6516 особам зробили першу ін’єкцію від Covid-19, минулої доби - 110

2021-04-08 10:06:48
2455 3
За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 8 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6516 осіб. За минулу добу щеплення отримали 110 людей. З них 40 осіб вакцинувались мобільними бригадами, 70 - у кабінетах щеплень.

Задля проведення імунізаційної кампанії вчора працювала одна мобільна бригада та шість кабінетів щеплення.

Джерело: Чернігівська ОДА

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (3)
Anonim2021-04-08 11:43:55 відповісти

=охопила 6516 осіб= Какой % охвата? Общий, медработников и т.д. по профессиям, возрасту, полу? Сравнение с другими областями и облцентрами?

Anonim2021-04-08 16:39:46 відповісти

Шесть тысяч на миллион населения? Сильно!

житель2021-04-08 19:56:41 відповісти

От таких темпов вакцинации теряется сам смысл вакцинации. Это полный провал вакцинации.

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн... 2026-06-25 14:53:49 На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем 2026-06-25 14:40:12 Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу 2026-06-25 14:09:40 У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про... 2026-06-25 13:49:14 Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш... 2026-06-25 13:06:32 Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині 2026-06-25 12:22:31 Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал... 2026-06-25 12:00:29 На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл 2026-06-25 11:26:08 Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя 2026-06-25 11:05:10 На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками 2026-06-25 10:41:05