Більше 42% «ковідних» ліжок на Чернігівщині забезпечені киснем

2020-11-23 19:11:46
1746 0
Нині в лікарнях області 1237 ліжко-місць виділених для госпіталізації хворих на COVID-19. З них 42,4% забезпечені подачею кисню. На 196 ліжок йде централізована подача, крім того, в розпорядженні лікарень є 319 кисневих концентраторів.



Про це повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА.

За останні два тижні у медзакладах додатково встановили 52 кисневі точки і придбали 101 кисневий концентратор.

Ще в планах оснастити кисневою підтримкою 312 ліжок, у тому числі 211 - централізованою подачею кисню і закупити 101 кисневий концентратор.

У листопаді до лікарень, включених у перелік закладів, які можуть госпіталізувати хворих на коронавірус, додались Ніжинська, Менська та Новгород-Сіверська центральні районні лікарні. Ці заклади готуються до підписання з Національною службою здоров'я відповідних договорів на фінансування.

Нагадаємо, лікарні Чернігова на 35% забезпечені киснем для лікування хворих на коронавірус.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини 2026-06-26 14:11:02 Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма 2026-06-26 13:46:54 До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен... 2026-06-26 13:31:05 Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал... 2026-06-26 13:11:55 Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики 2026-06-26 12:55:33 Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ... 2026-06-26 12:38:37 Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів 2026-06-26 12:22:37 У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції 2026-06-26 12:09:11 Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44 Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного 2026-06-26 10:51:20