В Обласному лабораторному центрі пояснили, чому зменшилась кількість хворих на коронавірус
2021-01-13 19:41:38
3355
1
Менше хворих на коронавірус, бо люди менше звертаються до лікарів. Таку причину загального спаду статистики інфікування називає виконувач обов’язків заступника гендиректора обласного лабораторного центру Артем Ярошенко. За його словами, нині у вірусологічній лабораторії проводять удвічі менше тестів, ніж у жовтні-листопаді минулого року, коли був пік захворюваності. Як саме у лабораторії роблять тести на коронавірус, дивіться у сюжеті.
Аби підтвердити чи спростувати діагноз «COVID-19», загалом, потрібно близько 8 годин. Проби, які привозять до лабораторії, обробляють у той же день.
Щоб збільшити обсяги проведення досліджень, напередодні Нового року лабораторний центр купив ще одну станцію, у якій виділяється РНК коронавірусу. Коштує вона мільйон 250 тисяч гривень. Нині це обладнання не використовують, бо в ньому немає потреби.
Останнім часом кількість проведених тестів зменшилась, сказав Артем Ярошенко.
«У вівторок був найбільше завантажений день – було 660 проб. Два місяці назад ця цифра була 1200-1600».
Саме з цим у лабораторному центрі пов’язують спад захворюваності, який спостерігають протягом останніх двох тижнів.
Начальниця міського управління охорони здоров’я Ольга Малець сказала, що протягом останніх двох тижнів кількість звернень до лікарів зменшилась. Якщо станом на 24 грудня протягом 14 днів виявили 1366 хворих на коронавірус, то станом на 11 січня – 649.
UA: Чернігів
коментарі (1)
Аби підтвердити чи спростувати діагноз «COVID-19», загалом, потрібно близько 8 годин. Проби, які привозять до лабораторії, обробляють у той же день.
Щоб збільшити обсяги проведення досліджень, напередодні Нового року лабораторний центр купив ще одну станцію, у якій виділяється РНК коронавірусу. Коштує вона мільйон 250 тисяч гривень. Нині це обладнання не використовують, бо в ньому немає потреби.
Останнім часом кількість проведених тестів зменшилась, сказав Артем Ярошенко.
«У вівторок був найбільше завантажений день – було 660 проб. Два місяці назад ця цифра була 1200-1600».
Саме з цим у лабораторному центрі пов’язують спад захворюваності, який спостерігають протягом останніх двох тижнів.
Начальниця міського управління охорони здоров’я Ольга Малець сказала, що протягом останніх двох тижнів кількість звернень до лікарів зменшилась. Якщо станом на 24 грудня протягом 14 днів виявили 1366 хворих на коронавірус, то станом на 11 січня – 649.
UA: Чернігів
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини
2026-06-26 14:11:02
Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма
2026-06-26 13:46:54
До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен...
2026-06-26 13:31:05
Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал...
2026-06-26 13:11:55
Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики
2026-06-26 12:55:33
Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ...
2026-06-26 12:38:37
Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів
2026-06-26 12:22:37
У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції
2026-06-26 12:09:11
Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ...
2026-06-26 11:18:44
Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного
2026-06-26 10:51:20




Молодцы! Браво! Держите премию за корректировку статистики.