Наш край

Микола Тарасовець: життєвий досвід приносить радість тільки тоді, коли ти можеш ним поділитись

2020-10-20 17:30:08
2635 1

ІМІДЖ Історія про чернігівця, який пройшов шлях від простого слюсаря до Голови Правління відомого чернігівського банку, а сьогодні прийняв рішення балотуватись до Чернігівської обласної ради. Про життєвий шлях, цілі та пріоритети ми розпитали у кандидата в депутати до Чернігівської обласної ради, Голови Правління Полікомбанку Миколи Павловича Тарасовця.

Народився Микола Тарасовець 21 серпня 1951 року в селі Киїнка поблизу Чернігова. Батьки були простими колгоспниками, тож хлопець не за чутками знав, чим живе село. Освіту пан Микола здобував у Чернігівському кооперативному технікумі та двох київських ВУЗах: інженерно-будівельному інституті та економічному університеті. Зараз є Головою Правління Акціонерного товариства «Полікомбанк», членом Ради Асоціації українських банків, свого часу очолював комісію з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності Чернігівської облради, до речі, двічі визнавався кращим банкіром Чернігівщини.

- Моє становлення як професіонала пройшло, неначе за одну мить. Після школи пішов у технікум, потім служив в армії, а після цього закінчив два заклади вищої освіти. Які тоді, так і зараз, я постійно навчаюсь і таким чином тримаю себе в тонусі. Адже світ змінюється щодня, і треба завжди бути в курсі – інновацій, новітніх технологій, політичної ситуації, - каже Микола Тарасовець.

«Людина, яка хоче самовдосконалюватись, знайде можливість, а ледачий знайде відмовку»Окрім цього, Микола Павлович активно вивчає англійську мову, в школі була німецька. Зрозумів, що треба зайнятись англійською, коли один із синів навчався в Америці. Зрозуміло, що син вільно володіє англійською, а ось у Миколи Павловича з цим виявились проблеми. Проте він не склав руки, а почав вивчати мову в одному з чернігівських центрів іноземних мов, але зараз через коронавірус зробив перерву.

Полікомбанку, який очолює Микола Тарасовець, вже більше 25 років. Про те, як він створювався та як функціонує зараз, із вуст засновника:

- Ідея заснування банку виникла майже одразу після набуття Україною незалежності, адже вже тоді підприємствам Чернігівщини були необхідні надійні та якісні банківські послуги. Створення банку відбувалось в досить складних умовах – інфляція досягала 10 000%, гроші просто «згорали» за лічені дні. Проте це не завадило банку встати на ноги й почати активний розвиток. Разом з місцевими підприємствами – Домобудівником, Чернігівською макаронною фабрикою, Корюківською фабрикою технічних паперів, фірмою Сіверянка та іншими – ми вирішили, що все ж таки необхідно створювати чернігівський банк, який зможе оперативно реагувати на запити виробників регіону, враховуючи особливості їх бізнесу та ситуацію на ринку. Так, у 1994 році на базі Чернігівської філії АвтоВАЗбанку був створений Полікомбанк, а вищезгадані підприємства стали акціонерами й зробили свій внесок до статутного фонду, – каже Микола Павлович.

У банку пишаються своїми клієнтами, завжди враховуючи їх інтереси, як свої власні. Серед них – найбільший експортер картопляного крохмалю в Україні «Вимал», розробник та виробник сучасного обладнання для виготовлення тари ТОВ «ПЕТ Технолоджиз», виробник різноманітної швейної продукції фабрика «Елегант», мережа супермаркетів «СЕДАМ-МАРКЕТ», виробник мінеральної води та солодких напоїв «Нептун», провідний чернігівський забудовник «ОСНОВА-БУД-7», постачальник техніки та запчастин світових брендів фірма «Лагрос» та багато інших.

- Для нас найголовнішим пріоритетом є фінансова підтримка місцевих підприємств, адже це робочі місця та добробут для жителів області. В основному всі кошти, які залучає банк від населення, ми спрямовуємо на розвиток Чернігівщини.


Обмін енергією надихає

Маючи неабиякий досвід в життєвих та професійних справах, Микола Тарасовець не забуває й про родинну комунікацію Таким чином передає свій досвід молодому поколінню й одночасно наповнюється енергією.

