Жінка-підполковник заявила про домагання та булінг

2021-01-12 11:54:47
35733 69
До редакції Gorod.cn.ua звернулася 43-річна Ольга Деркач, яка працює начальником відділу фінансового забезпечення в Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (колишній обласний військкомат). Жінка розповіла, що вже довгий час, вона та її колеги потерпають від дій керівника установи - полковника 53-річного Криворучко Олександра Віталійовича. Оприлюднити цю сумну історію її змусила нездорова психологічна атмосфера за місцем роботи та усвідомлення вседозволеності і безкарності з боку її кривдника.На фото - Ольга Деркач

На зустріч з журналістами Ольга приходить з текою документів, серед яких в тому числі, копія витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань від 6 січня. В ньому міститься інформація про те, що 01.01.2021 до ЄРДР було внесено відомості про вчинення щодо заявниці кримінального правопорушення за попередньою правовою кваліфікацією ч.1 ст.154 КК України (Примушування до вступу в статевий зв'язок без добровільної згоди).Ольга потрапила до лав армії одразу після школи, сама родом з Глевахи Київської області. У 1995-му, коли їй було 17 років вступила до Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, закінчила його в 2000-му. З 2009-го року почала працювати в Чернігівському обласному військоматі. Має 25 років вислуги, учасниця бойових дій (перебувала 8 місяців в зоні АТО). В Ольги в підпорядкуванні значиться 9 підлеглих - 1 військовий та 8 цивільних, виховує 16-річну доньку.На фото - Олександр Криворучко

- Ми потрапили на службу до військомату з Олександром Віталійовичем майже одночасно - в 2009-му році. І вже тоді стало зрозуміло, що в нього непростий характер. В якості доказа надає характеристику на Олександра Криворучка, засвідчену печаткою попереднього військового комісара Ярослава Рутара від 12.08.2009-го, в якій сказано: «За час проходження військової служби на займаній посаді з січня 2009 р. зарекомендував себе з негативного боку. З самого початку до опанування своєї посади поставився зверхньо і зухвало. Видавалося таке враження що полковник Криворучко О.В, не заступник ОВК, а перевіряючий офіцер. Особисто у виконання документів не вникає. За такий невеликий проміжок час мав безліч конфліктних ситуацій, наприклад, з підполковником Яремою В.В.
Схильний до чварів та інтриг в колективі. Відповідає за такий важливий порядок діяльності, як служба військ, але ним майже не займається. За цей час тільки погіршився стан оперативно-чергової служби в ОВК. 12.05.2009 допускав в службовий час вживання спиртних напоїв з підлеглими. А 29.07.2009 року допустив зі свого боку побиття військовослужбовця. Провину свою так і не усвідомив. По характеру неврівноважений, здатний до хитрощів. В колективі практикує: одних приблизити до себе, а інших ні за що цькувати. Офіцер обтяжений якимось невирішеними сімейними проблемами».


Дана характеристика надавалась Криворучко через інцидент з побиттям військового. Так вироком Військового апеляційного суду Центрального регіону від 24.02.2010 Олександра Криворучко було визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст. 424 КК України через побиття у липні 2009-го року старшого солдата Мінченка В.Ю., який виконував обов’язки водія при військкоматі. У потерпілого було встановлено струс головного мозку, закрита черепно-мозкова травма, садна та забої м’яких тканини обличчя. Свідки - два майори - Ертман Р.М. та Шуляк О.М. чули в той день, як з кабінету тоді ще зама комісара Рутара - Криворучка було чутно лайку, звуки ударів, а після цього з дверей вийшов солдат Мінченко з закривавленим обличчям.

- Поки він був замом комісара я з ним майже не стикалася, а коли зайняв вищу керівну посаду у жовтні 2015-го року, то приблизно з 2016-го з його боку я почала отримувати увагу, яка є неприйнятною у стосунках керівник-підлеглий. Криворучко розлучений, має дорослу дочку. Спочатку я намагалася ставитися до його компліментів та торкань мене з розумінням та терплячістю - ну, такий темперамент у чоловіка, що зробиш. Наприклад, для нього є нормальним, коли після ранкового шикування на плацу він цілує декількох, наближених до себе жінок, як би по дружньому, вітаючись, але я сумніваюсь, що подібне можна побачити в інших військових установах. Він так цих жінок привчив, навіть прізвисько йому дали «заслужений цілувальник військомату». Свого часу і я так до нього підходила, якщо не підійдеш поцілувати, питає: «Що, дуже горда, чи що?»
Згодом я усвідомила, що він не сприймає мої відмови серйозно і продовжує шукати зі мною більш близький фізичний контакт. Від нього надходили постійні непристойні натяки та зауваження щодо мого зовнішнього вигляду. Одна з його типових фраз: «Давай, не пожалієш, а то потім станеш стара і ніхто взагалі нічого пропонувати не буде».

