У Прилуках до свята Покрови відкрили нову церкву

2021-10-13 14:00:01
2336 0
У Прилуках 11 жовтня пройшло перше богослужіння у новозбудованій церкві Покрови Божої Матері. Храм було збудовано за ініціатив військових і для них, проте його зможуть відвідувати жителі всіх прилеглих мікрорайонів.

Святкове богослужіння очолив архієпископ Ніжинський та Чернігівський Євстратій Зоря. 1.5 роки тому це місце освятили і попросили благословення на побудову церкви. Ескізи храму робив архітектор Павло Григорович Бережний, стіни виганяв будівельник Геннадій Євгенійович Калугін, Роман Ярославович Давида зробив підлогу, електрику провів Володимир Синенко і його компанія, вікна - пожертвувала прилуцька громада, але певну їх кількість купили коштом доброчинців, які не є жителями Прилук.




Джерело: телеканал ТІМ

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Науковий керівник сина та помічника ректора НУЧК пов'язує їхнє затрима... 2026-06-23 12:01:32 Колишня голова Сосницького районного суду серед кандидатів на посаду у... 2026-06-23 11:31:59 В Ічні адвокату під офіс підклали пакет сміття з гранатою 2026-06-23 11:17:22 На Чернігівщині зафіксували спробу дистанційного мінування ворожим без... 2026-06-23 11:08:59 Начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура... 2026-06-23 10:54:51 «Раніше стільки хижаків не було»: села на Чернігівщині потерпають від ... 2026-06-23 10:43:11 У Чернігові для 350 будинків та установ на два тижні призупинять гаряч... 2026-06-23 10:25:07 На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками 2026-06-23 09:59:09 На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист... 2026-06-22 18:04:39 За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси 2026-06-22 17:46:48