує громадою дистанційно і закликає не боятися людей, хворих на коронавірус. У голови Іванівської ОТГ Сергія Гаруса ПЛР-тест підтвердив коронавірус. Нині він вдома, на самоізоляції. Каже, симптомів хвороби не відчуває.«Коли зателефонував лікар і сказав, що тест позитивний, я сприйняв як жарт».

Голова Іванівської ОТГ Сергій Гарус вчора, 4 червня, отримав результати ПЛР-тестування.

«Жодної версії взагалі немає, вірус може будь-де, може залетіти в машину, або ми взялися десь за ручку, а може в аптеці. Я не розумію, де може бути, тому що всі, з ким я спілкувався, - це на вигляд здорові люди. Здав тест на антитіла і чекаю на результат. Сподіваюся на те, щоб тест був або негативний або покаже, що я вже давно перехворів. І цілком здорова людина».

Симптомів коронавірусу не мав жодних. Почував себе добре. А пройти ПЛР-тест вирішив, коли виявили коронавірус у селі Красне, де він бував по роботі. Зараз вся родина голови Іванівської ОТГ на самоізоляції.

«Там є певні критерії розуміння контактних осіб, якщо ти з людиною поздоровкався і далі пішов, то вона може й не контактна. Там потрібно спілкуватися на певній відстані і спілкуватися не менше 15-30 хвилин. Спілкувалися з або без засобів захисту. Кого розумів, того і подав як контактну особу. Нам дали засоби дезінфекції і зараз, до речі, хлором у хаті воняє - не дуже гарно. Але маємо терпіти».

Температуру чоловік міряє двічі на день, вранці і ввечері. Результат передає сімейному лікарю, який з ним на зв’язку.
«Нічого нам не виписували, бо симптомів немає жодних. Тільки самоізоляція, гарячий чай, вимірювати температуру і слідкувати за станом здоров’я. Все».

Село Іванівка – тисяча шістсот жителів. Сьогодні вдень на вулицях безлюдно. Марія Гладич порається поблизу двору. Каже, які тільки йде подалі - одразу вдягає маску.

«Іду в магазин як, так вдягаю масочку і рукавички вдягаю. Уже так і роблю. А тут вже біля дома так тупаю, я от бачу, що у вас маски є, так я з вами і розмовляю. А так нехай Бог нас береже! У нас ніби весь час була тиша в Іванівці, а ось останній тиждень десь-хтось і буває. Хтось десь і спіймається».

На дверях об’єднаної територіальної громади оголошення – направляти документи поштою. Воно висить від початку пандемії.

Микола, житель села Іванівка, каже: «Мені вже все одно, що коронавірус, що вірус. Який вам коронавірус, це все придумана справа. Так ото і напишіть, що все придумали люди».

Юлія Мельник, жителька села Іванівка, вважає так: «Ми в коронавірус тут не віримо. В селі нема коронавірусу. Поки він нас не торкнувся, в нього не віримо, а там побачимо».

Тим часом голова громади налагоджує робочий процес із дому.

«Будемо працювати дистанційно. У нас на сьогоднішній день не так багато людей працює, і якщо всі підуть на самоізоляцію, вся робота буде паралізована. Коли люди дізнаються, що в когось є такий позитивний тест, дуже багато побоювань. Дуже багато негативних відгуків Не потрібно, люди. Ми ж не прокажені. Це просто вірус. І ми спільними зусиллями його поборемо».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (1)
Аноним2020-06-05 23:23:27 ответить

Умничка!!! Вот я зимой резко в январе стала кашлять. Ну типа хронического бронхита. Кашляла 2 месяца. Температуры не было. Самочувствие отличное!!! Где то в марте кашель прекратился, притом както резко за один день. Было ощущение как буд- то остаточные явления после затяжного бронхита. В больницу не обращалась , не было побочек. В семье никто не болел. Может это был кашель , связаный с заболеванием сердца или желудка. В тот момент было обострение гастрита. и при приеме таблеток появились проблемы с сердцем. Может это и был вирус, не знаю. А делать тест- финансы не позволят . Так вот теперь и думай. что это было-гастрит или коронавирус?

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
Стало відомо, чому у ніжинському Графському парку вода в озері забарви... 2020-07-11 22:00:30 За добу в області захворіло на коронавірус 10 людей, ще десятеро видуж... 2020-07-11 21:56:37 Городи, озера та турніки: чому присвячені вихідні чернігівців 2020-07-11 20:44:15 Чернігів приймає Чемпіонат України-2020 з пляжного волейболу серед юна... 2020-07-11 13:23:02 В руках – фотокамера, а в очах – інтерес 2020-07-11 13:03:45 В 19 школі завершився капітальний ремонт басейну 2020-07-11 12:26:09 «Бюджет участі»: в останні день прийому проєктів у відділі звернень гр... 2020-07-11 12:03:09 Нейромережу навчили розмовляти голосами знаменитостей: можна підробити... 2020-07-11 11:59:34 У центрі Ніжина вода у озері забарвилась у рожевий колір: у чому причи... 2020-07-10 21:39:32 Укрзалізниця відновила рух ще 9 приміських поїздів. Список рейсів 2020-07-10 21:35:55