Вода в Десні в районі «Золотого берегу» відповідає нормам
2020-06-30 16:00:55
2589
1
Купатися на пляжі «Золотий Берег» у Чернігові вже можна. Такий результат досліджень якості води, які провів обласний лабораторний центр МОЗ. Також купатися можна в Удаї у Варві та Прилуках, у Бречі у Корюківці.
За результатами досліджень якість води у цих водоймах відповідає вимогам для купання.

Нагадаємо, раніше якість води на пляжі «Золотий берег» у Чернігові не відповідала нормам. Такі результати 19 червня оприлюднила лабораторна служба МОЗ України. Тоді ж купатися не рекомендували і в Корюківській Бречі. А от на міських пляжах у Борзні, Варві та Прилуках якість води і тоді була в нормі.
UA: Чернігів
коментарі (1)
За результатами досліджень якість води у цих водоймах відповідає вимогам для купання.

Нагадаємо, раніше якість води на пляжі «Золотий берег» у Чернігові не відповідала нормам. Такі результати 19 червня оприлюднила лабораторна служба МОЗ України. Тоді ж купатися не рекомендували і в Корюківській Бречі. А от на міських пляжах у Борзні, Варві та Прилуках якість води і тоді була в нормі.
UA: Чернігів
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист...
2026-06-22 18:04:39
За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси
2026-06-22 17:46:48
На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка
2026-06-22 17:21:05
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків
2026-06-22 17:07:35
У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б...
2026-06-22 14:19:15
Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р...
2026-06-22 13:59:43
На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п...
2026-06-22 13:37:21
Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде?
2026-06-22 13:12:21
У Менському зоопарку — поповнення
2026-06-22 12:55:57
Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни
2026-06-22 12:17:44




был на пляже, достойно все сделано, отдохнуть приятно, главное что бы собачники своих собак по песку не пускали гулять, засрут все и зассут