Чернігівський атлет виборов срібло чемпіонату України

2021-06-11 09:07:44
1842 1
Чернігівський атлет Вадим Журба виборов срібло на чемпіонаті України серед молоді, яких проходив у Бахмуті 8 та 9 червня. Про це повідомили в Управлінні сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.



Вихованець ДЮСШ «Атлет» Чернігівської міської ради Вадим Журба у змаганнях з метань диска показав результат – 48 м 91 см.

Змагання відбіркові перед молодіжним чемпіонатом Європи, який відбудеться в Таллінні (Естонія) з 8 по 11 липня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (1)
Дмитро2021-06-11 10:09:59 відповісти

Вадим молодець! Козак!!!

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини 2026-06-26 14:11:02 Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма 2026-06-26 13:46:54 До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен... 2026-06-26 13:31:05 Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал... 2026-06-26 13:11:55 Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики 2026-06-26 12:55:33 Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ... 2026-06-26 12:38:37 Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів 2026-06-26 12:22:37 У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції 2026-06-26 12:09:11 Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44 Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного 2026-06-26 10:51:20