Чернігівський атлет виборов срібло чемпіонату України

2021-06-11 09:07:44
1841 1
Чернігівський атлет Вадим Журба виборов срібло на чемпіонаті України серед молоді, яких проходив у Бахмуті 8 та 9 червня. Про це повідомили в Управлінні сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.



Вихованець ДЮСШ «Атлет» Чернігівської міської ради Вадим Журба у змаганнях з метань диска показав результат – 48 м 91 см.

Змагання відбіркові перед молодіжним чемпіонатом Європи, який відбудеться в Таллінні (Естонія) з 8 по 11 липня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (1)
Дмитро2021-06-11 10:09:59 відповісти

Вадим молодець! Козак!!!

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Земля, родина і крафтова моцарела: як живе фермерське господарство «Ве... 2026-06-23 14:13:14 На Прилуччині живе медсестра, залюблена у рідне село, людей і медицину 2026-06-23 13:41:04 Броня, міцніша за залізо, та любов, що повертає з того світу: історія ... 2026-06-23 12:56:57 Якщо РФ знайде 70 тисяч солдатів, то може спробувати повторно зайти в ... 2026-06-23 12:34:38 Науковий керівник сина та помічника ректора НУЧК пов'язує їхнє затрима... 2026-06-23 12:01:32 Колишня голова Сосницького районного суду серед кандидатів на посаду у... 2026-06-23 11:31:59 В Ічні адвокату під офіс підклали пакет сміття з гранатою 2026-06-23 11:17:22 На Чернігівщині зафіксували спробу дистанційного мінування ворожим без... 2026-06-23 11:08:59 Начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура... 2026-06-23 10:54:51 «Раніше стільки хижаків не було»: села на Чернігівщині потерпають від ... 2026-06-23 10:43:11