В електричках Ніжин-Київ збільшили кількість вагонів
2021-04-07 18:26:53
2308
2
У електропотягах на маршруті Ніжин-Київ-Ніжин збільшили кількість вагонів. Тепер їх стало вісім, раніше було шість. Про це Суспільному повідомив Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Фото: Надія Строй
За його словами, вагони додали у ті потяги, що курсують у години-пік.
«Два вагони буде додано до діючих електричок, які рухаються в напрямку Ніжин-Київ і назад. У нас їздить 12 електричок в одну сторону впродовж дня. Зранку і ввечері – найбільш завантажені», - сказав Кодола.
Він додав, що також ведуться перемовини про те, щоби додати ще один потяг, який буде їхати за маршрутом Конотоп-Київ-Вінниця через Ніжин.
«Наступного тижня очікуємо, десь на п’ятницю у нас буде іще зустріч з Укрзалізницею і сподіваємося наступного тижня вже буде рішення», - повідомив міський голова.
Нагадаємо, електрички саме напрямку Ніжин-Київ-Ніжин користуються великим попитом серед пасажирів та завжди переповнені. Як пише голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко, заповнюваність вагонів пасажирами становила 202%. З її слів, переговори з керівництвом Мінінфраструктури та Укрзалізниці щодо збільшення кількості вагонів в ніжинських електричках тривали кілька тижнів.
UA: Чернігів
коментарі (2)

Фото: Надія Строй
За його словами, вагони додали у ті потяги, що курсують у години-пік.
«Два вагони буде додано до діючих електричок, які рухаються в напрямку Ніжин-Київ і назад. У нас їздить 12 електричок в одну сторону впродовж дня. Зранку і ввечері – найбільш завантажені», - сказав Кодола.
Він додав, що також ведуться перемовини про те, щоби додати ще один потяг, який буде їхати за маршрутом Конотоп-Київ-Вінниця через Ніжин.
«Наступного тижня очікуємо, десь на п’ятницю у нас буде іще зустріч з Укрзалізницею і сподіваємося наступного тижня вже буде рішення», - повідомив міський голова.
Нагадаємо, електрички саме напрямку Ніжин-Київ-Ніжин користуються великим попитом серед пасажирів та завжди переповнені. Як пише голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко, заповнюваність вагонів пасажирами становила 202%. З її слів, переговори з керівництвом Мінінфраструктури та Укрзалізниці щодо збільшення кількості вагонів в ніжинських електричках тривали кілька тижнів.
UA: Чернігів
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн...
2026-06-25 14:53:49
На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем
2026-06-25 14:40:12
Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу
2026-06-25 14:09:40
У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про...
2026-06-25 13:49:14
Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш...
2026-06-25 13:06:32
Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині
2026-06-25 12:22:31
Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал...
2026-06-25 12:00:29
На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл
2026-06-25 11:26:08
Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя
2026-06-25 11:05:10
На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками
2026-06-25 10:41:05




И хотела бы понять, но!!! сначала на зараженный Киев в переполненных электричках никак не наездятся - потом кричат "помогите!!!", у нас ковидных некуда госпитализовать, заберите их в Чернигов
А что тут понимать. Очень много люди вынуждены ездить в Киев на работу, потому что в Нежине нет. Вот так и выживают.