- Це кожного дня траплялось?
- Епізодично. Оскільки я була не одна така і декотрі з колег також привертали його увагу до себе. В нас працює чимало жінок. Вже потім я зрозуміла, з якої причини від нас переводяться жінки і чому перед цими переводами йде жорсткий пресинг та критика на їх адресу з боку комісара. Всі вони обговорюють ці домагання між собою, але бояться щось сказати публічно. По-перше, через те що соромно: чоловіки, які служать разом з нами все це бачать, але не сприймають серйозно. По-друге, ніхто не хоче після публічних заяв чи письмових скарг впасти в немилість і бути переведеним до іншого міста, або втратити роботу. Наприклад, одна з жінок Оксана В., яка розповідала мені про домагання до неї полковника Криворучко є матір’ю-одиначкою, в якої нема ніякої опори, тож для неї втратити свою посаду - було б просто катастрофою. Їй подзвонили з поліції після того, як до них надійшла інформація про домагання, вона в телефонному режимі їм це підтвердила, але підписувати свідчення відмовилась, пояснюючи це страхом перед звільненням з лав Збройних сил України.

- Розумієте, армія - це така субординована структура, що людину, особливо, жінку легко зламати, створити такі умови, щоб вона сама захотіла звільнитися.
- Тому всі й мовчать і переводяться з військкомату, якщо є куди. Мені ж особливо втрачати нічого, адже маю вислугу, яка дозволяє піти на пенсію.

- Згодом і я через свою непоступливість стала такою, що впала в немилість. Він почав ображати мене та мої розумові здібності, критикувати якість виконуваних обов’язків.

- Окрім моральних принижень, якісь майновий вплив мав місце? Наприклад, переведення на нижчу посаду, позбавлення премії, тощо.

- Щорічно у всіх військових проводиться оцінювання. Вперше за весь строк служби мені було надано негативну характеристику. При тому що до цього завжди тільки хвалили, в мене купа подяк, грамот, орденів і т.д. Я так розумію це було зроблено, в якості покарання за незговірливість, оскільки 2-го жовтня у нас була перевірка з Києва, з Генштабу, мене похвалили перевіряючі перед всім строєм. А наступного дня - 3-го жовтня мене визвав Криворучко до себе та висловив цілий ряд претензій: що я начебто тупа, не вмію марширувати, в мене безлад у шафці в кабінеті, забагато розмовляю по телефону і взагалі не справляюсь зі своїми службовими обов’язками. І що як висновок: мене треба переводи в бригаду, тому що я пороху не нюхала.

- Хоча, я як раз і нюхала, була в АТО - 8 місяців (2017-2018 р.р.), дислокувались у м. Красногорівка Донецької області, а він був лише декілька днів (на границі Харьківської та Луганської областей), і так само як і я отримав статус учасника бойових дій. А цей статус, як ви знаєте, дає право на певні пільги.

- В травні 2019-го року комісар отримав страхову виплату на суму 440 500 грн., завдяки тому, що в цивільних лікарнях йому встановили 5 захворювань, пов’язаних із захистом Батьківщини, а 18 пов’язаних з проходженням військової служби. Інвалідність зроблена через цивільну лікарню, аби не можна було визнати його непридатним до служби. Через те, що він приховував від вищого керівництва свою інвалідність (військові зобов’язані сповіщати про такі речі) також проводилось службове розслідування та було розпочато кримінальне провадження за ініціативи військового прокурора, але закінчилось воно фактично нічим - покарання понесли підлеглі-медики, що не доповіли про отримання інвалідності комісаром. Криворучко поїхав до київського військового шпиталю де пройшов медкомісію, там надав медичні документи без згадки про інвалідність, встановлену через МСЕК, тож його визнали обмежено придатним до військової служби.- Також мені не було надано штатно-посадове житло, хоча я була однією з перших в квартирній черзі. Криворучко сфальсифікував відмову від цієї квартири і її надали офіцеру, який має лише 5 років вислуги.

