Марія Родикова: Кожному чернігівцю - наша увага і підтримка!

2020-09-17 09:31:52
1290 1
Довідка. Народилася 1 серпня 1988 року в Чернігові. Заступниця голови Деснянської у м. Чернігові районної ради. Освіта – вища, міжнародний політолог, магістр державного управління. Заміжня, виховує сина і доньку.

СОЦІУМ Чернігів для Марії Родикової – рідне місто, місто її становлення як особистості та професіонала. «Люблю свою роботу, адже вона передбачає спілкування із людьми. Я щаслива, коли під час особистого прийому громадян можу допомогти чернігівцям у вирішенні їхніх нагальних питань, а таких питань чимало», – відзначає вона.Марія вказує, що попри зовнішні зміни у місті є багато роботи у сфері підтримки місцевих жителів. «Кожен чернігівець має значення! Людина будь-якого віку має відчувати турботу про себе або небайдужість до своїх потреб із боку міської влади», – упевнена вона. Думку людей повинні чути у владних кабінетах, і не просто чути, а враховувати її! Вийшовши на вулиці Чернігова і поспілкувавшись із містянами, можна одразу виокремити пріоритети. Тому Марія Родикова вбачає в якості першочергових кроків покращення саме соціальної сфери у місті над Десною. Наприклад, актуальним для Чернігова уже є збільшення муніципальної допомоги при народженні дитини, адже сьогоднішні виплати на тлі зростання цін поступово втрачають свою цінність. До речі, ця програма у таких розмірах ініційована саме «НАШИМ КРАЄМ». Завдяки цьому вже понад 5 тис. чернігівських родин отримали виплати на 41 млн грн при народженні дітей. Також потрібно дбати про учасників бойових дій, родини загиблих в АТО/ООС, представників старшого покоління. Є ідея запровадити оздоровлення для літніх чернігівців, відкрити соціальні магазини.

– На сьогодні у нас немає жодної міської програми, що мала б за мету підтримку людей поважного віку. А Чернігівщина загалом і обласний центр зокрема – території, де прошарок пенсіонерів достатньо значний. А я не можу стояти осторонь таких проблем, і тому буду виносити на розгляд міськради низку пропозицій. Одночасно маємо дбати про допомогу дітям з інвалідністю, юним чернігівцям, позбавленим батьківської турботи тощо, – наголошує Марія Родикова. Тому й необхідна містянам муніципальна картка, що може бути зручним сервісом для соціальних програм, як це працює в інших містах.

Представниця «НАШОГО КРАЮ» впевнена, що Чернігів має розвиватися гармонійно – поліпшуватися як інфраструктура, міське середовище, так і якість життя людей, освітні, медичні послуги
– Моє гасло: «Найцінніше – це людина, яка повинна бути здорова, досвідчена і соціально захищена», спрямовує увагу на деякі інші аспекти життя міста, – підкреслює Марія Родикова.

Відтак переконана, що міська влада має приділяти необхідну увагу соціальним проблемам і спрямовувати на це відповідні фінансові можливості. Чернігівка вірить, що ситуація може змінитися, особливо якщо в новій міській раді буде більше активних і відповідальних жінок. Потребують вирішення і медичні питання. Варто запровадити міське медичне страхування, щоб кожен застрахований чернігівець мав можливість отримати допомогу на медикаменти й лікування. Зараз, на жаль, на цьому влада економить – і за кілька років ми можемо мати навіть в обласному центрі значні проблеми з доступом до якісної медицини. У Чернігові є потреба підтримувати людей з онкологічними захворюваннями. Відповідна цільова програма започаткована «НАШИМ КРАЄМ», однак фінансується недостатньо, хоча кошти у міському бюджеті є.

Із 2015 року Марія Родикова працює в команді «НАШОГО КРАЮ», який завжди тримає руку на пульсі соціальних проблем чернігівців і знаходить можливість їх ефективно та професійно вирішувати. Це люди, які вболівають за наше місто, за те, щоб у ньому було зручно жити всім верствам населення, від молоді і до людей похилого віку.

– Часто пропозиції молодих людей бувають доречними. Часом від деяких управлінців чуєш про актуальність тієї чи іншої проблеми, але шляхів їхнього вирішення не пропонується. У мене є певні нарікання на роботу Чернігівської міської ради, яка приділяє надзвичайно велику увагу дорогам і проблемам житлово-комунального господарства, забуваючи про потреби і життя звичайних чернігівців, – говорить Марія Родикова.
Вона впевнена, що ситуацію варто змінити і готова це робити.

Галина Петрова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (1)
Валера2020-09-17 11:02:10 ответить

Гарна дівчина

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
Повалена електроопора та дві доби без світла 2020-09-22 16:42:15 Війна, сльози і любов Людмили Козуб 2020-09-22 16:22:29 17 мільйонів гривень боргів по зарплаті повернуто мешканцям Чернігівщи... 2020-09-22 16:16:33 На Чернігівщині за добу на коронавірус захворіли 78 людей, одужали 30 2020-09-22 16:05:51 Корюківські студенти розповіли про навчання в столиці 2020-09-22 15:53:04 Як знімальна група «Грошей» викрила підпільний ігровий бізнес у ніжинс... 2020-09-22 15:48:35 «Розумні» відеокамери на вулицях Корюківки розпізнають навіть номерні ... 2020-09-22 15:33:54 У місті завершився літній джазовий сезон 2020-09-22 15:24:21 Духовна спадщина України в акварелях Леоніда Могучова 2020-09-22 15:12:12 «У нас розраховуються не грошима, а валютою «Дякую»: на Рокоссовського... 2020-09-22 14:50:07