На "Голубих озерах" потонув 62-річний чоловік
2021-07-29 17:51:29
2447
0
29 липня об 11:55 з озера біля с. Олешня Добрянської територіальної громади водолазами Чернігівської обласної водолазно-рятувальної станції піднято на поверхню та доставлено до берега тіло чоловіка, 1958 року народження, мешканця смт Добрянка. За словами очевидців напередодні близько 17-ої години чоловік пішов купатися та потонув.

Обставини події та причину смерті встановлюють правоохоронні органи.
Джерело: ГУ ДСНС України у Чернігівській області
коментарі (0)

Обставини події та причину смерті встановлюють правоохоронні органи.
Джерело: ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн...
2026-06-25 14:53:49
На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем
2026-06-25 14:40:12
Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу
2026-06-25 14:09:40
У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про...
2026-06-25 13:49:14
Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш...
2026-06-25 13:06:32
Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині
2026-06-25 12:22:31
Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал...
2026-06-25 12:00:29
На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл
2026-06-25 11:26:08
Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя
2026-06-25 11:05:10
На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками
2026-06-25 10:41:05



