Близько 60 жителів Вихвостівської ОТГ залишилися без газу

2020-06-30 17:37:52
2367 0
Близько 60 жителів Вихвостівської ОТГ залишилися без газу - трактор ковшем пошкодив газопровід. Про це Суспільному сказала начальниця Управління зовнішніх комунікацій АТ «Чернігівгаз» Ольга Конопацька-Плєхова.

З її слів, у селі Вихвостів за рішенням місцевої влади розчищали ставок. При цьому водій трактора, виїжджаючи із кар’єра, ковшем пошкодив підземний розподільчий газопровід. Через це стався витік, і газовики були змушені припинити газопостачання.



Дозволу від «Чернігівгазу» на проведення робіт в охоронній зоні газопроводу їх виконавці не отримували. Згідно з Кодексом ГРС, вони мають компенсувати завдані збитки та сплатити за ремонтні роботи і повторний пуск газу. Від цього залежить, поновлять газопостачання.



UA: Чернігів

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини 2026-06-26 14:11:02 Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма 2026-06-26 13:46:54 До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен... 2026-06-26 13:31:05 Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал... 2026-06-26 13:11:55 Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики 2026-06-26 12:55:33 Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ... 2026-06-26 12:38:37 Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів 2026-06-26 12:22:37 У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції 2026-06-26 12:09:11 Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44 Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного 2026-06-26 10:51:20