Правоохоронці знайшли брата й сестру, які заблукали під час збору грибів на Корюківщині

2020-06-30 18:02:25
2668 0
Брата й сестру, які заблукали під час збирання грибів на Корюківщині знайшли правоохоронці. Про це Суспільному сказав речник управління ДСНС в області Євгеній Дубина.



Учора поблизу села Сядрине Корюківського району під час збирання грибів в лісі заблукали 18-річний Олексій та його 17-річна сестра Юлія. Повідомлення про порятунок правоохоронці отримали о 10 вечора.

Відшукали Олексія 15 хвилин на першу ночі, знайшли його в лісовому масиві біля с. Паростівка. А сестру у Корюківці о пів на першу ночі. Для пошуків залучили 32 людини та 7 машин.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист... 2026-06-22 18:04:39 За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси 2026-06-22 17:46:48 На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка 2026-06-22 17:21:05 У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 2026-06-22 17:07:35 У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б... 2026-06-22 14:19:15 Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р... 2026-06-22 13:59:43 На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п... 2026-06-22 13:37:21 Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде? 2026-06-22 13:12:21 У Менському зоопарку — поповнення 2026-06-22 12:55:57 Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни 2026-06-22 12:17:44