В електричках Ніжин-Київ збільшили кількість вагонів
2021-04-07 18:26:53
2309
2
У електропотягах на маршруті Ніжин-Київ-Ніжин збільшили кількість вагонів. Тепер їх стало вісім, раніше було шість. Про це Суспільному повідомив Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Фото: Надія Строй
За його словами, вагони додали у ті потяги, що курсують у години-пік.
«Два вагони буде додано до діючих електричок, які рухаються в напрямку Ніжин-Київ і назад. У нас їздить 12 електричок в одну сторону впродовж дня. Зранку і ввечері – найбільш завантажені», - сказав Кодола.
Він додав, що також ведуться перемовини про те, щоби додати ще один потяг, який буде їхати за маршрутом Конотоп-Київ-Вінниця через Ніжин.
«Наступного тижня очікуємо, десь на п’ятницю у нас буде іще зустріч з Укрзалізницею і сподіваємося наступного тижня вже буде рішення», - повідомив міський голова.
Нагадаємо, електрички саме напрямку Ніжин-Київ-Ніжин користуються великим попитом серед пасажирів та завжди переповнені. Як пише голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко, заповнюваність вагонів пасажирами становила 202%. З її слів, переговори з керівництвом Мінінфраструктури та Укрзалізниці щодо збільшення кількості вагонів в ніжинських електричках тривали кілька тижнів.
UA: Чернігів
коментарі (2)

Фото: Надія Строй
За його словами, вагони додали у ті потяги, що курсують у години-пік.
«Два вагони буде додано до діючих електричок, які рухаються в напрямку Ніжин-Київ і назад. У нас їздить 12 електричок в одну сторону впродовж дня. Зранку і ввечері – найбільш завантажені», - сказав Кодола.
Він додав, що також ведуться перемовини про те, щоби додати ще один потяг, який буде їхати за маршрутом Конотоп-Київ-Вінниця через Ніжин.
«Наступного тижня очікуємо, десь на п’ятницю у нас буде іще зустріч з Укрзалізницею і сподіваємося наступного тижня вже буде рішення», - повідомив міський голова.
Нагадаємо, електрички саме напрямку Ніжин-Київ-Ніжин користуються великим попитом серед пасажирів та завжди переповнені. Як пише голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко, заповнюваність вагонів пасажирами становила 202%. З її слів, переговори з керівництвом Мінінфраструктури та Укрзалізниці щодо збільшення кількості вагонів в ніжинських електричках тривали кілька тижнів.
UA: Чернігів
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини
2026-06-26 14:11:02
Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма
2026-06-26 13:46:54
До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен...
2026-06-26 13:31:05
Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал...
2026-06-26 13:11:55
Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики
2026-06-26 12:55:33
Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ...
2026-06-26 12:38:37
Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів
2026-06-26 12:22:37
У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції
2026-06-26 12:09:11
Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ...
2026-06-26 11:18:44
Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного
2026-06-26 10:51:20




И хотела бы понять, но!!! сначала на зараженный Киев в переполненных электричках никак не наездятся - потом кричат "помогите!!!", у нас ковидных некуда госпитализовать, заберите их в Чернигов
А что тут понимать. Очень много люди вынуждены ездить в Киев на работу, потому что в Нежине нет. Вот так и выживают.