У Чернігові зросла кількість хворих на грип та ГРВІ

2021-02-23 09:54:47
1370 0
З початку епідсезону по Чернігівській області перехворіло 8,9% населення. Про це повідомляє Державна установа Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.



За 7 тиждень 2021 року в області захворіло 3951 особа, з них 1910 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 48,1%. Госпіталізовано 49 осіб, з них 39 дітей (79,6%).

В місті Чернігові захворіло 1658 осіб, з них дітей - 867, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 39,4%.

Для порівняння, за 6 тиждень в області захворіло 3495 осіб, в місті Чернігові – 1369 осіб.

Перевищення епідемічного рівня захворюваності за 7 тиждень у районах та містах області не зареєстровано.

Варто відзначити, з початку епідсезону вакциновано проти грипу 3528 осіб, в тому числі 480 дітей віком до 6 років.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б... 2026-06-22 14:19:15 Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р... 2026-06-22 13:59:43 На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п... 2026-06-22 13:37:21 Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде? 2026-06-22 13:12:21 У Менському зоопарку — поповнення 2026-06-22 12:55:57 Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни 2026-06-22 12:17:44 Колишня бранка росіян розповіла, як її та понад 300 людей утримували у... 2026-06-22 11:47:00 Рятувальники ДСНС не чергуватимуть на пляжі «Золотий берег» та інших м... 2026-06-22 11:26:08 Як коментують можливе підвищення тарифів на воду у Чернігові та чого ч... 2026-06-22 10:57:50 На Чернігівщині водій скоїв наїзд на патрульного поліцейського — зловм... 2026-06-22 10:38:33