На Чернігівщині 128 людей захворіли на коронавірус, п'ятеро померли
2020-10-21 17:57:48
2844
1
За минулу добу на Чернігівщині 128 людей захворіли на коронавірус. Про це Суспільному повідомили в прес-службі ОДА.

ПЛР-дослідження підтвердили захворювання у 26 чернігівців, одинадцяти ніжинців, 37 прилучан, 20 жителів Бахмацького району. По шістнадцять хворих виявили у Носівському і Новгород-Сіверському районах, по одному в Чернігівському і Ніжинському. З них дев’ять осіб перебувають на госпіталізації, решта лікується вдома.
П'ять людей померли: 77-річний житель Борзнянського району та 66-річний чоловік з Коропського. Вони мали супутні хвороби, що ускладнили перебіг коронавірусу. 56-річний житель Сновського району та двоє прилучан - 65-річний чоловік і 62-річна жінка, померли від основних захворювань, але мали супутній діагноз коронавірус.
Від COVID-19 одужали 80 жителів Чернігівської області. Серед них 11 ніжинців, дванадцять мешканців Варвинського району, п’ятеро – Корюківського, двоє – Сновського. По три особи одужали у Коропському, Ічнянському, Новгород-Сіверському та Прилуцькому районах, по чотири - у Носівському і Ріпкинському. Одужали дев'ятеро чернігівців та стільки ж мешканців Бахмацького району, шестеро прилучан та стільки ж жителів Козелецького району. З них тринадцять хворих перебували у лікарнях.
Загалом, від початку пандемії, в області 7165 людей інфікувалися коронавірусом. 3239 людей одужало, 3408 лікуються вдома, 381 – у лікарнях.
115 людей померли, ще 22 померлих мали супутній діагноз COVID-19.
За минулу добу провели 644 ПЛР-тести та 899 ІФА-досліджень.
UA: Чернігів
коментарі (1)

ПЛР-дослідження підтвердили захворювання у 26 чернігівців, одинадцяти ніжинців, 37 прилучан, 20 жителів Бахмацького району. По шістнадцять хворих виявили у Носівському і Новгород-Сіверському районах, по одному в Чернігівському і Ніжинському. З них дев’ять осіб перебувають на госпіталізації, решта лікується вдома.
П'ять людей померли: 77-річний житель Борзнянського району та 66-річний чоловік з Коропського. Вони мали супутні хвороби, що ускладнили перебіг коронавірусу. 56-річний житель Сновського району та двоє прилучан - 65-річний чоловік і 62-річна жінка, померли від основних захворювань, але мали супутній діагноз коронавірус.
Від COVID-19 одужали 80 жителів Чернігівської області. Серед них 11 ніжинців, дванадцять мешканців Варвинського району, п’ятеро – Корюківського, двоє – Сновського. По три особи одужали у Коропському, Ічнянському, Новгород-Сіверському та Прилуцькому районах, по чотири - у Носівському і Ріпкинському. Одужали дев'ятеро чернігівців та стільки ж мешканців Бахмацького району, шестеро прилучан та стільки ж жителів Козелецького району. З них тринадцять хворих перебували у лікарнях.
Загалом, від початку пандемії, в області 7165 людей інфікувалися коронавірусом. 3239 людей одужало, 3408 лікуються вдома, 381 – у лікарнях.
115 людей померли, ще 22 померлих мали супутній діагноз COVID-19.
За минулу добу провели 644 ПЛР-тести та 899 ІФА-досліджень.
UA: Чернігів
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Колишня бранка росіян розповіла, як її та понад 300 людей утримували у...
2026-06-22 11:47:00
Рятувальники ДСНС не чергуватимуть на пляжі «Золотий берег» та інших м...
2026-06-22 11:26:08
Як коментують можливе підвищення тарифів на воду у Чернігові та чого ч...
2026-06-22 10:57:50
На Чернігівщині водій скоїв наїзд на патрульного поліцейського — зловм...
2026-06-22 10:38:33
У Чернігові попрощались з майором ССО Сергієм Ушаком, який загинув на ...
2026-06-22 10:26:43
Ворожі безпілотники атакували кілька громад Чернігівщини: пошкоджено б...
2026-06-22 09:58:10
У Стрижні у Чернігові потонув 10-річний хлопчик
2026-06-19 20:39:45
Станіслав Перфілов пішов у небо, а любов залишив на землі
2026-06-19 15:08:33
86-річна жителька Сосниччини читає без окулярів
2026-06-19 14:37:36
Начальнику управління освіти Чернігова Василю Білогурі вручили підозру
2026-06-19 14:19:43




Почему бы Вам журналюгам, не написать об АБСОЛЮТНО ВОПИЮЩЕМ ДЛЯ Чернигова случае - смерти доктора-невропатога, работника дома престарелых, от короновируса?????? Что за бред вы пишите и НЕДОСТОВЕРНУЮ СТАТИСТИКУ О СМЕРТНОСТИ?? Человек умер от непрофессионализма своих же коллег-врачей и отсталой медицины нашего захудалого городишки Чернигова с бешенного дорогими фонтанами и раззворованными больницами.. В разваленных больницах даже элементарного приспособления для борьбы с короновирусомм НЕТ!!