На Менщині ще двоє людей перебувають на самоізоляції

2020-08-01 17:03:06
1979 0
Після того, як двоє жителів Менщини погуляли на проводах до армії в одному з сіл Корюківського району, виявилося, що призовник був інфікований коронавірусом.



Ці двоє людей потрапили до списку контактних осіб. Наразі вони знаходяться на самоізоляції під контролем.

Про це Сусідам.City повідомила директорка Менського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталії Корнієнко.

– Зараз вони знаходяться на самоізоляції, через 14 днів їм зроблять ПЛР-тест, – розповіла вона.

Отже, на сьогодні на Менщині шестеро людей перебувають на самоізоляції як контактні особи.

Сусіди.City

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Ввечері 27 червня росіяни масовано атакували Чернігів безпілотниками: ... 2026-06-27 22:24:39 Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини 2026-06-26 14:11:02 Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма 2026-06-26 13:46:54 До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен... 2026-06-26 13:31:05 Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал... 2026-06-26 13:11:55 Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики 2026-06-26 12:55:33 Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ... 2026-06-26 12:38:37 Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів 2026-06-26 12:22:37 У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції 2026-06-26 12:09:11 Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44