На "Голубих озерах" потонув 62-річний чоловік

2021-07-29 17:51:29
2444 0
29 липня об 11:55 з озера біля с. Олешня Добрянської територіальної громади водолазами Чернігівської обласної водолазно-рятувальної станції піднято на поверхню та доставлено до берега тіло чоловіка, 1958 року народження, мешканця смт Добрянка. За словами очевидців напередодні близько 17-ої години чоловік пішов купатися та потонув.



Обставини події та причину смерті встановлюють правоохоронні органи.

Джерело: ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист... 2026-06-22 18:04:39 За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси 2026-06-22 17:46:48 На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка 2026-06-22 17:21:05 У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 2026-06-22 17:07:35 У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б... 2026-06-22 14:19:15 Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р... 2026-06-22 13:59:43 На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п... 2026-06-22 13:37:21 Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде? 2026-06-22 13:12:21 У Менському зоопарку — поповнення 2026-06-22 12:55:57 Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни 2026-06-22 12:17:44