На Чернігівщині – 54 нові випадки COVID-19. Одужало – 170
2021-06-12 17:12:11
2051
0
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 червня в області зафіксовано 54 нові випадки COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 43 чернігівців, двох ніжинців, стількох же мешканців Борзнянського, Новгород-Сіверського та Сновського районів. По одному у Бобровицькому, Ічнянському й Чернігівському районах. З них семеро осіб на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 170 хворих. З них 103 чернігівці, дев'ятеро жителів Сновського району, четверо - Куликівського, троє - Бобровицького. По двоє одужали у Ніжинському, Новгород-Сіверському, Прилуцькому, Ріпкинському, Сосницькому, Борзнянському, Козелецькому і Корюківському районах, по шість - у Бахмацькому й Чернігівському. По п'ять хворих одужало у Ніжині, Прилуках, Семенівському й Менському районах, по одному - у Ічнянському, Носівському та Срібнянському. З них 17 осіб перебували на госпіталізації.
Загалом на Чернігівщині 57 311 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 55 088 пацієнтів одужали;
– 662 — лікується амбулаторно;
– 122 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 1342 летальні випадки;
– 97 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 1 200 тестувань.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
коментарі (0)

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 43 чернігівців, двох ніжинців, стількох же мешканців Борзнянського, Новгород-Сіверського та Сновського районів. По одному у Бобровицькому, Ічнянському й Чернігівському районах. З них семеро осіб на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 170 хворих. З них 103 чернігівці, дев'ятеро жителів Сновського району, четверо - Куликівського, троє - Бобровицького. По двоє одужали у Ніжинському, Новгород-Сіверському, Прилуцькому, Ріпкинському, Сосницькому, Борзнянському, Козелецькому і Корюківському районах, по шість - у Бахмацькому й Чернігівському. По п'ять хворих одужало у Ніжині, Прилуках, Семенівському й Менському районах, по одному - у Ічнянському, Носівському та Срібнянському. З них 17 осіб перебували на госпіталізації.
Загалом на Чернігівщині 57 311 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 55 088 пацієнтів одужали;
– 662 — лікується амбулаторно;
– 122 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 1342 летальні випадки;
– 97 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 1 200 тестувань.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист...
2026-06-22 18:04:39
За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси
2026-06-22 17:46:48
На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка
2026-06-22 17:21:05
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків
2026-06-22 17:07:35
У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б...
2026-06-22 14:19:15
Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р...
2026-06-22 13:59:43
На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п...
2026-06-22 13:37:21
Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде?
2026-06-22 13:12:21
У Менському зоопарку — поповнення
2026-06-22 12:55:57
Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни
2026-06-22 12:17:44



