Більше 42% «ковідних» ліжок на Чернігівщині забезпечені киснем

2020-11-23 19:11:46
1745 0
Нині в лікарнях області 1237 ліжко-місць виділених для госпіталізації хворих на COVID-19. З них 42,4% забезпечені подачею кисню. На 196 ліжок йде централізована подача, крім того, в розпорядженні лікарень є 319 кисневих концентраторів.



Про це повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА.

За останні два тижні у медзакладах додатково встановили 52 кисневі точки і придбали 101 кисневий концентратор.

Ще в планах оснастити кисневою підтримкою 312 ліжок, у тому числі 211 - централізованою подачею кисню і закупити 101 кисневий концентратор.

У листопаді до лікарень, включених у перелік закладів, які можуть госпіталізувати хворих на коронавірус, додались Ніжинська, Менська та Новгород-Сіверська центральні районні лікарні. Ці заклади готуються до підписання з Національною службою здоров'я відповідних договорів на фінансування.

Нагадаємо, лікарні Чернігова на 35% забезпечені киснем для лікування хворих на коронавірус.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн... 2026-06-25 14:53:49 На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем 2026-06-25 14:40:12 Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу 2026-06-25 14:09:40 У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про... 2026-06-25 13:49:14 Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш... 2026-06-25 13:06:32 Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині 2026-06-25 12:22:31 Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал... 2026-06-25 12:00:29 На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл 2026-06-25 11:26:08 Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя 2026-06-25 11:05:10 На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками 2026-06-25 10:41:05