На "Голубих озерах" потонув 62-річний чоловік

2021-07-29 17:51:29
2448 0
29 липня об 11:55 з озера біля с. Олешня Добрянської територіальної громади водолазами Чернігівської обласної водолазно-рятувальної станції піднято на поверхню та доставлено до берега тіло чоловіка, 1958 року народження, мешканця смт Добрянка. За словами очевидців напередодні близько 17-ої години чоловік пішов купатися та потонув.



Обставини події та причину смерті встановлюють правоохоронні органи.

Джерело: ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини 2026-06-26 14:11:02 Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма 2026-06-26 13:46:54 До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен... 2026-06-26 13:31:05 Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал... 2026-06-26 13:11:55 Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики 2026-06-26 12:55:33 Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ... 2026-06-26 12:38:37 Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів 2026-06-26 12:22:37 У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції 2026-06-26 12:09:11 Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44 Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного 2026-06-26 10:51:20