Більше 42% «ковідних» ліжок на Чернігівщині забезпечені киснем

2020-11-23 19:11:46
1742 0
Нині в лікарнях області 1237 ліжко-місць виділених для госпіталізації хворих на COVID-19. З них 42,4% забезпечені подачею кисню. На 196 ліжок йде централізована подача, крім того, в розпорядженні лікарень є 319 кисневих концентраторів.



Про це повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА.

За останні два тижні у медзакладах додатково встановили 52 кисневі точки і придбали 101 кисневий концентратор.

Ще в планах оснастити кисневою підтримкою 312 ліжок, у тому числі 211 - централізованою подачею кисню і закупити 101 кисневий концентратор.

У листопаді до лікарень, включених у перелік закладів, які можуть госпіталізувати хворих на коронавірус, додались Ніжинська, Менська та Новгород-Сіверська центральні районні лікарні. Ці заклади готуються до підписання з Національною службою здоров'я відповідних договорів на фінансування.

Нагадаємо, лікарні Чернігова на 35% забезпечені киснем для лікування хворих на коронавірус.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист... 2026-06-22 18:04:39 За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси 2026-06-22 17:46:48 На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка 2026-06-22 17:21:05 У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 2026-06-22 17:07:35 У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б... 2026-06-22 14:19:15 Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р... 2026-06-22 13:59:43 На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п... 2026-06-22 13:37:21 Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде? 2026-06-22 13:12:21 У Менському зоопарку — поповнення 2026-06-22 12:55:57 Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни 2026-06-22 12:17:44