- Які саме фізичні дії направляв на вас комісар?
- Коли я заходила до кабінету, занести якісь документи, тощо, хватав мене за груди, просовував руку між ніг і стискав за область геніталій, коли я нахилялась для пояснень над документом міг просунути руку між в отвір між поясом штанів та моїм тілом. Ляскав по сідницях, в тому числі в присутності офіцерів. Ліз цілуватися з язиком, у губи.

- Останнього разу він публічно відчитав мене перед офіцерами, звинувативши в тому, що я начебто приписую йому сексуальні домагання до себе. 

Після останнього конфлікту з Криворучко 3 жовтня 2020-го року Ольга Деркач звернулася до Чернігівського військового шпиталю, де їй було встановлено діагноз гострого порушення мозкового кровообігу. Жінка пролікувалась 21 день, перебувала також в реанімації.

- Після того, як він видав на мою адресу безапеляційний монолог про мої суцільні недоліки в той день, я сиділа в своєму кабінеті, прокручувала всю цю ситуацію в голові і раптом стала почуватися погано, колега мене відвіз до госпіталю. Там я не витримала і розповіла все начальнику медичної установи - полковнику Слєсаренко Олександру Петровичу. А він вже доповів про цей випадок вищому керівництву - Залужному Валерію Федоровичу, який є командувачем військ оперативного командування «Північ». Також лікар повідомив мені, що я вже не перша жінка, яка потрапляє в шпиталь і розповідає про Криворучка подібні речі.

Нижче на фото - доповідь Слєсаренка О. П. в якій він описує про стан здоров’я Ольги та причини, які його викликали: «Військовослужбовець в цьому стані могла померти (приклад полковника Межакова Ю.В.) »

Також Ольга Деркач повідомила, що звернулися в телефонному режимі з приводу цієї ситуації до радниці Головнокомандуючого з гендерних питань а також письмово до очільниці Чернігівської ОДА Анни Коваленко.

- Після цього було проведено службове розслідування, - продовжує жінка. За його результатами поліція вже внесла відомості щодо загаданого правопорушення в ЄРДР.11 січня в установі, якою керує Олександр Криворучко розпочалися тактико-стройові зайняття, які триватимуть 2 тижні, тож поспілкуватися наживо через зайнятість Олександра Віталійовича - нам не вдалося. Проте свій коментар для преси надав речник Чернігівського обласного ТЦК Вадим Лільчицький. Останній повідомив, що все описане підполковником Ольгою Деркач не відповідає дійсності та є брудним наклепом, як на авторитет самої установи так і на її керівництво. Також він вважає, що подібні заяви направлені на умисну дискредитацію Олександра Криворучко на прохання третіх осіб, які хочуть бачити на посаді комісара області іншу людину.
- Внесення цих відомостей в ЄРДР не означає, що згодом буде доведено факт їх вчинення. Сподіваюсь, що правоохоронні органи в усьому розберуться і нададуть цій інформації належну оцінку, - повідомив Лільчицький.

Післямова

Поки що в Україні відомо лише про один випадок, коли жінка-військова відкрито заявила про сексуальні домагання з боку начальства. Це була 26-річна лейтенант Валерія Сікал, яка в січні 2019-го року публічно повідомила, що її примушував до вступу в статевий зв’язок командир військової частини А1358 Віктор Іванів. В Хмельницькій області, де знаходиться дана військова частина поліція не прийняла заяву в дівчини, через що вона була вимушена звернутися до Вінницької поліції. Її справа за два роки так і не дійшла до суду, сама ж Валерія переїхала до Польщі, а Віктора Іваніва підвищили та перевели до Києва.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (69)
Anonim2021-01-12 13:02:24 ответить

Гнать в шею из армии и Криворучко и Лильчицкого.

79ответить

на передовую гнать

Anonimответить

Зачем разлагать и подрывать там дисциплину ? только с позором на "дембель"

Anonim 22021-01-12 14:09:23 ответить

Криворучко - больной извращенец, его лечить нужно. Лишить всех незаконно полученньіх вьіплат и отправить в АТО, пусть повоюет в окопах.

Vv2021-01-12 14:36:41 ответить

В окопы

Anonimответить

А они там зачем нужны ? там и без этих "Д" проблем хватает .

