Повалена електроопора та дві доби без світла
2020-09-22 16:42:15
2326
0
Дві доби без зовнішнього освітлення.
У суботу, 19 вересня, на круговому перехресті біля автовокзалу «Прилуки» було збито електроопору. У результаті дорожньо-транспортної пригоди мешканці частини центрального мікрорайону залишились без освітлених вулиць.
Винуватцем аварії та поваленої електроопори у Прилуцькому відділі поліції називають керманича авто «Volkswagen».
Юлія Жукова, речник Прилуцького відділу поліції: «Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду надійшло до поліції о 8:15. На місці пригоди патрульні встановили, що водій автомобіля «Volkswagen Passat» не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки, внаслідок чого врізався в електричну опору. Водій та пасажири не постраждали. Відносно водія поліцейські склали адміністративний протокол за статтею 124 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».
До виконання ремонтних робіт по відновленню зовнішнього освітлення у мікрорайоні приступили працівники комунального підприємства «Міськсвітло». Щоб встановити електроопору та провести нові лінії електромережі, підприємству довелось залучити не одну одиницю техніки.
Загалом у Прилуках збиті опори є звичною справою. Директор комунального підприємства «Міськсвітло» Євген Шаповал говорить, ремонтувати доводиться часто.
Сюжет: ТК «Прилуки»
коментарі (0)
У суботу, 19 вересня, на круговому перехресті біля автовокзалу «Прилуки» було збито електроопору. У результаті дорожньо-транспортної пригоди мешканці частини центрального мікрорайону залишились без освітлених вулиць.
Винуватцем аварії та поваленої електроопори у Прилуцькому відділі поліції називають керманича авто «Volkswagen».
Юлія Жукова, речник Прилуцького відділу поліції: «Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду надійшло до поліції о 8:15. На місці пригоди патрульні встановили, що водій автомобіля «Volkswagen Passat» не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки, внаслідок чого врізався в електричну опору. Водій та пасажири не постраждали. Відносно водія поліцейські склали адміністративний протокол за статтею 124 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».
До виконання ремонтних робіт по відновленню зовнішнього освітлення у мікрорайоні приступили працівники комунального підприємства «Міськсвітло». Щоб встановити електроопору та провести нові лінії електромережі, підприємству довелось залучити не одну одиницю техніки.
Загалом у Прилуках збиті опори є звичною справою. Директор комунального підприємства «Міськсвітло» Євген Шаповал говорить, ремонтувати доводиться часто.
Сюжет: ТК «Прилуки»
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини
2026-06-26 14:11:02
Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма
2026-06-26 13:46:54
До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен...
2026-06-26 13:31:05
Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал...
2026-06-26 13:11:55
Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики
2026-06-26 12:55:33
Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ...
2026-06-26 12:38:37
Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів
2026-06-26 12:22:37
У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції
2026-06-26 12:09:11
Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ...
2026-06-26 11:18:44
Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного
2026-06-26 10:51:20



