У Чернігові 13-річна дитина випала з 8-го поверху
2021-03-01 10:47:14
4824
5
У Чернігові в ніч з суботи на неділю з 8-го поверху багатоповерхіки, що на вулиці Шевченка (неподалік технологічного, - ред.) вистрибнув 13-річний хлопчик. Дитина жива. Про це Суспільному повідомила речниця Чернігівського відділу поліції Наталія Слабеняк.

За її словами, виклик до поліції найдішов близько другої години ночі 28 лютого.
«Хлопчик проживає разом із батьками. Родина благополучна. Що стало приводом для такого вчинку — наразі з'ясовують правоохоронні органи. Всю техніку з квартири вилучили для проведення експертизи», - каже Слабеняк.
Слідчі відкрили провадження за частиною 3 статті 120 — доведення до самогубства неповнолітнього.
Як повідомила в коментарі Суспільному речниця поліції області Юлія Ковтун, за попередніми даними, ця спроба суїциду не пов'язана із участю дитини у групах смерті, які наразі поширені у соцмережах.
UA: Чернігів
коментарі (5)

За її словами, виклик до поліції найдішов близько другої години ночі 28 лютого.
«Хлопчик проживає разом із батьками. Родина благополучна. Що стало приводом для такого вчинку — наразі з'ясовують правоохоронні органи. Всю техніку з квартири вилучили для проведення експертизи», - каже Слабеняк.
Слідчі відкрили провадження за частиною 3 статті 120 — доведення до самогубства неповнолітнього.
Як повідомила в коментарі Суспільному речниця поліції області Юлія Ковтун, за попередніми даними, ця спроба суїциду не пов'язана із участю дитини у групах смерті, які наразі поширені у соцмережах.
UA: Чернігів
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
У Стрижні у Чернігові потонув 10-річний хлопчик
2026-06-19 20:39:45
Станіслав Перфілов пішов у небо, а любов залишив на землі
2026-06-19 15:08:33
86-річна жителька Сосниччини читає без окулярів
2026-06-19 14:37:36
Начальнику управління освіти Чернігова Василю Білогурі вручили підозру
2026-06-19 14:19:43
Про те, як ворог знищує медичну галузь прикордонної Семенівщини, і тих...
2026-06-19 13:48:01
У Ніжині місцеві жителі розкрадають квіти і кущі з комунальних клумб
2026-06-19 13:27:43
Лікарка-трансфузіолог Тетяна Юрченко розповіла про важливість донорств...
2026-06-19 12:49:22
Після прильоту на автостоянку чернігівці більше цікавляться повним КАС...
2026-06-19 12:26:48
Хто саме зник у лісі під Малинівкою, досі встановлюють: у поліції кажу...
2026-06-19 12:04:28
На Чернігівщині виявили тіла батька та сина, які пішли на риболовлю на...
2026-06-19 11:30:58




Там мама тронутая на всю голову, шизофрения в стадии постоянного обострения, довела ребенка до такого состояния. Таких мам нужно лишать родительских прав.
Не зря говорят: "Не судите, и не судимы будете". Нормальная мама, нормальная семья... У людей горе, а Вы их ещё и грязью поливаете.
В сетях появилась сообщество . по типу бывшего "Синего Кита" Они в чатах детей зомбируют на совершение суицидальных поступков . См.-.Aleksandr Semchenko с детским психологом. от 1 мар. 2021 г.
Детки с жиру бесятся. Наверно мама гулять не пустила, или запретила в компьютере ночью сидеть.
Дай, Боже, дитині видужати.