У Прилуках мопед не розминувся з ВАЗом, водій потрапив до лікарні

2021-04-08 08:50:56
1527 0
В м. Прилуки по вул. Перемоги біля будинку №102 о 10 год. 07 квітня водій мопеда "Yamaha 906" здійснив зіткнення з автомобілем "ВАЗ". Внаслідок пригоди водій мопеда отримав тілесні ушкодження та доставлений до КНП "Прилуцька центральна міська лікарня".

Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини 2026-06-26 14:11:02 Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма 2026-06-26 13:46:54 До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен... 2026-06-26 13:31:05 Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал... 2026-06-26 13:11:55 Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики 2026-06-26 12:55:33 Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ... 2026-06-26 12:38:37 Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів 2026-06-26 12:22:37 У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції 2026-06-26 12:09:11 Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44 Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного 2026-06-26 10:51:20