Вода в Десні в районі «Золотого берегу» відповідає нормам
2020-06-30 16:00:55
2600
1
Купатися на пляжі «Золотий Берег» у Чернігові вже можна. Такий результат досліджень якості води, які провів обласний лабораторний центр МОЗ. Також купатися можна в Удаї у Варві та Прилуках, у Бречі у Корюківці.
За результатами досліджень якість води у цих водоймах відповідає вимогам для купання.

Нагадаємо, раніше якість води на пляжі «Золотий берег» у Чернігові не відповідала нормам. Такі результати 19 червня оприлюднила лабораторна служба МОЗ України. Тоді ж купатися не рекомендували і в Корюківській Бречі. А от на міських пляжах у Борзні, Варві та Прилуках якість води і тоді була в нормі.
UA: Чернігів
коментарі (1)
За результатами досліджень якість води у цих водоймах відповідає вимогам для купання.

Нагадаємо, раніше якість води на пляжі «Золотий берег» у Чернігові не відповідала нормам. Такі результати 19 червня оприлюднила лабораторна служба МОЗ України. Тоді ж купатися не рекомендували і в Корюківській Бречі. А от на міських пляжах у Борзні, Варві та Прилуках якість води і тоді була в нормі.
UA: Чернігів
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн...
2026-06-25 14:53:49
На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем
2026-06-25 14:40:12
Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу
2026-06-25 14:09:40
У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про...
2026-06-25 13:49:14
Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш...
2026-06-25 13:06:32
Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині
2026-06-25 12:22:31
Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал...
2026-06-25 12:00:29
На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл
2026-06-25 11:26:08
Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя
2026-06-25 11:05:10
На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками
2026-06-25 10:41:05




был на пляже, достойно все сделано, отдохнуть приятно, главное что бы собачники своих собак по песку не пускали гулять, засрут все и зассут