Максима Саченка визнали винним в тому, що його вихованець потонув на Земнасряді

2021-09-28 17:57:58
4837 3
Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 28.09.2021 тренера однієї з чернігівських дитячо-юнацьких спортивних шкіл визнано винним Саченка Максима Олександровича у неналежному виконанні своїх професійних обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітнього вихованця під час проведення тренування, в результаті чого останній потонув (ч.2 ст.137 КК України).

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено, що обвинувачений у травні 2020 року організував проведення навчально-тренувального заняття з веслування на каное на гідрокар’єрі в житловому районі «Лісковиця» м.Чернігова зі своїм учнем.



Через неналежне виконання обвинуваченим своїх професійних обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітнього вихованця під час проведення тренування, юнак випав з каное та потонув у вищевказаній водоймі.
Незважаючи на невизнання своєї вини обвинуваченим, судом повно та всебічно оцінено надані стороною обвинувачення докази у справі та призначено покарання у виді обмеження волі строком на 3 роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням обов’язків тренера-викладача з веслування на байдарках каное строком на 1 рік зі встановленням іспитового строку на 1 рік.

Читайте також:

Сергія Романчука допитали у справі про загибель 17-річного хлопця на Земснаряді

Тренеру спортшколи, який допустив смерть неповнолітнього на воді вручено підозру

У Чернігові в озері потонув 17-річний юнак


Gorod.cn.ua за інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (3)
Anonim2021-09-28 18:56:39 відповісти

"Незважаючи на невизнання своєї вини обвинуваченим, судом повно та всебічно оцінено надані стороною обвинувачення докази" - так почему тогда назначили самое малое, что полагается статьей?!

Олег2021-09-29 11:00:35 відповісти

якась мутна справа . На земснаряді не проводяться тренування . Там немає бази човнів . Раз на рік там бувають змагання . Тоді там працюють рятувальники . "у травні 2020 року організував проведення навчально-тренувального заняття .. зі своїм учнем." ??? це як ? він що для одного учня привіз туди каное і проводив тренування ? Чого справу розглядали півтора року ? Який вік юнака ? Чи був на ньому жилет ? Мутна справа .

Anonimвідповісти

Он во время карантина всю группу на занятия туда привез.

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Понад 2,8 млн грн збитків державі: на Чернігівщині повідомили про підо... 2026-06-24 14:31:19 На Чернігівщині молоді хлопці врятували літнє подружжя під час пожежі ... 2026-06-24 14:20:11 Чернігів готується до складних зимових умов. Теплопостачальники ведуть... 2026-06-24 14:06:01 Криміналізоване виживання. Як воюють жінки, засуджені за вбивство крив... 2026-06-24 13:11:58 Ветеран Дмитро Тютюнник розповів, чим завершилася судова справа з патр... 2026-06-24 12:49:41 Олена Агієнко чотири з половиною роки вела блокнот про кожен день сім’... 2026-06-24 12:06:28 На чернігівському Центральному ринку галка щодня випрошує смаколики у ... 2026-06-24 11:53:52 На Чернігівщині пенсіонерка віддала шахраю 3 тисячі доларів на вигадан... 2026-06-24 11:33:35 На святі Івана Купала, яке провели біля РАЦСу у Чернігові, для війська... 2026-06-24 11:19:55 На Чернігівщині попрощалися з трьома захисниками 2026-06-24 10:46:11