6516 особам зробили першу ін’єкцію від Covid-19, минулої доби - 110

2021-04-08 10:06:48
2454 3
За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 8 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6516 осіб. За минулу добу щеплення отримали 110 людей. З них 40 осіб вакцинувались мобільними бригадами, 70 - у кабінетах щеплень.

Задля проведення імунізаційної кампанії вчора працювала одна мобільна бригада та шість кабінетів щеплення.

Джерело: Чернігівська ОДА

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (3)
Anonim2021-04-08 11:43:55 відповісти

=охопила 6516 осіб= Какой % охвата? Общий, медработников и т.д. по профессиям, возрасту, полу? Сравнение с другими областями и облцентрами?

Anonim2021-04-08 16:39:46 відповісти

Шесть тысяч на миллион населения? Сильно!

житель2021-04-08 19:56:41 відповісти

От таких темпов вакцинации теряется сам смысл вакцинации. Это полный провал вакцинации.

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка 2026-06-22 17:21:05 У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 2026-06-22 17:07:35 У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б... 2026-06-22 14:19:15 Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р... 2026-06-22 13:59:43 На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п... 2026-06-22 13:37:21 Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде? 2026-06-22 13:12:21 У Менському зоопарку — поповнення 2026-06-22 12:55:57 Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни 2026-06-22 12:17:44 Колишня бранка росіян розповіла, як її та понад 300 людей утримували у... 2026-06-22 11:47:00 Рятувальники ДСНС не чергуватимуть на пляжі «Золотий берег» та інших м... 2026-06-22 11:26:08