У Прилуках до свята Покрови відкрили нову церкву

2021-10-13 14:00:01
2335 0
У Прилуках 11 жовтня пройшло перше богослужіння у новозбудованій церкві Покрови Божої Матері. Храм було збудовано за ініціатив військових і для них, проте його зможуть відвідувати жителі всіх прилеглих мікрорайонів.

Святкове богослужіння очолив архієпископ Ніжинський та Чернігівський Євстратій Зоря. 1.5 роки тому це місце освятили і попросили благословення на побудову церкви. Ескізи храму робив архітектор Павло Григорович Бережний, стіни виганяв будівельник Геннадій Євгенійович Калугін, Роман Ярославович Давида зробив підлогу, електрику провів Володимир Синенко і його компанія, вікна - пожертвувала прилуцька громада, але певну їх кількість купили коштом доброчинців, які не є жителями Прилук.




Джерело: телеканал ТІМ

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Рятувальники ДСНС не чергуватимуть на пляжі «Золотий берег» та інших м... 2026-06-22 11:26:08 Як коментують можливе підвищення тарифів на воду у Чернігові та чого ч... 2026-06-22 10:57:50 На Чернігівщині водій скоїв наїзд на патрульного поліцейського — зловм... 2026-06-22 10:38:33 У Чернігові попрощались з майором ССО Сергієм Ушаком, який загинув на ... 2026-06-22 10:26:43 Ворожі безпілотники атакували кілька громад Чернігівщини: пошкоджено б... 2026-06-22 09:58:10 У Стрижні у Чернігові потонув 10-річний хлопчик 2026-06-19 20:39:45 Станіслав Перфілов пішов у небо, а любов залишив на землі 2026-06-19 15:08:33 86-річна жителька Сосниччини читає без окулярів 2026-06-19 14:37:36 Начальнику управління освіти Чернігова Василю Білогурі вручили підозру 2026-06-19 14:19:43 Про те, як ворог знищує медичну галузь прикордонної Семенівщини, і тих... 2026-06-19 13:48:01