COVID-статистика: на Чернігівщині 109 нових заражень
2021-03-07 15:16:02
2181
0
За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 7 березня в області зафіксовано 109 нових випадків COVID-19.

У Чернігові підтверджено COVID-19 у 41 особи, у Ніжині - у 16, у Козелецькому та Ріпкинському районах захворіли по 12 осіб, у Корюківському районі виявлено 7 нових випадків, у Бобровицькому та Чернігівському - по 6, у Бахмацькому - 4, у Новгород-Сіверському - три, у Городнянському та Куликівському - по одному. З них 11 осіб госпіталізовано, інші знаходяться на амбулаторному лікуванні.
За минулу добу в області одужали ще 59 пацієнтів. У Чернігові одужали 8 осіб, у Бахмацькому районі та Ніжині - по 7, у Козелецькому районі - 5, у Варвинському, Ріпкинському та Чернігівському - по 4, у Бобровицькому, Борзнянському, Коропському, Новгород-Сіверському, Носівському та Сновському - по 3, у Корюківському - двоє. З них 15 хворих перебували на госпіталізації.
Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 36622, з них:
- 31 559 пацієнтів одужали;
- 350 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 3 942 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 695 летальних випадків;
- 76 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області проведено 870 досліджень.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
коментарі (0)

У Чернігові підтверджено COVID-19 у 41 особи, у Ніжині - у 16, у Козелецькому та Ріпкинському районах захворіли по 12 осіб, у Корюківському районі виявлено 7 нових випадків, у Бобровицькому та Чернігівському - по 6, у Бахмацькому - 4, у Новгород-Сіверському - три, у Городнянському та Куликівському - по одному. З них 11 осіб госпіталізовано, інші знаходяться на амбулаторному лікуванні.
За минулу добу в області одужали ще 59 пацієнтів. У Чернігові одужали 8 осіб, у Бахмацькому районі та Ніжині - по 7, у Козелецькому районі - 5, у Варвинському, Ріпкинському та Чернігівському - по 4, у Бобровицькому, Борзнянському, Коропському, Новгород-Сіверському, Носівському та Сновському - по 3, у Корюківському - двоє. З них 15 хворих перебували на госпіталізації.
Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 36622, з них:
- 31 559 пацієнтів одужали;
- 350 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 3 942 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 695 летальних випадків;
- 76 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області проведено 870 досліджень.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн...
2026-06-25 14:53:49
На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем
2026-06-25 14:40:12
Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу
2026-06-25 14:09:40
У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про...
2026-06-25 13:49:14
Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш...
2026-06-25 13:06:32
Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині
2026-06-25 12:22:31
Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал...
2026-06-25 12:00:29
На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл
2026-06-25 11:26:08
Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя
2026-06-25 11:05:10
На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками
2026-06-25 10:41:05