Солдат2021-01-12 14:50:08 ответить

Поддерживаю двумя руками! Гнать обеих на пенсию в 2000 грн и Криворучка и Лильчицкого, два сапога пара, они себя царями давно считают, подчиненные у них это никто это мусор вонючий! С какой бы стати эта Ольга стала такое придумывать? Ей что 18 лет? Гнать с позором на всю страну! Советую Ольге обратиться на 1+1 там и снимут сюжет хороший и дай Бог помогут выгнать этих нелюдей!

Анонимответить

Какую ещё пенсию? Он что её заработал? Пусть платит компенсацию пострадавшим! Моя мама учитель пенсия 2600 и 35 лет стажа.

Аноним2021-01-12 14:51:45 ответить

Как земля таких носит? А ещё и на высших должностях! Дожились....

Голицынчук2021-01-12 14:55:50 ответить

Засиделась Кнуряка в теплой берлоге . Гнать пинками эту " скотыняку" со двора и не позорить ВСУ . Естественно расжаловать до лейтенанта --и вахтером на проходную.

Тетя2021-01-12 15:40:32 ответить

Гнать с позором ! И криворучка и лильчицкого

???ответить

Где тот Лильчицкий был в каком АТО?! Он всю войну просидел по ресторанам, о чем постоянно постил в фейсбуке

Аноним2021-01-12 15:48:23 ответить

Куда выходить на митинг в поддержку Ольги и за отстронение от должности этих двох командиров?

аноним2021-01-12 15:58:51 ответить

Умница, если бы вот так каждый взял , да и сделал такой поступок. А то всю жизнь из за неадекватных начальников, приходилось менять место работы по собственному желанию

Мама2021-01-12 16:11:14 ответить

Криворучко ложись быстрее в госпиталь и лильчицкого тоже с собой бери пусть Вас там двоих проверят чи відповідають заяви Ольги дійсності чи ні! Вы Ольга большая молодец! Сколько из за таких уродов поломано женских судеб!

Аноним2021-01-12 16:24:22 ответить

Хоть бы речник Лильчицкий закрыл свой рот и молчал!!!!! Все давно знают про этого озабоченого Криворукого!

Anonim2021-01-12 16:40:26 ответить

В полку связи пугают женщин переводом в военкомат, там на узле связи уже и женщин не осталось - все кто мог перевелись

Anonimответить

Полка связи уж лет 10 как нет

Anonimответить

Полк связи есть. На месте старого, но нового формирования.

Anonimответить

Конечно, в полку связи удобней. Вон какая-то героиня аппаратную обчистила.

Катерина2021-01-12 16:58:35 ответить

НОЛЬ воспитания о образования. ОДНИ ЖИВОТНЫЕ ИНСТИНКТЫ! И сколько ТАКИХ примитивов???? Кроха сын пришел к отцу, и спросила кроха" что такое хорошо, а что такое плохо". Мама с папой НЕ научили ХОРОШЕМУ. Одно дело, когда ребенок просыпается утром под отборный мат отца, а другое - под игру мамы на фортепиано.

Виктор2021-01-12 17:37:16 ответить

Ситуация неоднозначная. Как по мне - выводы, оценки и обвинения давать рановато. Если суд признает его виновным - понесет заслуженное наказание. А если это наговор? Давайте подождем официального решения правоохранительных органов.

Anonimответить

Крайне наивная позиция. Ни для кого не секрет, что наши суды продаются оптом и в розницу. А имеющие деньги и связи легко решают все свои проблемные вопросы с правоохранительными органами. Приведенные фотокопии документов убеждают в том, что это далеко не наговор. Наоборот. Очень похоже, что сложившаяся ситуация на самом деле намного хуже описанной.

Николай2021-01-12 17:40:31 ответить

Не нагнітайте ситуації. Останнім часом на армію виливається й так багато бруду. Дехто намагається використати будь який привід, щоб дискредитувати нашу армію.

Тетянаответить

Вам не здається, що саме Криворучко та подібні йому персонажі своїми діями дескредитують наше військо?

Уу2021-01-12 17:49:58 ответить

Післямова жахлива...

Глядач2021-01-12 18:03:13 ответить

Перегляду розміщеного на ютубі сюжету телевізійної програми "Люстратор 7.62. За що Олександр Криворучко отримав підвищення" цілком достатньо для того, щоб зрозуміти хто є ху...

