У Чернігові зросла кількість хворих на грип та ГРВІ

2021-02-23 09:54:47
1373 0
З початку епідсезону по Чернігівській області перехворіло 8,9% населення. Про це повідомляє Державна установа Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.



За 7 тиждень 2021 року в області захворіло 3951 особа, з них 1910 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 48,1%. Госпіталізовано 49 осіб, з них 39 дітей (79,6%).

В місті Чернігові захворіло 1658 осіб, з них дітей - 867, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 39,4%.

Для порівняння, за 6 тиждень в області захворіло 3495 осіб, в місті Чернігові – 1369 осіб.

Перевищення епідемічного рівня захворюваності за 7 тиждень у районах та містах області не зареєстровано.

Варто відзначити, з початку епідсезону вакциновано проти грипу 3528 осіб, в тому числі 480 дітей віком до 6 років.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн... 2026-06-25 14:53:49 На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем 2026-06-25 14:40:12 Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу 2026-06-25 14:09:40 У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про... 2026-06-25 13:49:14 Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш... 2026-06-25 13:06:32 Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині 2026-06-25 12:22:31 Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал... 2026-06-25 12:00:29 На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл 2026-06-25 11:26:08 Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя 2026-06-25 11:05:10 На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками 2026-06-25 10:41:05