У Чернігові ремонтують вул. Святомиколаївську (фото)
2021-10-14 10:27:31
2289
6
Тривають активні ремонті роботи на вулиці Святомиколаївській, яка знаходиться біля чернігівської філармонії. Тиждень тому будівельники встановили там новий бордюрний камінь з граніту, суттєво збільшивши при цьому ширину пішохідної зони і зменшивши ширину дороги. Таке компромісне рішення, з одного боку, дозволить зробити вулицю зручною для пішоходів, а з іншого боку, зберегти можливість під'їзду автомобілів до житлових будинків, закладів і установ, які знаходяться на цій вулиці.
На даний момент будівельники вкладають на тротуарах щебінь та здійснюють інші підготовчі роботи перед укладанням клінкерної тротуарної плитки, якою будуть вимощені тротуари. На самій же дорозі вже вкладений шар асфальту, залишилось лише заасфальтувати спеціальні паркувальні кишені для автомобілів.
Джерело: сайт Чернігівської міської ради
коментарі (6)
На даний момент будівельники вкладають на тротуарах щебінь та здійснюють інші підготовчі роботи перед укладанням клінкерної тротуарної плитки, якою будуть вимощені тротуари. На самій же дорозі вже вкладений шар асфальту, залишилось лише заасфальтувати спеціальні паркувальні кишені для автомобілів.
Джерело: сайт Чернігівської міської ради
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
На Чернігівщині живе родина, у якої на початку повномасштабного вторгн...
2026-02-26 13:28:03
Зоя Лях з Куликівської громади пропонує безкоштовно віддати козликів
2026-02-26 13:09:11
Хто допоможе левонківським корівкам?
2026-02-26 12:50:06
35 мільйонів на медицину: на Чернігівщині стартує велике будівництво. ...
2026-02-26 12:24:15
Очільник старостату на Чернігівщині розповів про проблеми з дорогами
2026-02-26 11:53:14
Подружжя з Бельгії зібрало на швидку для медиків Сумського напрямку
2026-02-26 11:35:20
На Чернігівщині одне укриття розгромили хулігани, в іншому збираються ...
2026-02-26 11:04:54
У пожежі загинув 3-річний Михайлик з Дроздівки
2026-02-26 10:43:08
На Чернігівщині попрощались із п'ятьма захисниками
2026-02-26 10:27:14
У Коропської сільради хочуть забрати останню автівку на потреби армії
2026-02-26 10:11:40




Почему не сделать там пешеходную улицу с плиткой?
товар в магазины по воздуху доставлять?
Товары доставляют изредка. Вполне можно по плитке
А как насчёт отдаленных районов города Пан мер?
И снова просто стелят дорогу для авто. И никакой идеи в плане архитектуры и туризма. А ведь эта улица соединяет широкую пешеходную зону где постоянно ходит куча народа с аллеей Героев, где тоже постоянно куча народа. Логичнее было бы их соединить, чтобы люди могли беспрепятственно ходить и дышать воздухом, а не свежевыхлопными газами.
Они слушанья провели поєкт забахали все остальное пох. Иностранцев теперь ждут)