6516 особам зробили першу ін’єкцію від Covid-19, минулої доби - 110
2021-04-08 10:06:48
2455
3
За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 8 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6516 осіб. За минулу добу щеплення отримали 110 людей. З них 40 осіб вакцинувались мобільними бригадами, 70 - у кабінетах щеплень.
Задля проведення імунізаційної кампанії вчора працювала одна мобільна бригада та шість кабінетів щеплення.
Джерело: Чернігівська ОДА
коментарі (3)
Задля проведення імунізаційної кампанії вчора працювала одна мобільна бригада та шість кабінетів щеплення.
Джерело: Чернігівська ОДА
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн...
2026-06-25 14:53:49
На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем
2026-06-25 14:40:12
Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу
2026-06-25 14:09:40
У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про...
2026-06-25 13:49:14
Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш...
2026-06-25 13:06:32
Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині
2026-06-25 12:22:31
Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал...
2026-06-25 12:00:29
На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл
2026-06-25 11:26:08
Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя
2026-06-25 11:05:10
На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками
2026-06-25 10:41:05




=охопила 6516 осіб= Какой % охвата? Общий, медработников и т.д. по профессиям, возрасту, полу? Сравнение с другими областями и облцентрами?
Шесть тысяч на миллион населения? Сильно!
От таких темпов вакцинации теряется сам смысл вакцинации. Это полный провал вакцинации.