Близько 60 жителів Вихвостівської ОТГ залишилися без газу

2020-06-30 17:37:52
2366 0
Близько 60 жителів Вихвостівської ОТГ залишилися без газу - трактор ковшем пошкодив газопровід. Про це Суспільному сказала начальниця Управління зовнішніх комунікацій АТ «Чернігівгаз» Ольга Конопацька-Плєхова.

З її слів, у селі Вихвостів за рішенням місцевої влади розчищали ставок. При цьому водій трактора, виїжджаючи із кар’єра, ковшем пошкодив підземний розподільчий газопровід. Через це стався витік, і газовики були змушені припинити газопостачання.



Дозволу від «Чернігівгазу» на проведення робіт в охоронній зоні газопроводу їх виконавці не отримували. Згідно з Кодексом ГРС, вони мають компенсувати завдані збитки та сплатити за ремонтні роботи і повторний пуск газу. Від цього залежить, поновлять газопостачання.



UA: Чернігів

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Пішов рибалити і потонув: подробиці загибелі 14-річного хлопця на Черн... 2026-06-24 09:59:20 Земля, родина і крафтова моцарела: як живе фермерське господарство «Ве... 2026-06-23 14:13:14 На Прилуччині живе медсестра, залюблена у рідне село, людей і медицину 2026-06-23 13:41:04 Броня, міцніша за залізо, та любов, що повертає з того світу: історія ... 2026-06-23 12:56:57 Якщо РФ знайде 70 тисяч солдатів, то може спробувати повторно зайти в ... 2026-06-23 12:34:38 Науковий керівник сина та помічника ректора НУЧК пов'язує їхнє затрима... 2026-06-23 12:01:32 Колишня голова Сосницького районного суду серед кандидатів на посаду у... 2026-06-23 11:31:59 В Ічні адвокату під офіс підклали пакет сміття з гранатою 2026-06-23 11:17:22 На Чернігівщині зафіксували спробу дистанційного мінування ворожим без... 2026-06-23 11:08:59 Начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура... 2026-06-23 10:54:51