Стєпанич2021-01-12 18:09:53 ответить

Пересікався з Криворучко в 2014 Р. Мінімум половину описаного підтверджую. Але скарги вищестоячому начальству проблему не вирішать бо там теж Криворучки

Сергейответить

согласен!

Криворучко2021-01-12 18:23:14 ответить

Я на больничку на мене наклепи, у мене тиск підвищився!

Anonim2021-01-12 18:31:38 ответить

https://youtu.be/utZ6j2RitCE

Anonimответить

точнее - https://youtu.be/utZ6j2RitCE?t=1452

Местный житель2021-01-12 19:05:04 ответить

Ольга, терпения Вам.

99882021-01-12 19:29:21 ответить

Післямова красномовніше статті

Назар Мудрый2021-01-12 19:34:28 ответить

В армии что-то доказать практически не реально. Думаю Командующий ОК адекватный и примет быстро кадровые решения по поводу военкома

Евгенийответить

Не может командующий ок принять по нему решение, уволить полковника может только министр обороны

Назар Мудрый2021-01-12 19:50:27 ответить

Тяжело будет доказывать в нашей армии что либо. Сейчас все кости Оле перемыл военком с его окружением. Держись, сволочей надо на место ставить.

Анна2021-01-12 20:10:58 ответить

Считаю ,что Вадим Лильчицький давал лживый комментарий защищая своего военкома Криворучко Александра! У Военкома сейчас под ногами асфальт плавится!!! Ольга держись!!! Такой военком позор ЗС Украины!

Anonim2021-01-12 20:12:21 ответить

Этот Криворучко трижды был в АТО. Каждый раз по одному дню.

Anonimответить

И лильчицкий тоже неделю был в АТО, зато и землю получили и почётные ветераны

Anonim2021-01-12 20:18:29 ответить

Позор военкому.

Чернигов2021-01-12 20:38:19 ответить

ЗНАЮ СИТУАЦИЮ КАК ГОВОРИТСЯ ИЗ ПЕРВЫХ УСТ. И ОН И ОНА ДАЛЕКО НЕ АНГЕЛЫ.

Черниговуответить

Ну вроде она никогда никого небила!! Или может это она ему в трусы лезла а он отнекивался?

Anonimответить

=И ОН И ОНА ДАЛЕКО НЕ АНГЕЛЫ= Да все люди не ангелы. Но есть начальники, а есть подчиненные. И начальник не должен тянуть подчиненного в постель, даже если и подчиненный этот не англ.

Аноним2021-01-12 20:40:54 ответить

Сколько всего терпела эта женщина!!!! И сколько еще там таких униженых и оскорбленных? Уволить с позором на всю страну ! Еще и чтобы компенсацию выплатил хорошую!

Anonimответить

Вина Криворучко уже доказана?

-2021-01-12 23:02:19 ответить

Неудивительно, полностью на стороне Ольги! Что областной, что городской военкомат - одно сплошное кубло разврата, устраивают пьянки на рабочем месте, снимают загородные дома для утех и развлечений. Я через это прошла и из-за этого военкомата распалась моя семья. Военком городской пристроил свою любовницу в жены к чужому мужу, обращения и реакции ноль. Все спят друг с другом. Защитнички...

Anonim2021-01-12 23:59:51 ответить

Главное военное командование поднять рейтинг и доверие к себе может одной подписью об увольнении Криворучко. Отличный шанс, не каждый день такой пиар. Народ любит наказания.

Александр2021-01-13 01:19:41 ответить

Какая убогая личности, которой дали власть. Это только вершина айсберга, в лице одной женщины, которая не испугалась и сказала правду на всю Украину, об извращенцев в офицерской форме. Я думаю, это шлейф тянеться с тех времён как этот плебей получил пагоны и малую власть. У него на груди суворовский краб, капец, какое ЧМО сформировала кадетка. " ... Суворовцы, вперёд, вперёд, Суворовцы нас долг завёт, с упорством и трудом, учиться день за днём чтоб быть полезным в атечестве своём", это отрывок из песни, которую знает каждый Суваровцев, так вот, там для таких как это существо, места нет. Сними не позорь Суворовцев. Домогаться силой женщин - это позор! Это не офицер, такому нет места и рядовых артелеристах. Свой навыки даже струсил показывать в АТО, отсиделся в теплом кабинете комисариата, на день, два съездив в АТО по ближе к Харькову или Запорожью. Теперь типа "герой" с приставкой - насильник. Фу, какя гадость пазорящая офицерские погоны. И это лицо главного военкома области? Куда смотрит начальство, характеристики предыдущих военкомов чётко описано сущность этого извращенца. Стыдно даже идти в армию когда тебя ждёт такое существо. Этого лица точно не должно быть на такой серьёзной военно-административно должности, да и вообще в ВСУ.

