На "Голубих озерах" потонув 62-річний чоловік

2021-07-29 17:51:29
2445 0
29 липня об 11:55 з озера біля с. Олешня Добрянської територіальної громади водолазами Чернігівської обласної водолазно-рятувальної станції піднято на поверхню та доставлено до берега тіло чоловіка, 1958 року народження, мешканця смт Добрянка. За словами очевидців напередодні близько 17-ої години чоловік пішов купатися та потонув.



Обставини події та причину смерті встановлюють правоохоронні органи.

Джерело: ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Земля, родина і крафтова моцарела: як живе фермерське господарство «Ве... 2026-06-23 14:13:14 На Прилуччині живе медсестра, залюблена у рідне село, людей і медицину 2026-06-23 13:41:04 Броня, міцніша за залізо, та любов, що повертає з того світу: історія ... 2026-06-23 12:56:57 Якщо РФ знайде 70 тисяч солдатів, то може спробувати повторно зайти в ... 2026-06-23 12:34:38 Науковий керівник сина та помічника ректора НУЧК пов'язує їхнє затрима... 2026-06-23 12:01:32 Колишня голова Сосницького районного суду серед кандидатів на посаду у... 2026-06-23 11:31:59 В Ічні адвокату під офіс підклали пакет сміття з гранатою 2026-06-23 11:17:22 На Чернігівщині зафіксували спробу дистанційного мінування ворожим без... 2026-06-23 11:08:59 Начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура... 2026-06-23 10:54:51 «Раніше стільки хижаків не було»: села на Чернігівщині потерпають від ... 2026-06-23 10:43:11