- Моя родина – це моє натхнення. В мене вже не тільки сини, а й дорослі онуки, які дають мені поштовх до нових звершень. Обидва моїх сини теж постійно навчаються, і я з ними в деяких питаннях раджусь, зокрема з приводу передових технологій та їх впровадження у виробництво. Вони ж просять мене поділитись власним досвідом з питань управлінських якостей, правильної організації командної роботи. Зараз більше спілкуюсь зі своїми онуками і намагаюсь теж їм передати частинку себе і свого досвіду. В свою чергу, онуки наповнюють мене своєю молодою енергією. Я був вражений, коли мій 16-річний онук на свій день народження стрибнув у тандемі з інструктором з парашутом з літака з висоти 4 200 метрів. Після цього я із задоволенням для себе констатував, що він схожий на свого дідуся
,
- говорить пан Микола.

Микола Павлович завжди зберігає оптимізм та вважає, що головне в житті – це досвід, який варто правильно оцінити та реалізувати. Досвід приносить радість тільки тоді, коли ти можеш ним поділитись. Саме тому й вирішив балотуватись до Чернігівської обласної ради.

- Місцеві вибори-2020 дають можливість оновити владу в області, районі, місті, але існує неабияка небезпека, що до влади прийдуть дилетанти, люди без досвіду або представники кишенькових місцевих партій, що може призвести до економічного колапсу на Чернігівщині, чого не можна допустити.

Перш за все, я йду до Чернігівської обласної ради з власним досвідом. В сфері економіки працюю більше 40 років, впевнений, що мої знання та досвід, набуті за ці роки, можна застосувати на благо нашої Чернігівщини. Свої зусилля як депутат облради зосереджу на економіці та питаннях фінансової сфери. На цьому я добре розуміюсь. Обласне господарство надзвичайно складне та багатопрофільне, й управляти ним, з точки зору економіки, соціальних та бюджетних процесів повинні професіонали, - зазначив Микола Тарасовець.

Одним з програмних перетворень на Чернігівщині має стати залучення в обласне господарство новітніх технологій. В цьому та інших питаннях Микола Тарасовець готовий реалізувати свій досвід керівника комісії з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності Чернігівської облради. Окрім цього, за підтримки громади є плани масштабувати досвід порятунку низки підприємств від банкрутства, а також створити нові.

- Я вважаю, що одним із завдань обласної влади є допомога підприємствам різних сфер малого бізнесу, адже саме вони й формують значну частину економіки регіону, - зазначив Микола Тарасовець.

Першим завданням новообраної Чернігівської обласної ради має стати перегляд обласного бюджету та його раціональне формування на 2021 рік. Професіонали в різних комісіях облради мають згуртуватись та вирішити, що ми будемо розвивати на Чернігівщині наступні кілька років.

- Якщо люди виберуть до обласної ради професіоналів, то, на мою думку, ми знайдемо спільну мову та виведемо наш регіон на абсолютно новий рівень!впевнений Микола Тарасовець.

Тож, 25 жовтня – це шанс змінити на краще наше життя. Все залежить від того, кого ми оберемо представляти наші інтереси в місцевих органах влади. І кожному з нас слід добре обдумати свій вибір, та обирати за якостями людини, за її досвідом, програмними цілями, а не на противагу нібито старим політиками.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (1)
Anonim2020-10-20 21:59:05 ответить

Не буду голосовать за слуг, но за Тарасовцев буду.

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
Чернігівський «Хімтекстильмаш» вдруге виставили на продаж 2020-11-23 19:19:08 Більше 42% «ковідних» ліжок на Чернігівщині забезпечені киснем 2020-11-23 19:11:46 Передчасно народжені: у пологовому виходжують діток від 500 грамів 2020-11-23 17:30:12 Статистика захворюваності: на Чернігівщині більше 15 тисяч випадків ін... 2020-11-23 16:47:10 Вдруге за місяць: у Чернігові автівка знесла паркан біля «Танку» 2020-11-23 16:38:40 Землі громадам: з молотка – під 20 відсотків 2020-11-23 16:30:17 В Чернігові почали встановлювати новорічну ялинку: як виглядатиме ілюм... 2020-11-23 16:16:55 Медичний скандал у Чернігівській області – жінку виписали з лікарні, а... 2020-11-23 15:50:24 Понад 1 мільйон доз вакцин планують використати для щеплення медиків 2020-11-23 15:42:17 У пункті пропуску «Сеньківка» на українсько-російському кордоні утвори... 2020-11-23 15:24:58