На перехресті Магістратська-Кирпоноса ДТП (фото)

2021-04-07 18:06:36
2553 0
На перехресті вул.Магістратська - вул. Кирпоноса - сталося ДТП, що навпроти Чернігівської міськради. Не розминулися легковик Volkswagen синього кольору та фургончик білого кольору. Одна з машин зіткнулася з будівлею по вул.Кирпоноса, 16, де розміщені Територіальне управління Державної судової адмінстрації України у Чернігівській області, Служба судової охорони, відділення "Ощадбанку" та працюють декілька працівників Національного банку України  (раніше він займав всю будівлю), інша - в'їхала в гранітну огорожу клумби установи.



Подробиці уточнюються. Фото з телеграм каналу "Чернігів Оперативний"

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист... 2026-06-22 18:04:39 За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси 2026-06-22 17:46:48 На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка 2026-06-22 17:21:05 У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 2026-06-22 17:07:35 У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б... 2026-06-22 14:19:15 Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р... 2026-06-22 13:59:43 На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п... 2026-06-22 13:37:21 Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде? 2026-06-22 13:12:21 У Менському зоопарку — поповнення 2026-06-22 12:55:57 Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни 2026-06-22 12:17:44