На "Голубих озерах" потонув 62-річний чоловік

2021-07-29 17:51:29
2447 0
29 липня об 11:55 з озера біля с. Олешня Добрянської територіальної громади водолазами Чернігівської обласної водолазно-рятувальної станції піднято на поверхню та доставлено до берега тіло чоловіка, 1958 року народження, мешканця смт Добрянка. За словами очевидців напередодні близько 17-ої години чоловік пішов купатися та потонув.



Обставини події та причину смерті встановлюють правоохоронні органи.

Джерело: ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн... 2026-06-25 14:53:49 На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем 2026-06-25 14:40:12 Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу 2026-06-25 14:09:40 У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про... 2026-06-25 13:49:14 Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш... 2026-06-25 13:06:32 Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині 2026-06-25 12:22:31 Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал... 2026-06-25 12:00:29 На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл 2026-06-25 11:26:08 Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя 2026-06-25 11:05:10 На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками 2026-06-25 10:41:05