Працівникам «ЧеЗаРи» погасили заборгованість по зарплаті

2021-04-08 09:29:48
2654 1
46 працівникам «ЧеЗаРи» погасили заборгованість по заробітній платі. Зробити це вдалося завдяки продажу нежитлових приміщень підприємства на аукціоні. Державна виконавча служба, яка проводила цю процедуру, реалізувала майно за трохи більш, ніж 2 мільйони гривень.



Загальна сума коштів, стягнутих з підприємств-боржників Чернігівської області з початку 2021 року, становить майже 3,5 мільйона гривень. Повідомляє Північно-східне міжрегіональне управління міністерства юстиції.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (1)
швейк2021-04-08 12:18:49 відповісти

Страна проходит тяжелый путь от ракетостроения до мовного патруля.

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист... 2026-06-22 18:04:39 За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси 2026-06-22 17:46:48 На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка 2026-06-22 17:21:05 У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 2026-06-22 17:07:35 У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б... 2026-06-22 14:19:15 Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р... 2026-06-22 13:59:43 На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п... 2026-06-22 13:37:21 Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде? 2026-06-22 13:12:21 У Менському зоопарку — поповнення 2026-06-22 12:55:57 Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни 2026-06-22 12:17:44