В Обласному лабораторному центрі пояснили, чому зменшилась кількість хворих на коронавірус
2021-01-13 19:41:38
3354
1
Менше хворих на коронавірус, бо люди менше звертаються до лікарів. Таку причину загального спаду статистики інфікування називає виконувач обов’язків заступника гендиректора обласного лабораторного центру Артем Ярошенко. За його словами, нині у вірусологічній лабораторії проводять удвічі менше тестів, ніж у жовтні-листопаді минулого року, коли був пік захворюваності. Як саме у лабораторії роблять тести на коронавірус, дивіться у сюжеті.
Аби підтвердити чи спростувати діагноз «COVID-19», загалом, потрібно близько 8 годин. Проби, які привозять до лабораторії, обробляють у той же день.
Щоб збільшити обсяги проведення досліджень, напередодні Нового року лабораторний центр купив ще одну станцію, у якій виділяється РНК коронавірусу. Коштує вона мільйон 250 тисяч гривень. Нині це обладнання не використовують, бо в ньому немає потреби.
Останнім часом кількість проведених тестів зменшилась, сказав Артем Ярошенко.
«У вівторок був найбільше завантажений день – було 660 проб. Два місяці назад ця цифра була 1200-1600».
Саме з цим у лабораторному центрі пов’язують спад захворюваності, який спостерігають протягом останніх двох тижнів.
Начальниця міського управління охорони здоров’я Ольга Малець сказала, що протягом останніх двох тижнів кількість звернень до лікарів зменшилась. Якщо станом на 24 грудня протягом 14 днів виявили 1366 хворих на коронавірус, то станом на 11 січня – 649.
UA: Чернігів
коментарі (1)
Аби підтвердити чи спростувати діагноз «COVID-19», загалом, потрібно близько 8 годин. Проби, які привозять до лабораторії, обробляють у той же день.
Щоб збільшити обсяги проведення досліджень, напередодні Нового року лабораторний центр купив ще одну станцію, у якій виділяється РНК коронавірусу. Коштує вона мільйон 250 тисяч гривень. Нині це обладнання не використовують, бо в ньому немає потреби.
Останнім часом кількість проведених тестів зменшилась, сказав Артем Ярошенко.
«У вівторок був найбільше завантажений день – було 660 проб. Два місяці назад ця цифра була 1200-1600».
Саме з цим у лабораторному центрі пов’язують спад захворюваності, який спостерігають протягом останніх двох тижнів.
Начальниця міського управління охорони здоров’я Ольга Малець сказала, що протягом останніх двох тижнів кількість звернень до лікарів зменшилась. Якщо станом на 24 грудня протягом 14 днів виявили 1366 хворих на коронавірус, то станом на 11 січня – 649.
UA: Чернігів
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн...
2026-06-25 14:53:49
На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем
2026-06-25 14:40:12
Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу
2026-06-25 14:09:40
У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про...
2026-06-25 13:49:14
Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш...
2026-06-25 13:06:32
Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині
2026-06-25 12:22:31
Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал...
2026-06-25 12:00:29
На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл
2026-06-25 11:26:08
Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя
2026-06-25 11:05:10
На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками
2026-06-25 10:41:05




Молодцы! Браво! Держите премию за корректировку статистики.