У Прилуках мопед не розминувся з ВАЗом, водій потрапив до лікарні

2021-04-08 08:50:56
1524 0
В м. Прилуки по вул. Перемоги біля будинку №102 о 10 год. 07 квітня водій мопеда "Yamaha 906" здійснив зіткнення з автомобілем "ВАЗ". Внаслідок пригоди водій мопеда отримав тілесні ушкодження та доставлений до КНП "Прилуцька центральна міська лікарня".

Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
На Чернігівщині озброєний чоловік погрожував родині та відкрив вогонь ... 2026-06-24 10:27:42 Пішов рибалити і потонув: подробиці загибелі 14-річного хлопця на Черн... 2026-06-24 09:59:20 Земля, родина і крафтова моцарела: як живе фермерське господарство «Ве... 2026-06-23 14:13:14 На Прилуччині живе медсестра, залюблена у рідне село, людей і медицину 2026-06-23 13:41:04 Броня, міцніша за залізо, та любов, що повертає з того світу: історія ... 2026-06-23 12:56:57 Якщо РФ знайде 70 тисяч солдатів, то може спробувати повторно зайти в ... 2026-06-23 12:34:38 Науковий керівник сина та помічника ректора НУЧК пов'язує їхнє затрима... 2026-06-23 12:01:32 Колишня голова Сосницького районного суду серед кандидатів на посаду у... 2026-06-23 11:31:59 В Ічні адвокату під офіс підклали пакет сміття з гранатою 2026-06-23 11:17:22 На Чернігівщині зафіксували спробу дистанційного мінування ворожим без... 2026-06-23 11:08:59