«Десна» зіграє з «Олімпіком» у Києві через те, що Чернігів в «червоній» карантинній зоні

2020-10-20 17:08:05
2141 1
Чернігівська «Десна» зіграє з донецьким «Олімпіком» в Києві. Гра відбудеться у суботу, 24 жовтня, початок о 17:00. Про це повідомляє прес-служба футбольного клубу «Десна».


Фото: ФК «Десна»

Чернігів потрапив до «червоної зони» і нині не можна проводити футбольні матчі. Тому ФК «Десна» звернувся з проханням до ФК «Олімпік» щодо зміни господаря матчу. Наразі гратимуть в Києві, а матч другого кола - в Чернігові.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (1)
v-означает вендетта2020-10-21 17:52:57 відповісти

а Киев что не в красной зоне. там еще больше больных. абсурд

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини 2026-06-26 14:11:02 Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма 2026-06-26 13:46:54 До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен... 2026-06-26 13:31:05 Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал... 2026-06-26 13:11:55 Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики 2026-06-26 12:55:33 Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ... 2026-06-26 12:38:37 Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів 2026-06-26 12:22:37 У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції 2026-06-26 12:09:11 Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44 Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного 2026-06-26 10:51:20