Аnonimus2021-01-13 08:31:42 ответить

Думаю, не все так однозначно... По перше, презумпцію невинуватості ще ніхто не відміняв... І по друге - з якого переляку "отличница, комсомолка, спортсменка и просто красавица"... раптово стала ворог №1??? Cui prodest?

Anonim2021-01-13 10:30:29 ответить

Лильчицкий не речник, а заступник з морально - психолгичного забеспечення, замполит, он и отвечает за морально- психологическую обстановку в коллективе. А он только подмахивать криворучке может

Воинответить

Когда к жене Лильчицкого полезут, он по другому заговорит. И нужно проверить откуда у него УБД. Судя по его фоткам в соцсетях он с кафешек не вылазит.

Джейн2021-01-13 11:19:34 ответить

Просто не віриться в таке.Чи жінка ображена в неувазі чоловіка чи посада комусь треба.Співпрацюю з вищевказаною особою.Таких діянь з боку комісара не було.Не підлегла.Перш чим такі серйозні звинувачення висувати на всю країну-треба мати хоч доказовий матеріал, а не плітки.Доброзичливих та ображених тут занадто.Ідіть на контракт краще.

Цивільнаответить

Дуже правильно сказано.

Anonimответить

Вы пишите, что Вы не находитесь в его подчинении, возможно, поэтому Вас и минула такая участь. Никто не отменял презумпцию невиновности, но и сразу обесценивать заявления этой женщины не стоит.

Anonim2021-01-13 11:47:16 ответить

Это уже не первый раз, в 2019 году хотели возбуждать уголовное дело за сексуальные домогательства к контрактнице, но после "профилактических" бесед с ней замполита оперативного командования, она отказалась от дачи показаний. Может подполковнику будет тежелее рот закрыть

ВЕТЕРАНответить

Поражаешься тем людям , которые пишут о презумпции невиновности, вымысле ситуации и отсутствии доказательной базы! Чтобы решиться на подобное обвинение выше стоящему начальнику - это Победа человека над собственным страхом и безвольностью!!! На сегодняшний день, после массового призыва женщин в армию....массово з'явилися і пісюнкові злодії з великими, і не тільки, погонами! Не треба їх вишукувати, як щось неймовірне! Все дуже просто: - попасти в ту чи іншу військову частину смазливій дівчині - журналісту і пересвідчитися шляхом особистого вивчення подібних ситуацій! А цих ситуацій дуже багато! Де за взаємною згодою , а де шляхом примушення або шантажу! Ця проблема не сьогодні виникла , ця проблема існує вже забагато часу і нажаль - це іде з верхів!!! Тому такі, і як оці мерзотники у Чернігівському обл. військоматі - не поодинокі !!! Взагалі, річ не в тому , що цього мерзотника виставили на народний суд, а річ в тому...., як позбутися такої ганебної ситуації у військових закладах на всіх рівнях!? Нажаль, відповідь - НІ ЯК ! Але боротися за свою честь і гідність треба на повну силу, да так щоб ці ДЕБІЛОЇДНІ ЗБОЧЕНЦІ одразу зрозуміли, що ГЕНДЕРНОЕ РАВЕНСТВО - ЭТО НЕ ПРИЗЫВ К РАЗВРАТУ И ВОЗВРАЩЕНИЮ К ПЕЩЕРНОМУ ОБРАЗУ ЖИЗНИ, по принципу: "ДЕ ПІЙМАВ , ТАМ І ВСУНУВ"...... Тому! Подібну мерзоту треба виявляти , та гнати в шию, а якщо треба , то і притягувати до суду! В місцях позбавлення волі для таких заготовлені інші залицяння ...там таких чекають і приймають з усердям.......

Сергій2021-01-13 11:56:25 ответить

Таких полковників щоб привести до тями і "нормального бою" треба відправляти на Донбас командувати взводом.При відмові звільняти , щоб не ганьбив звання полковника і офіцера.

Аноним2021-01-13 13:43:29 ответить

Жесть! Уволить с позором!

