Чернігівському обласному історичному музею виповнилось 125 років

2021-11-27 08:59:43
2179 1
125 років виповнилося Чернігівському обласному історичному музею. 26 листопада, у приміщенні закладу за участі керівництва міста та області провели спецпогашення конверту та марки, приурочених до цієї визначної дати. У їхньому створенні взяли участь і працівники музею – вони відбирали експонати, які будуть зображені на конверті.

Чернігівський обласний історичний музей було засновано у 1896 році, а згодом колекціонер і меценат Василь Тарновський передав до закладу свою колекцію старожитностей. Тому нині музей і носить його ім’я.



Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (1)
Anonim2021-11-27 23:29:20 відповісти

конверты и марки выпускает Укрпошта, исходя из этого то действие которое описано в статье не имеет никакого смысла. Печаль, а так все хорошо начиналось

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист... 2026-06-22 18:04:39 За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси 2026-06-22 17:46:48 На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка 2026-06-22 17:21:05 У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 2026-06-22 17:07:35 У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б... 2026-06-22 14:19:15 Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р... 2026-06-22 13:59:43 На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п... 2026-06-22 13:37:21 Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде? 2026-06-22 13:12:21 У Менському зоопарку — поповнення 2026-06-22 12:55:57 Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни 2026-06-22 12:17:44