На Чернігівщині – 54 нові випадки COVID-19. Одужало – 170
2021-06-12 17:12:11
2053
0
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 червня в області зафіксовано 54 нові випадки COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 43 чернігівців, двох ніжинців, стількох же мешканців Борзнянського, Новгород-Сіверського та Сновського районів. По одному у Бобровицькому, Ічнянському й Чернігівському районах. З них семеро осіб на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 170 хворих. З них 103 чернігівці, дев'ятеро жителів Сновського району, четверо - Куликівського, троє - Бобровицького. По двоє одужали у Ніжинському, Новгород-Сіверському, Прилуцькому, Ріпкинському, Сосницькому, Борзнянському, Козелецькому і Корюківському районах, по шість - у Бахмацькому й Чернігівському. По п'ять хворих одужало у Ніжині, Прилуках, Семенівському й Менському районах, по одному - у Ічнянському, Носівському та Срібнянському. З них 17 осіб перебували на госпіталізації.
Загалом на Чернігівщині 57 311 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 55 088 пацієнтів одужали;
– 662 — лікується амбулаторно;
– 122 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 1342 летальні випадки;
– 97 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 1 200 тестувань.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
коментарі (0)

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 43 чернігівців, двох ніжинців, стількох же мешканців Борзнянського, Новгород-Сіверського та Сновського районів. По одному у Бобровицькому, Ічнянському й Чернігівському районах. З них семеро осіб на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 170 хворих. З них 103 чернігівці, дев'ятеро жителів Сновського району, четверо - Куликівського, троє - Бобровицького. По двоє одужали у Ніжинському, Новгород-Сіверському, Прилуцькому, Ріпкинському, Сосницькому, Борзнянському, Козелецькому і Корюківському районах, по шість - у Бахмацькому й Чернігівському. По п'ять хворих одужало у Ніжині, Прилуках, Семенівському й Менському районах, по одному - у Ічнянському, Носівському та Срібнянському. З них 17 осіб перебували на госпіталізації.
Загалом на Чернігівщині 57 311 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 55 088 пацієнтів одужали;
– 662 — лікується амбулаторно;
– 122 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 1342 летальні випадки;
– 97 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 1 200 тестувань.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн...
2026-06-25 14:53:49
На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем
2026-06-25 14:40:12
Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу
2026-06-25 14:09:40
У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про...
2026-06-25 13:49:14
Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш...
2026-06-25 13:06:32
Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині
2026-06-25 12:22:31
Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал...
2026-06-25 12:00:29
На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл
2026-06-25 11:26:08
Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя
2026-06-25 11:05:10
На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками
2026-06-25 10:41:05



