У Прилуках мопед не розминувся з ВАЗом, водій потрапив до лікарні

2021-04-08 08:50:56
1525 0
В м. Прилуки по вул. Перемоги біля будинку №102 о 10 год. 07 квітня водій мопеда "Yamaha 906" здійснив зіткнення з автомобілем "ВАЗ". Внаслідок пригоди водій мопеда отримав тілесні ушкодження та доставлений до КНП "Прилуцька центральна міська лікарня".

Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Російські безпілотники влучили у складське приміщення на Чернігівщині 2026-06-25 09:58:22 Понад 2,8 млн грн збитків державі: на Чернігівщині повідомили про підо... 2026-06-24 14:31:19 На Чернігівщині молоді хлопці врятували літнє подружжя під час пожежі ... 2026-06-24 14:20:11 Чернігів готується до складних зимових умов. Теплопостачальники ведуть... 2026-06-24 14:06:01 Криміналізоване виживання. Як воюють жінки, засуджені за вбивство крив... 2026-06-24 13:11:58 Ветеран Дмитро Тютюнник розповів, чим завершилася судова справа з патр... 2026-06-24 12:49:41 Олена Агієнко чотири з половиною роки вела блокнот про кожен день сім’... 2026-06-24 12:06:28 На чернігівському Центральному ринку галка щодня випрошує смаколики у ... 2026-06-24 11:53:52 На Чернігівщині пенсіонерка віддала шахраю 3 тисячі доларів на вигадан... 2026-06-24 11:33:35 На святі Івана Купала, яке провели біля РАЦСу у Чернігові, для війська... 2026-06-24 11:19:55