Концерты

Україна переходить у "жовту" зону карантину з 23 вересня

2021-09-21 15:54:39
3300 12
Зокрема, вирішено встановити з 00 год 00 хвилин 23 вересня "жовтий" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України.Жовтий рівень карантину із 23 вересня: в Чернігівській області 164 школи із 413 не зможуть продовжити роботу.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про те, що з 23 вересня в усіх регіонах України буде встановлено "жовтий" рівень епіднебезпеки.

Про це повідомила прес-служба уряду за результатами засідання комісії.

Державна комісія заслухала доповідь міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка щодо поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та розглянула питання впровадження в усіх регіонах країни "жовтого" рівня епідемічної небезпеки.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зауважив, що епідемічна ситуація в країні стрімко погіршується, тому обов’язок держави — захистити життя та здоров’я людей. "Обмеження "жовтої" та "червоної" зон не поширюватимуться на ті заклади, де персонал та відвідувачі вакциновані, мають негативний тест або підтвердження нещодавно перенесеної хвороби. Це той метод, який на сьогодні успішно використовує низка європейських і світових країн для того, щоб уберегти людей і водночас не зупиняти економічну активність країни", — зазначив прем’єр-міністр.

За результатами засідання Державна комісія ТЕБ та НС вирішила:

— встановити з 00 год 00 хвилин 23 вересня "жовтий" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України;


— застосувати на території всіх регіонів України обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "жовтого" рівня епідемічної небезпеки;

— головам обласних та міста Києва державних адміністрацій вжити заходів щодо забезпечення дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Учасники засідання також порушили питання охоплення населення вакцинацією, зокрема вчителів та працівників закладів освіти. Шмигаль зауважив, що в порівнянні з минулим роком захворюваність на COVID-19 серед дітей зростає.З урахуванням обговорення Державна комісія доручила головам обласних та міста Києва державних адміністрацій вжити заходів до: можливості залучення до процесу вакцинації, у тому числі, вчителів та працівників закладів освіти можливостей існуючих пунктів щеплень у закладах освіти; забезпечення можливості та організації вакцинації у тому числі вчителів та працівників закладів освіти за допомогою виїзних мобільних вакцинальних сесій у разі відсутності в закладах освіти постійних пунктів щеплень; інформування та проактивного запрошення до вакцинації не лише вчителів та працівників закладів освіти, а також їхніх родичів та родичів здобувачів освіти до існуючих пунктів щеплень у закладах освіти та під час роботи виїзних мобільних вакцинальних сесій.

Що передувало

13 вересня Кабінет міністрів ухвалив зміни до постанови № 1236, що встановлює нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19.

Зокрема, ухвалені зміни передбачають, що COVID-сертифікат матиме дві опції (так звані "жовтий" або "зелений") та міститиме інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 год) або одужання від COVID-19. Так званий "жовтий" сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а "зелений" - про повний курс.

Источник: unian.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (12)
Черниговец2021-09-21 18:00:57 ответить

И не забываем и дальше ходить без масок в общественных местах...

Anonim2021-09-21 20:58:59 ответить

Что, граждане? Снова разделение и стравливание людей происходит Сейчас будем наблюдать, как народ начнет между собой собачиться: эти с прививкой, эти без, хотя, вакцинация - добровольная, а вакцина ничего не гарантирует.

Яответить

А чего собачиться? Одели все маски и ходим, как раньше! А привитым тем более надо в масках ходить, чтоб никого не заражали, так как они могут теперь болеть в лёгкой форме и не подозревать, что у них корона.

Anonimответить

Да хотяб потому, что привитые будут лезть в магазины, кафе и пр. с громким возгласом «пропустите, я привитый!». А все остальные (в т.ч. Непривитый и персонал) будут такого умника заворачивать на выход так как действующее постановление КМУ не даёт привитым никаких привилегий. Ну кроме посещения концертов

Anonimответить

100%.в квартирах будет холодно все засопливят,а спасаться будут от модной болезни...

Anonim2021-09-22 10:14:35 ответить

Уже в нарушение законодательства людей заставляют вакцинироваться. Угрожают например тем, что сады и школы закроют, не на удаленку, а именно закроют и люди будут без зарплат, не ссылась ни на какой закон или постановление (потому что таких нет и быть не может). При этом сознательно умалчивают и избегают того факта, что ЭТА вакцинация - ДОБРОВОЛЬНАЯ и даже ЗАСТАВЛЯТЬ ДЕЛАТЬ ТЕСТЫ ПРОТИВОЗАКОННО. Похоже, что у людей есть огромные сомнения и недоверие к этому процессу, а в результате не выполняется план реализации вакцин и все эти "деятели на местах" занялись привычным делом: угрозами, шантажом, принуждением.

Anonimответить

Закроют, пусть закрывают. Закрыть организацию - это не замок в калитке закрыть. Затем выплатят все положенные выплаты и человек станет на биржу. А если суд признает нарушения в процессе увольнения, восстановит и обяжет выплатить также положенные деньги. Закроют. Пожалуйста. Это , что личную вашу квартиру отберут .Хотят потягаться, пусть рискнут. Риск благородное дело.

Anonim2021-09-22 12:02:17 ответить

О еовых нормах, требованиях которые , все понимали рано или поздно наступят, знали все. О них речь шла давно. Значит они свалились не на голову. То есть у каждого человека было время переварить ситуацию в разных вариантах развития и принять для себя решения , как быть на случай лишения трудоустройства. Либо иметь запасной аэродром, либо поднакопить денег на первое время. И какая связь между организациями и нанятыми сотрудниками? Если организация не соответствует чему то, то ее руководитель будет делать кадровые перестановки. Вот только, найдет ли он законные основания для этого. Будут конфликты, это суды и валокита. Так, что вперёд и с песней. Вы увидите, какая сейчас начнется истерика и какие заявления услышите по ТВ, что вот те о которых материал это ещё цветочки.

решено.2021-09-22 12:31:31 ответить

покрашу холодильник в жолтый цвет..

Anonimответить

Красьте сразу в зелёный, что бы не перекрашивать, когда красную зону введут и жёлтый цвет уже не будет котироваться. :))

Anonim2021-09-22 20:59:13 ответить

нельзя людей принуждать к вакцинации в данном случае, иначе получается, что люди в этой ситуации лабораторные мыши, а власти взяли на себя обязательство провести испытания и доложить о результатах в указе на который все ссылаются, четко написано, что вакцинация добровольная а еще там написано, что достоверно не известно, уменьшает ли вакцинация риски передачи инфекции по сравнению с невакцинированными

Anonim2021-09-23 16:23:34 ответить

Колонизация, кто больной тот пусть носит маску

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
У Ялівщині побудували «Білий дім» (фотофакт) 2021-10-17 12:21:39 Чернігівська письменниця Олена Печорна презентувала свою нову книгу 2021-10-17 12:02:20 465 нових нових випадків Covid-19 виявлено у Чернігівській області за ... 2021-10-16 17:04:26 Виктория Апанасенко стала 1-й вице-мисс конкурса Мисс Украина Вселенна... 2021-10-16 13:33:28 Вдарив ножем і прикидав листям: біля Прилук розкрили вбивство юнака, я... 2021-10-16 13:05:24 Квартиру известного сыщика Кислого ограбили в Киеве 2021-10-16 12:53:57 Интересные факты из жизни черниговцев в итальянской Латине 2021-10-16 12:36:36 Завтраки с овощами 2021-10-16 12:34:23 Овощи, которые можно забрать с грядки в дом 2021-10-16 12:25:59 Стираем кроссовки 2021-10-16 12:08:03