У Прилуках до свята Покрови відкрили нову церкву

2021-10-13 14:00:01
2340 0
У Прилуках 11 жовтня пройшло перше богослужіння у новозбудованій церкві Покрови Божої Матері. Храм було збудовано за ініціатив військових і для них, проте його зможуть відвідувати жителі всіх прилеглих мікрорайонів.

Святкове богослужіння очолив архієпископ Ніжинський та Чернігівський Євстратій Зоря. 1.5 роки тому це місце освятили і попросили благословення на побудову церкви. Ескізи храму робив архітектор Павло Григорович Бережний, стіни виганяв будівельник Геннадій Євгенійович Калугін, Роман Ярославович Давида зробив підлогу, електрику провів Володимир Синенко і його компанія, вікна - пожертвувала прилуцька громада, але певну їх кількість купили коштом доброчинців, які не є жителями Прилук.




Джерело: телеканал ТІМ

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини 2026-06-26 14:11:02 Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма 2026-06-26 13:46:54 До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен... 2026-06-26 13:31:05 Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал... 2026-06-26 13:11:55 Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики 2026-06-26 12:55:33 Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ... 2026-06-26 12:38:37 Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів 2026-06-26 12:22:37 У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції 2026-06-26 12:09:11 Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44 Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного 2026-06-26 10:51:20