Поборов «ковід»

2021-03-01 10:30:42
1569 1
62-річний Володимир Кучма, голова Кіптівської ОТГ, що на Козелеччині, набирається сил після «ковіда». Півтора місяця лежав у лікарні.

— Я вже вдома, — сказав Володимир Володимирович по телефону. — На реабілітації.: Дуже підступна хвороба.



На 23 лютого в Чернігівській області з початку пандемії на «ковід» захворіло 35338 чоловік, повідомляє державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України». Дітей — 1024, медпрацівників — 2143. Померло усього 723. Одужало — 30601. За добу з 22 на 23 лютого — плюс 6 нових випадків.

В Україні з початку пандемії 1 мільйон 311 тисяч 844 випадки «ковіда». За добу плюс 4182.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №8 (1815), 25 лютого 2021 року

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (1)
Anonim2021-03-03 14:40:55 відповісти

Це дійсно так. Вражає всі судини, а значить і ввесь організм людини.

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б... 2026-06-22 14:19:15 Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р... 2026-06-22 13:59:43 На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п... 2026-06-22 13:37:21 Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде? 2026-06-22 13:12:21 У Менському зоопарку — поповнення 2026-06-22 12:55:57 Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни 2026-06-22 12:17:44 Колишня бранка росіян розповіла, як її та понад 300 людей утримували у... 2026-06-22 11:47:00 Рятувальники ДСНС не чергуватимуть на пляжі «Золотий берег» та інших м... 2026-06-22 11:26:08 Як коментують можливе підвищення тарифів на воду у Чернігові та чого ч... 2026-06-22 10:57:50 На Чернігівщині водій скоїв наїзд на патрульного поліцейського — зловм... 2026-06-22 10:38:33