Поборов «ковід»

2021-03-01 10:30:42
1570 1
62-річний Володимир Кучма, голова Кіптівської ОТГ, що на Козелеччині, набирається сил після «ковіда». Півтора місяця лежав у лікарні.

— Я вже вдома, — сказав Володимир Володимирович по телефону. — На реабілітації.: Дуже підступна хвороба.



На 23 лютого в Чернігівській області з початку пандемії на «ковід» захворіло 35338 чоловік, повідомляє державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України». Дітей — 1024, медпрацівників — 2143. Померло усього 723. Одужало — 30601. За добу з 22 на 23 лютого — плюс 6 нових випадків.

В Україні з початку пандемії 1 мільйон 311 тисяч 844 випадки «ковіда». За добу плюс 4182.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №8 (1815), 25 лютого 2021 року

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (1)
Anonim2021-03-03 14:40:55 відповісти

Це дійсно так. Вражає всі судини, а значить і ввесь організм людини.

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Земля, родина і крафтова моцарела: як живе фермерське господарство «Ве... 2026-06-23 14:13:14 На Прилуччині живе медсестра, залюблена у рідне село, людей і медицину 2026-06-23 13:41:04 Броня, міцніша за залізо, та любов, що повертає з того світу: історія ... 2026-06-23 12:56:57 Якщо РФ знайде 70 тисяч солдатів, то може спробувати повторно зайти в ... 2026-06-23 12:34:38 Науковий керівник сина та помічника ректора НУЧК пов'язує їхнє затрима... 2026-06-23 12:01:32 Колишня голова Сосницького районного суду серед кандидатів на посаду у... 2026-06-23 11:31:59 В Ічні адвокату під офіс підклали пакет сміття з гранатою 2026-06-23 11:17:22 На Чернігівщині зафіксували спробу дистанційного мінування ворожим без... 2026-06-23 11:08:59 Начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура... 2026-06-23 10:54:51 «Раніше стільки хижаків не було»: села на Чернігівщині потерпають від ... 2026-06-23 10:43:11