ВЕТЕРАН2021-01-13 14:05:02 ответить

Молодець Ольга !!! Ваше решение обнародовать и вывести на чист воду эту мразь заслуживает самой высокой похвалы!!! Не обращайте внимание на комментарии хитрооППых, которые привыкли быть рабами - это безвольные существа! И здесь можно задаться более главным и более тонким вопросом: " КТО СТРАШНЕЕ: вот такие ПІСЮНКОВІ ЗБОЧЕНЦІ, чи ТІ, які все терплять і, як безвольні овці, йдуть на попрання своєї честі і гідності ???? Ось до цих людей дуже багато запитань! Вони допомогають, своїм мовчанням, розмножуватися подібній мерзоті!!! ВИ - ГЕРОЇНЯ.....ТАК ТРИМАТИ !!!!

Anonim2021-01-13 16:11:38 ответить

зачем его держат в армии, ведь это позорище... его лечить нужно в специализированной больнице, а он людьми командует, нет слов...

Тетя2021-01-13 23:56:04 ответить

Ольге терпения !!! Молодец что не побоялась!

Юристка 2021-01-14 11:11:49 ответить

ч. 2 ст. 2 Кримінального кодексу України: «Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду».

Цивільна2021-01-14 13:16:51 ответить

Шитьё белыми нитками по чёрному.Кому то готовят местечко.Кто следующий?

Вадим Лільчицький2021-01-14 18:46:45 ответить

https://www.youtube.com/watch?v=YiF2Iy6me10 Журналістам "Люстратор 7.62" стали відомі факти порушення про призначення Криворучка на посаду військового комісара. Навіть побиття підлеглого, яке було підтверджене вироком суду, не стало на заваді отримання посади. В чому, або в кому секрет його успіху?

Читач2021-01-14 19:41:25 ответить

В цій історії особливо цікавий ще один момент. Як людину, засуджену судом за побиття солдата, згодом призначають із заступника на посаду вже керівника обласного військкомату. Так. вирок був м`яким - рік ув`язнення, причому ще й дивним чином, за таким-то положенням кодексу. тут же, після цього вироку, говориться, що він ЗАМІНЕНИЙ на інший, якесь там обмеження по службі, а не тюремні нари. Але все одно, це був вирок суду і стосувався якраз злочину саме на цій же службі.

Михаил2021-01-14 19:48:41 ответить

На больших погонах всегда поместится больше дерьма !Совестливые и уважающие Устав редко до капитанов доходят ---уедают... Остаются беспринципное хамло... Или ни кого не насторожило... холостяк .МУЗшчина в расцвете сексуальных сил... Хотя бы у бывшей поинтересовались... Особисты зря хлеб жуют

Андрей2021-01-16 20:21:20 ответить

Я возмущаюсь его поведением, он разваливает морально всю Черниговскую область которая граничит с Россией, Возможно он засланый лазутчик Отравить на гражданку пусть попробует простой жизни земляков

Виктория2021-01-19 14:46:46 ответить

Об этой истории впервые услышала перед НГ от знакомой, которая работала там до недавнего времени. Она тогда ещё сказала типа того, что в этот раз, скорее всего, будет огласка. Хотя предполагала, что снова могут "замять". И тогда обмолвилась, что он распоряжался квартирами как ему выгодно

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
На вулиці Курській через необережність водія потрапив до лікарні його ... 2022-01-24 08:53:21 Черниговский мастер Сергей Рослый знает все о поломках роботов-пылесос... 2022-01-23 11:39:20 Щоб утримувати врятованих тварин, почала виготовляти сири: на Чернігів... 2022-01-23 11:09:29 Олена Костевич відверто розповіла про дитинство, шлях до олімпу та род... 2022-01-23 11:01:55 У День Соборності України чернігівці утворили ланцюг єдності 2022-01-23 10:57:15 Андрій Губко отримав умовний строк за те, що збив студента на швидкост... 2022-01-22 16:55:21 Кузін зробив бустер у Киїнці: навіщо головний санітарний лікар приїзди... 2022-01-22 16:17:07 Без лічильника платитимуть за всіх: зміни у нарахуваннях за холодну во... 2022-01-22 12:45:41 У Чернігові фінансово підтримають формування сил тероборони 2022-01-22 12:40:00 У Сновську горіла церква. Ймовірна причина - підпал (фото) 2022-01-22 12:02:36