Ексначальника управління капбудівництва Чернігівської ОДА підозрюють у привласненні 800 тис. грн
2020-09-19 18:13:02
3447
0
Вчора, 18 вересня, про підозру у привласненні державних коштів повідомили колишньому начальнику управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації. Про це повідомляє Офіс Генпрокурора. Разом зі спільниками, керівниками суб'єктів господарювання, він завдав збитків державі на 800 тисяч гривень.

У повідомленні йдеться, що начальник УКБ разом зі спільниками вносили завідомо неправдиві відомості до актів виконаних робіт під час реконструкції будівлі терапевтичного корпусу Чернігівської обласної лікарні, очисних споруд у с. Киселівка Чернігівського району, а також експлуатаційного утримання автодоріг.
На сайті публічних державних закупівель існує лише один тендер на реконструкцію очисних споруд у Киселівці. Проходив він у 2018 році і коштував майже 2 млн гривень. Реалізовувала його компанія «Буд актив груп».
У тому ж році відбувалася і комплексна реконструкція терапевтичного корпусу Чернігівської обласної лікарні. Згідно з тендерною документанцією, на неї витратили майже 6 мійольнів гривень. Договір на виконання робіт тоді уклали з підприємством «Монтаж буденерго».
Протягом усього 2018 року управління капітального будівництва очолював Богдан Нечепа. Його призначили на посаду у червні 2017 році, а звільнили у січні 2019-го.
Наразі, вирішується питання про обрання запобіжних заходів підозрюваним.
UA: Чернігів
коментарі (0)

У повідомленні йдеться, що начальник УКБ разом зі спільниками вносили завідомо неправдиві відомості до актів виконаних робіт під час реконструкції будівлі терапевтичного корпусу Чернігівської обласної лікарні, очисних споруд у с. Киселівка Чернігівського району, а також експлуатаційного утримання автодоріг.
На сайті публічних державних закупівель існує лише один тендер на реконструкцію очисних споруд у Киселівці. Проходив він у 2018 році і коштував майже 2 млн гривень. Реалізовувала його компанія «Буд актив груп».
У тому ж році відбувалася і комплексна реконструкція терапевтичного корпусу Чернігівської обласної лікарні. Згідно з тендерною документанцією, на неї витратили майже 6 мійольнів гривень. Договір на виконання робіт тоді уклали з підприємством «Монтаж буденерго».
Протягом усього 2018 року управління капітального будівництва очолював Богдан Нечепа. Його призначили на посаду у червні 2017 році, а звільнили у січні 2019-го.
Наразі, вирішується питання про обрання запобіжних заходів підозрюваним.
UA: Чернігів
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн...
2026-06-25 14:53:49
На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем
2026-06-25 14:40:12
Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу
2026-06-25 14:09:40
У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про...
2026-06-25 13:49:14
Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш...
2026-06-25 13:06:32
Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині
2026-06-25 12:22:31
Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал...
2026-06-25 12:00:29
На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл
2026-06-25 11:26:08
Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя
2026-06-25 11:05:10
На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками
2026-06-25 10:41:05



