Поборов «ковід»

2021-03-01 10:30:42
1573 1
62-річний Володимир Кучма, голова Кіптівської ОТГ, що на Козелеччині, набирається сил після «ковіда». Півтора місяця лежав у лікарні.

— Я вже вдома, — сказав Володимир Володимирович по телефону. — На реабілітації.: Дуже підступна хвороба.



На 23 лютого в Чернігівській області з початку пандемії на «ковід» захворіло 35338 чоловік, повідомляє державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України». Дітей — 1024, медпрацівників — 2143. Померло усього 723. Одужало — 30601. За добу з 22 на 23 лютого — плюс 6 нових випадків.

В Україні з початку пандемії 1 мільйон 311 тисяч 844 випадки «ковіда». За добу плюс 4182.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №8 (1815), 25 лютого 2021 року

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (1)
Anonim2021-03-03 14:40:55 відповісти

Це дійсно так. Вражає всі судини, а значить і ввесь організм людини.

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн... 2026-06-25 14:53:49 На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем 2026-06-25 14:40:12 Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу 2026-06-25 14:09:40 У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про... 2026-06-25 13:49:14 Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш... 2026-06-25 13:06:32 Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині 2026-06-25 12:22:31 Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал... 2026-06-25 12:00:29 На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл 2026-06-25 11:26:08 Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя 2026-06-25 11:05:10 На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками 2026-06-25 10:41:05