У Прилуках до свята Покрови відкрили нову церкву

2021-10-13 14:00:01
2337 0
У Прилуках 11 жовтня пройшло перше богослужіння у новозбудованій церкві Покрови Божої Матері. Храм було збудовано за ініціатив військових і для них, проте його зможуть відвідувати жителі всіх прилеглих мікрорайонів.

Святкове богослужіння очолив архієпископ Ніжинський та Чернігівський Євстратій Зоря. 1.5 роки тому це місце освятили і попросили благословення на побудову церкви. Ескізи храму робив архітектор Павло Григорович Бережний, стіни виганяв будівельник Геннадій Євгенійович Калугін, Роман Ярославович Давида зробив підлогу, електрику провів Володимир Синенко і його компанія, вікна - пожертвувала прилуцька громада, але певну їх кількість купили коштом доброчинців, які не є жителями Прилук.




Джерело: телеканал ТІМ

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Криміналізоване виживання. Як воюють жінки, засуджені за вбивство крив... 2026-06-24 13:11:58 Ветеран Дмитро Тютюнник розповів, чим завершилася судова справа з патр... 2026-06-24 12:49:41 Олена Агієнко чотири з половиною роки вела блокнот про кожен день сім’... 2026-06-24 12:06:28 На чернігівському Центральному ринку галка щодня випрошує смаколики у ... 2026-06-24 11:53:52 На Чернігівщині пенсіонерка віддала шахраю 3 тисячі доларів на вигадан... 2026-06-24 11:33:35 На святі Івана Купала, яке провели біля РАЦСу у Чернігові, для війська... 2026-06-24 11:19:55 На Чернігівщині попрощалися з трьома захисниками 2026-06-24 10:46:11 На Чернігівщині озброєний чоловік погрожував родині та відкрив вогонь ... 2026-06-24 10:27:42 Пішов рибалити і потонув: подробиці загибелі 14-річного хлопця на Черн... 2026-06-24 09:59:20 Земля, родина і крафтова моцарела: як живе фермерське господарство «Ве... 2026-06-23 14:13:14