У Чернігові зросла кількість хворих на грип та ГРВІ

2021-02-23 09:54:47
1371 0
З початку епідсезону по Чернігівській області перехворіло 8,9% населення. Про це повідомляє Державна установа Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.



За 7 тиждень 2021 року в області захворіло 3951 особа, з них 1910 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 48,1%. Госпіталізовано 49 осіб, з них 39 дітей (79,6%).

В місті Чернігові захворіло 1658 осіб, з них дітей - 867, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 39,4%.

Для порівняння, за 6 тиждень в області захворіло 3495 осіб, в місті Чернігові – 1369 осіб.

Перевищення епідемічного рівня захворюваності за 7 тиждень у районах та містах області не зареєстровано.

Варто відзначити, з початку епідсезону вакциновано проти грипу 3528 осіб, в тому числі 480 дітей віком до 6 років.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Земля, родина і крафтова моцарела: як живе фермерське господарство «Ве... 2026-06-23 14:13:14 На Прилуччині живе медсестра, залюблена у рідне село, людей і медицину 2026-06-23 13:41:04 Броня, міцніша за залізо, та любов, що повертає з того світу: історія ... 2026-06-23 12:56:57 Якщо РФ знайде 70 тисяч солдатів, то може спробувати повторно зайти в ... 2026-06-23 12:34:38 Науковий керівник сина та помічника ректора НУЧК пов'язує їхнє затрима... 2026-06-23 12:01:32 Колишня голова Сосницького районного суду серед кандидатів на посаду у... 2026-06-23 11:31:59 В Ічні адвокату під офіс підклали пакет сміття з гранатою 2026-06-23 11:17:22 На Чернігівщині зафіксували спробу дистанційного мінування ворожим без... 2026-06-23 11:08:59 Начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура... 2026-06-23 10:54:51 «Раніше стільки хижаків не було»: села на Чернігівщині потерпають від ... 2026-06-23 10:43:11