Поборов «ковід»

2021-03-01 10:30:42
1574 1
62-річний Володимир Кучма, голова Кіптівської ОТГ, що на Козелеччині, набирається сил після «ковіда». Півтора місяця лежав у лікарні.

— Я вже вдома, — сказав Володимир Володимирович по телефону. — На реабілітації.: Дуже підступна хвороба.



На 23 лютого в Чернігівській області з початку пандемії на «ковід» захворіло 35338 чоловік, повідомляє державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України». Дітей — 1024, медпрацівників — 2143. Померло усього 723. Одужало — 30601. За добу з 22 на 23 лютого — плюс 6 нових випадків.

В Україні з початку пандемії 1 мільйон 311 тисяч 844 випадки «ковіда». За добу плюс 4182.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №8 (1815), 25 лютого 2021 року

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (1)
Anonim2021-03-03 14:40:55 відповісти

Це дійсно так. Вражає всі судини, а значить і ввесь організм людини.

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини 2026-06-26 14:11:02 Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма 2026-06-26 13:46:54 До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен... 2026-06-26 13:31:05 Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал... 2026-06-26 13:11:55 Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики 2026-06-26 12:55:33 Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ... 2026-06-26 12:38:37 Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів 2026-06-26 12:22:37 У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції 2026-06-26 12:09:11 Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44 Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного 2026-06-26 10:51:20