Курсанти пенітенціарної академії урочисто склали присягу на вірність народу України
2021-09-25 10:09:22
2492
12
24 вересня 70 курсантів Академії ДПтС склали присягу на вірність Україні. Даний виш - єдиний в Україні, розташований в в Чернігові. Академія налічує майже 1500 студентів і курсантів, є великим платником податків і науковим осередком державного рівня. По закінченні вишу курсанти гарантовано отримають роботу, а нині вони пройшли курс молодих бійців.
Цьогоріч академія розширилася, до неї приєдналися три філії з різних міст України, котрі здійснюють первинну підготовку працівників. Вже найближчим часом на базі академії в Чернігові мають відкрити факультет підвищення кваліфікації для кадрів Державної кримінально-виконавчої служби. Нині ж коли країна в "жовтій" зоні карантину тут можуть навчати, стаціонарно, оскільки виконали умови Кабміну про вакцинацію.
Олексій Тогочинський ректор Академії ДПтС:
- Особовий склад професорсько-викладацький академії вакциновано на 96%, а всі решта персоналу на 84%.
Курсанти по закінченню вишу мають змогу тут же отримати кваліфікацію магістрів та мають гарантоване працевлаштування. В закладі кажуть мають запит і на своїх студентів, які на відміну від курсантів навчаються на контрактній формі навчання.
Понад сотня студентів 1-го курсу Академії ДПтС також цього святкового дня отримали свої студентські квитки.
Джерело: телеканал «Дитинець»
коментарі (12)
Цьогоріч академія розширилася, до неї приєдналися три філії з різних міст України, котрі здійснюють первинну підготовку працівників. Вже найближчим часом на базі академії в Чернігові мають відкрити факультет підвищення кваліфікації для кадрів Державної кримінально-виконавчої служби. Нині ж коли країна в "жовтій" зоні карантину тут можуть навчати, стаціонарно, оскільки виконали умови Кабміну про вакцинацію.
Олексій Тогочинський ректор Академії ДПтС:
- Особовий склад професорсько-викладацький академії вакциновано на 96%, а всі решта персоналу на 84%.
Курсанти по закінченню вишу мають змогу тут же отримати кваліфікацію магістрів та мають гарантоване працевлаштування. В закладі кажуть мають запит і на своїх студентів, які на відміну від курсантів навчаються на контрактній формі навчання.
Понад сотня студентів 1-го курсу Академії ДПтС також цього святкового дня отримали свої студентські квитки.
Джерело: телеканал «Дитинець»
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн...
2026-06-25 14:53:49
На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем
2026-06-25 14:40:12
Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу
2026-06-25 14:09:40
У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про...
2026-06-25 13:49:14
Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш...
2026-06-25 13:06:32
Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині
2026-06-25 12:22:31
Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал...
2026-06-25 12:00:29
На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл
2026-06-25 11:26:08
Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя
2026-06-25 11:05:10
На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками
2026-06-25 10:41:05




народу или чинушкам ?
По окончании гарантированно получат работу. Интересно где?
кассирами в сильпо или атб
Они поступали в бурсу до Малюськи ...ну ничего страшного переучатся на сборщиков фруктов .
В Украине закрыто множество тюрем. Большое множество пенетенциарного войська -оказалось на улице ... - пример 44 колония в Чернигове! И неизвестно куда эти молодые люди устроятся
Прикольно. 10 лет кормить учителей в школе. Потом еще лет 5 преподавателей в академии. И через 15 лет понять что у тебя тупо украли 15 лет жизни и кучу денег.
А кто тебе мешает быть неучем. Украине отныне, образование является добровольным... Зачем вот тебе учиться, иди сразу в табор к цыганам они тебя выучат и вы№№№бут, тоже табором.
Для любителей евроинтеграции через табор поясняю: через 15 лет на выходе знаний 0 (от слова совсем). Учителя зарабатывают стаж и плачутся что у них маленькие зарплаты. А для тех кто не понимает почему не иду в учителя поясняю - доработав до пенсии, учителя продолжают "учить" до могилы, м"а"тивируя это тем, что им хочется работать, и они загребли не все деньги.
Ну только не надо про учителей , шо работают после пенсии... Везде сидят пенсионеры , особенно бухгалтеры, юрысты, богемные артысты, пысьменники и художныкы и всякие держслужбивцы. А учитель и должен работать до могилы, бо это главная профессия в нормальной стране.
Вертухаи не нужны? Ок! Учителя не нужны? Ок! Можешь мотивировать свою собственную нужность или думаешь, что кому-то интересно читать твое вечное нытье в комментах?
В добрый путь, дорогие курсанты. А их наставникам и педагогам крепкого здоровья и успехов в их работе
где ваши маски!?