У Прилуках до свята Покрови відкрили нову церкву

2021-10-13 14:00:01
2338 0
У Прилуках 11 жовтня пройшло перше богослужіння у новозбудованій церкві Покрови Божої Матері. Храм було збудовано за ініціатив військових і для них, проте його зможуть відвідувати жителі всіх прилеглих мікрорайонів.

Святкове богослужіння очолив архієпископ Ніжинський та Чернігівський Євстратій Зоря. 1.5 роки тому це місце освятили і попросили благословення на побудову церкви. Ескізи храму робив архітектор Павло Григорович Бережний, стіни виганяв будівельник Геннадій Євгенійович Калугін, Роман Ярославович Давида зробив підлогу, електрику провів Володимир Синенко і його компанія, вікна - пожертвувала прилуцька громада, але певну їх кількість купили коштом доброчинців, які не є жителями Прилук.




Джерело: телеканал ТІМ

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн... 2026-06-25 14:53:49 На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем 2026-06-25 14:40:12 Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу 2026-06-25 14:09:40 У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про... 2026-06-25 13:49:14 Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш... 2026-06-25 13:06:32 Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині 2026-06-25 12:22:31 Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал... 2026-06-25 12:00:29 На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл 2026-06-25 11:26:08 Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя 2026-06-25 11:05:10 На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками 2026-06-25 10:41:05