Нічне ДТП у Чернігові: зіткнулися Audi і Toyota Camry

2021-05-17 20:54:49
3273 7
Вночі на вулиці Івана Мазепи сталася дорожньо-транспортна пригода – зіткнулися два легковики: Audi і Toyota Camry. Постраждалих немає.





Патрульні, які прибули на місце пригоди, з’ясували, що 49-річний водій Audi під час руху не дотримався безпечної дистанції. В результаті сталося зіткнення з автомобілем Toyota, який рухався попереду.

Підчас спілкування з водієм Audi патрульні помітили у нього зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Проте водій категорично відмовився від проходження огляду у встановленому законом порядку. Повторив він свою відмову і за присутності двох свідків.

Поліцейські склали на водія два адмінпротоколи: за ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння) та ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП. Транспортний засіб доправлений на арештмайданчик.

Джерело: Патрульна поліція Чернігівської області

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (7)
Профессор2021-05-17 23:33:01 відповісти

Правильно! Бухать нынче дорого, а за релем еще и не безопасно для окружающих.

Anonim2021-05-18 07:38:37 відповісти

Да, просто красень! Нормально бухнул, долго будет расплачиваться.

Anonim2021-05-18 12:52:53 відповісти

расплачиваться будет страховая---утакий машины нужно конфисковать и страховка чтоб бабки с него назад сбивала

Anonimвідповісти

Вы думаете в страховой сидят дураки и всем алкашам деньги раздают направо- налево? Ну- ну. С такой логикой действительно должно быть море по колено.

Anonimвідповісти

а им ипоколено--вонв той же беларусии -машину конфискуют

Мимикрокодилвідповісти

Госпаде, экспертно-лисапедный батальон))))) Виновник теряет все услуги КАСКО в случае если доказано что он был в нетрезвом состоянии, это оговорено в ЛЮБОЙ страховке. По "автоцивилке" ремонтируют авто потерпевшему, по автоцивилке виновника. После чего компания. После чего страховая виновника подает в суд на виновника что возместить свой ущерб. Упростим: если устроил пьяное ДТП - то ты за свой счет ремонтируешь поврежденное авто + лишение прав на год + штраф.

Anonimвідповісти

Все верно кроме подает в суд, на то она и страховка )

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Понад 2,8 млн грн збитків державі: на Чернігівщині повідомили про підо... 2026-06-24 14:31:19 На Чернігівщині молоді хлопці врятували літнє подружжя під час пожежі ... 2026-06-24 14:20:11 Чернігів готується до складних зимових умов. Теплопостачальники ведуть... 2026-06-24 14:06:01 Криміналізоване виживання. Як воюють жінки, засуджені за вбивство крив... 2026-06-24 13:11:58 Ветеран Дмитро Тютюнник розповів, чим завершилася судова справа з патр... 2026-06-24 12:49:41 Олена Агієнко чотири з половиною роки вела блокнот про кожен день сім’... 2026-06-24 12:06:28 На чернігівському Центральному ринку галка щодня випрошує смаколики у ... 2026-06-24 11:53:52 На Чернігівщині пенсіонерка віддала шахраю 3 тисячі доларів на вигадан... 2026-06-24 11:33:35 На святі Івана Купала, яке провели біля РАЦСу у Чернігові, для війська... 2026-06-24 11:19:55 На Чернігівщині попрощалися з трьома захисниками 2026-06-24 10:46:11